dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bieżanów,Kraków

1 050 000 zł68 m² 15 427,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu stylowy, trzypokojowy apartament z widokiem na panoramę Krakowa znajdujący się w dzielnicy Bieżanów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

723 131 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem - parter, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 4-pokojowy z ogródkiem, położony na parterze, o powierzchni ok. 57,62 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

575 000 zł44 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Prokocim,Kraków

2 200 zł48 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie po remoncie przy ul. Okólna na Prokocimiu. English version below lokalizacja Dzielnica: prokocim Ulica: okólna Przystanek: prokocim, douna W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

904 230 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa Inwestycja w Krakowie Podgórze - Prokocim III kwartał 2027 Funkcjonalne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrobela

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

945 000 zł97 m² 9 780,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży luksusowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym. To wyjątkowa okazja, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny 2-pokojowy lokal o powierzchni użytkowej 65 m 2 usytuowany na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stacyjna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Nowy Prokocim,Kraków

669 000 zł59 m² 11 404,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję - Kraków, nowy Prokocim, ul. Teligi Dla rodziny to idealne miejsce do życia - trzy niezależne pokoje zapewniają prywatność każdemu domownikowi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

670 000 zł56 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Kurczaba na Prokocimiu Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 8/11. W mieszkaniu - salon: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

978 000 zł63 m² 15 618 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Złocień, 3 pokoje, balkon M. Postojowe W garażu podziemnym 50 000zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,62m2 zlokalizowane przy ul. Henryka I karola czeczów - złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

465 000 zł27 m² 17 273,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 69 Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Ostatnie 27m2! Mieszkanie o powierzchowni 26,92 m2 znajdujące się na 4 pietrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 430 zł35 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Heleny 12 Nieruchomość: powierzchnia 35 m2 Piętro 4 Ogrzewanie miejskie Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe Lokalizacja: na osiedlu wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 600 zł45 m² 57,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 na parterze budynku przy ul. Mariana Domagały, os.Złocień. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

678 316 zł40 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa Inwestycja w Krakowie Podgórze - Prokocim III kwartał 2027 Funkcjonalne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sucharskiego

Bieżanów,Kraków

3 699 999 zł696 m² 5 317,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Reprezentujemy bezpośrednio Właścicieli. Dysponujemy dokumentacją nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. 1. Najważniejsze dane Budynek został wybudowany od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Helton ma przyjemność przedstawić kawalerką po całkowitym remoncie przy ul. Jana Kurczaba w Krakowie. Opis: mieszkanie o powierzchni 28 m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Aleksandry, kraków Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 61,7 m , położone na 9. piętrze z 10 w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

829 990 zł60 m² 13 833,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronny taras z widokiem na piękną zieleń! Od tego myślę najlepiej zacząć opisując to wyjątkowe mieszkanie. Nie ma nic lepszego niż możliwość odpoczynku po pracy z takim widokiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

825 000 zł69 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

456 226 zł27 m² 16 947,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupuj kiedy masz wybór! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

595 000 zł53 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Okólnej na Osiedlu Na Kozłówce. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 4/4. Nieruchomość o powierzchni: 53 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł53 m² 11 370,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Prokocim w Krakowie. Lokal mieści się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku z lat 80tych. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 790 zł73 m² 24,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami przy ul. Seweryna 3a 73 m , 1. piętro. Nieruchomość: mieszkanie posiada trzy osobne pokoje, idealne dla rodziny lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Kozłówce. Mieszkanie: - po generalnym remoncie obejmującym również wymianę instalacji - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 950 zł53 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m na parterze bloku przy ul. Aleksandry 20g, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Na Kozłówce,Kraków

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Właściciel sprzeda, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa Bieżanów Prokocim, ul. Na Kozłówce 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

817 000 zł63 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa IV kwartał 2025 Kameralne 3 pokoje z dwoma balkonami * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

550 000 zł39 m² 14 030,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie przy ulicy Malachitowej (podgórze, złocień). Nieruchomość znajduje się na parterze w 2- piętrowym budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu dużą kawalerkę w idealnym stanie o powierzchni 42 m2 z bardzo dużym balkonem i garderobą przy ul. Podłęskiej w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Półłanki

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

830 000 zł68 m² 12 225,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 67,89m2 w dzielnicy Bieżanów-Prokocim okolice ul. Półłanki. Opis mieszkania: - 4 pokoje - łazienka - aneks kuchenny - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 590 000 zł97 m² 16 396,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament (88m ) w doskonałej lokalizacji - Złocień, bieżanów-Prokocim Na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2023 roku o powierzchni 97 m (pow. użytkowa 88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

495 000 zł39 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym kącie w atrakcyjnej lokalizacji? Ta propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

219 000 zł12 m² 18 099,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: ul. Bieżanowska, podgórze Piętro: 2 w dwupiętrowym budynku wielolokalowym Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka, znajdująca się w budynku po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

310 000 zł21 m² 14 691,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu kompaktową, świeżo wyremontowaną kawalerkę w sąsiedztwie terenów zielonych - ul. Bieżanowska, kraków. Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest w zabytkowym.