dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

849 000 zł53 m² 16 088,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Kraków, bieżanów-Prokocim (ul. Henryka i Karola Czeczów) Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny o powierzchni 40 m , położony na parterze ogrodzonego i monitorowanego budynku przy ul. Wielickiej. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Prokocim,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia przy ul. Gersona. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

589 000 zł40 m² 14 633,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2- pokojowe mieszkanie w cichej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji W skład mieszkania wchodzi: umeblowany salon z dużymi oknami (kanapa, telewizor meble) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Złocień,Kraków

700 000 zł48 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe Kraków Złocień. MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

10 000 zł210 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Home Estate Kraków ma przyjemność zaprezentować do najmu wyremontowany budynek magazynowo-biurowy o powierzchni 210 m wraz z działką 446 m . Usytuowany w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Złocień,Kraków

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem - Złocień, ul. Topazowa 5 Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

523 696 zł42 m² 12 549,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym 20.42 m2 Pokój 8.02 m2 Łazienka 4.38 m2 Przedpokój 4.11 m2 Balkon 3.09 m2 Cena miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Nad Potokiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

620 zł8 m²

 

Piętro:11/11

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: dostępne wkrótce! -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia funkcjonalny pokój z wifi przy ulicy Nad Potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 022 385 zł52 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w budynku zaprojektowanym z dbałością o każdy detal, położony w świetnej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

696 318 zł57 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w nowoczesnym bloku mieszkalnym z 2011 roku przy ul. Mała Góra w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Bieżanów,Kraków

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękne nowoczesne mieszkanie z miejscem parkingowym - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na Złoceniu - ul. Henryka i Karola Czeczów w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

572 527 zł34 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym 16.28 m2 Pokój 10.62 m2 Łazienka 4.07 m2 Balkon 4.20 m2 Cena m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Na Kozłówce Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować do najmu lokal mieszkalny o powierzchni 40 m , położony na parterze ogrodzonego i monitorowanego budynku przy ul. Wielickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

715 422 zł47 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym 24.23 m2 Pokój 13.77 m2 Łazienka 4.68 m2 Przedpokój 4.31 m2 Balkon 10.28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Śnieżna

Prokocim,Kraków

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura w doskonałej i cichej lokalizacji. Możliwość wynajęcia 4 biur osobno lub całego piętra. Biura dostępne są od zaraz! Przestrzeń dla firm poszukujących idealnego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i starannie utrzymane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczne Miasteczko przy ul. Czeczów. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 499 000 zł210 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Home Estate Kraków ma przyjemność zaprezentować wyremontowany budynek magazynowo-biurowy o powierzchni 210 m wraz z działką 446 m . Usytuowany w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

711 220 zł33 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w budynku o niskiej zabudowie przy ul. Anny Libera w Krakowie. Idealne na start lub pod inwestycję. Najważniejsze atuty: 2 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

819 000 zł53 m² 15 374,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 53.27m2 w Nowej Inwestycji Bieżanów/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Lokalizacja: bieżanów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa. Połowa jej powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł52 m² 14 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Na Kozłówce,Kraków

678 000 zł46 m² 14 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 46 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. prof. T. Seweryna. Lokal po remoncie przeprowadzonym pod koniec 2024 r.;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Nowosądecka

Prokocim,Kraków

630 zł15 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia pokój w czteropokojowym mieszkaniu przy ul. Nowosądeckiej 1, usytuowanym na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

599 000 zł49 m² 12 224 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/4. Nieruchomość o powierzchni 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Nowosądecka

Prokocim,Kraków

590 zł6 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Nowosądecka

Prokocim,Kraków

590 zł6 m²