dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 349 638 zł89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem na wynajem, które zlokalizowane jest przy ul. Domagały w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Krakowskim "złocieniu".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Lilli Wenedy na Prokocimie Bieżanowskim. English version below lokalizacja Dzielnica: bieżanów Prokocim Ulica: Lilli Wenedy Przystanek: teligi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

629 000 zł43 m² 14 696,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,80 m , położone w doskonałej lokalizacji ul. Lilli Wenedy, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

561 510 zł33 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

896 000 zł58 m² 15 448,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do kupienia wykończone, jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym bloku (2021r.) przy ul. Wielickiej w Krakowie - na wysokości ulicy Wolskiej, rejon ul. Seweryna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

571 444 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! dopytaj o szczegóły! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2b 309- pow. 39,14 m kw, znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

719 000 zł52 m² 13 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cena: 719.000 zł Powierzchnia: 52,34 m Piętro: 2/2 Rok budowy: 2020 Układ: salon z aneksem + 2 pokoje Ekspozycja: północno-wschodnia Parking: miejsce postojowe w hali garażowej - płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

750 000 zł56 m² 13 393 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokojowe mieszkanie o pow.56m2 na 2 piętrze w wieżowcu z windą. Pokoje samodzielne , osobna widna kuchnia , przynależny balkon i piwnica. Lokal po remoncie gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

809 108 zł61 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 31.03 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 96 000zł Komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polonijna

Na Kozłówce,Kraków

899 000 zł59 m² 15 263 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga! Lokal jeszcze niedawno był wynajmowany i generował następujący przychód w skali 1 miesiąca: - i pokój: 1200 pln + opłaty 400 pln, - II pokój: 1200 pln + opłaty 400 pln, - III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Na Kozłówce,Kraków

549 000 zł34 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowosądecka - 2 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,5m2, usytuowane na 4- piętrze w budynku z lat 70-tych. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

522 719 zł34 m² 15 374,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Złocień Promocyjna cena obowiązująca do 31.03 W cenie mieszkania miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 65,000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

565 000 zł47 m² 11 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Prokocim,Kraków

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Nad Potokiem. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Złocień,Kraków

835 000 zł62 m² 13 520,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w Krakowie /złocieniu. Mieszkanie praktycznie nowe, budynek z 2021r. składa się z 2 sypialni, salonu z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

578 160 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

630 000 zł48 m² 13 208 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2017 r. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Kurczaba. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 10/11. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

759 000 zł52 m² 14 529,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie zaaranżowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Wieliczce przy ul. Strzelców Wielickich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lilli Wenedy

Prokocim,Kraków

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, 51m2 mieszkanie na Prokocimiu! lokalizacja: mieszkanie mieści się na spokojnym osiedlu na Prokocimiu. Świetna komunikacja autobusowa i tramwajowa zapewnia sprawne dotarcie w najdalsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

864 000 zł68 m² 12 767,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Kraków, złocień Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 67,67 m , zlokalizowane na parterze trzypiętrowego budynku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

669 000 zł40 m² 16 788 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Jeśli szukasz słonecznego mieszkania z dużym balkonem w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

3 200 zł81 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie, 3 niezależne pokoje, 81m2., + balkon i piwnica. Prokocim, ul. Ściegiennego 57. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: kraków, prokocim ul. Księdza Piotra Ściegiennego 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

699 000 zł52 m² 13 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/4. W mieszkaniu - salon: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

578 000 zł39 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2015 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

654 152 zł48 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Krakowie Bieżanów-Prokocim, ul. Duża Góra, osiedle Zakątek Telimeny (archicom). To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

1 100 605 zł78 m² 14 059,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 78,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - ul. Domagały 31g Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

777 546 zł52 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! mieszkanie objęte rządowym projektem - kredyt bez wkładu własnego Z dopłatami! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1b304 - pow. 52,36 m kw, znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

500 094 zł34 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Złocień Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

654 153 zł48 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń, możesz otrzymać wykończenie mieszkania gratis* Promocja ograniczona czasowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Snycerska

Prokocim,Kraków

460 000 zł40 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,5 m położone na parterze kameralnego budynku, w którym mieszkają tylko 4 rodziny, przy ul. Snycerskiej 60 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

720 000 zł52 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 100 605 zł78 m² 14 059,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Republiki Korczakowskiej lokalizacja: mieszkanie znajduję się na bardzo spokojnym oraz przyjaznym osiedlu na Prokocimiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Złocień,Kraków

47 600 zł1 400 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna 1400 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt wyposażony w 2 bramy z poziomu 0, świetliki, ogrzewanie i bezpyłową posadzkę,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij