dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł76 m² 13 875,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

999 430 zł57 m² 17 512,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English Below Adres: kraków, ul. Piltza 40 Oferujemy nowe wykończone mieszkanie wraz z wyposażaniem w cenie Bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji od zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Ruczaj,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! mieszkanie dostępne od 1 maja Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze II - poziomowego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 980 zł46 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 08.05 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

983 900 zł58 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Praska

Dębniki,Kraków

625 000 zł50 m² 12 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro White Estates prezentuje mieszkanie na sprzedaż: 49,87 m2 przy ul. Praskiej w Krakowie. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do remontu Dostępne od zaraz. Mieszkanie: 3 niezależne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 277 000 zł86 m² 14 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

690 000 zł50 m² 13 728,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, przytulne, jasne mieszkanie tuż obok Zakrzówka! Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: ul. Pychowicka, przy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Europejskie,Kraków

2 660 zł53 m² 50,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dębniki,Kraków

1 165 000 zł78 m² 14 905,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem na Zakrzówku! oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Bobrzyńskiego (podgórze, ruczaj). Lokal jest w stanie dobrym, do wprowadzenia się. Nieruchomość posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 090 000 zł91 m² 11 964,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,10 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

779 688 zł46 m² 16 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja. Na powierzchni 46,41 m znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: przestronny salon z aneksem kuchennym (21,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ul. Piltza 44. do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu. Miejsce znajduje się w hali garażowej z bliskim dostępem do klatki schodowej. Kaucja za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

669 200 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc. Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Dębniki - sąsiedztwo Zalewu Zakrzówek. Gotowy budynek - klucze dostępne od ręki. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Blisko: motorola Solutions, shell, ericsson, nokia, kampus uj Ważne: jest to oddzielny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

636 000 zł42 m² 14 964,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 636 6000zł zamiast 650 250zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dostępne od 1 kwietnia, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Kapelanka w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 105 000 zł80 m² 13 899,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wygodne do życia i pewne na przyszłość Układ dostępny na wyższym piętrze z dwoma balkonami Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne - 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Ruczaj, ul. Piltza N20 Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, położone w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Petrażyckiego

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja - tylko 4 mieszkania w budynku. Cicha i zielona okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budowa zakończona - klucze dostępne od zaraz. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

505 000 zł29 m² 17 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osiedle Europejskie, gotowe do wejścia! Oferta na wyłączność Przestronne mieszkanie w otoczeniu zieleni i ciszy. Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Dębniki,Kraków

47,37 zł/m²76 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny parterowy lokal Do wynajęcia parterowy lokal w Krakowie, dębniki/skotniki. Dwa przestronne pomieszczenia, dodatkowo odzielne i duże zaplecze kuchenne, korytarz (możliwa recepcja wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

904 900 zł54 m² 16 914 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

130 m2 ogrodu! 3 pokoje! 50 m2! Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe w pełni wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na parterze przy ul. Federowicza w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

649 000 zł47 m² 13 829,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Chmieleniec, na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Nieruchomość składa się z: przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie Z dużą loggią I miejscem postojowym W cenie - ruczaj , ul. Przemiarki Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, doskonale doświetlonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

679 000 zł53 m² 12 876,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

1 045 000 zł62 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. dr. Jana Piltza w Krakowie. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż. Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

500 000 zł20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal użytkowy- dębniki | 20 m | 2021 r. Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 20 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku typu plomba z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

629 000 zł45 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe stricte inwestycyjne ruczaj, ul. Chmieleniec aktualnie do końca czerwca wynajmowane Można zarezerwować, podpisać umowę przedwstępną, przeniesienie własności od 1 lipca 2026r. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

1 200 zł18 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia od już pokój jednoosobowy. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Pychowickiej w najbliższej odległości Kampus uj oraz Zakrzówek. Przystanek Grota Roweckiego lub Norymberska. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

900 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia od już pokój jednoosobowy z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Pychowickiej w najbliższej odległości Kampus uj oraz Zakrzówek. Przystanek Grota Roweckiego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

629 000 zł47 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe położone na 3 piętrze w budynku 4 - piętrowym (bez windy) w centrum os. Ruczaj przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie: mieszkanie w wersji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapelanka,Kraków

3 400 zł63 m² 54,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa przy ul. Kapelanka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 179 200 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy w stanie deweloperskim zlokalizowane na Dębnikach 600 m od rynku Dębnickiego. Na lokal usługowo-handlowy składa się: - sala główna - 53,37 m2, - zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem - ul. Pychowicka | 30 m | dostępne od zaraz Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana przy ul. Pychowickiej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

670 000 zł56 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Dębniki,Kraków

649 000 zł57 m² 11 428,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Unruga (dęniki) 56,8m2 + balkon 3 pokojowe (narożne piętro) Przestronne, ciche, przynależna część ogodu Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 metrów kwadratowych do remontu.