dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

988 ogłoszeń

1 084 737 zł88,19 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł84,50 m² 13 952,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Kraków Ruczaj ul. Miłkowskiego 84,5 m2 Nieruchomość: mieszkanie położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu z 2005 roku. Mimo upływu lat budynek jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony pokój, idealny pod działalność biurową lub usługową, znajdujący się na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Powierzchnia: ok. 12 m2 Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 59,44m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, w dzielnicy Ruczaj - Inwestycja Kobi House by.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł48,50 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Opis nieruchomości: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone przy ul. Pułaskiego w Krakowie. Lokal znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,50 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05.2026 r., przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w apartamentowcu *Kapelanka 6a* w dzielnicy Dębniki. For information in english - do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

B1-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 40,96m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Dębniki / Ruczaj Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni 45,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2. Mieszkanie Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m . Lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 660 m² 138,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem | Kraków Dębniki, pychowice - 1660 m Na sprzedaż atrakcyjna działka w zielonej i spokojnej części Krakowa Pychowicach, w sąsiedztwie Zakrzówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł46,70 m² 16 809,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 46,70 m z potencjałem na 3 pokoje na Ruczaju. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w kameralnej inwestycji na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 27 m okolice ul. Szuwarowej / Kobierzyńskiej Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 27 m, zlokalizowany na I piętrze budynku biurowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²70 m² 910 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale w biurowcu klasy A w dzielnicy Ruczaj: lokale: - biurowe od 30 m 70 m, 100 m, 150 m, 200 m - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja -.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 zł110 m² 90,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament o pow. 110 m w prestiżowej inwestycji "apartamenty Ludwinów" w dzielnicy Podgórze do którego przynależy ogromny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 000 000 zł708,20 m² 7 060,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o powierzchni 708,2 m na I piętrze budynku przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 5 w dzielnicy Ruczaj-Zaborek.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł12 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania miejsce garażowe w parkingu podziemnym, w dzielnicy Dębniki przy ulicy Strąkowej. Wjazd z ulicy pochylnią, brama otwierana z pilota, wyjście z garażu przez klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż niesamowicie przestronne i wygodne mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu - ruczaj/czerwone Maki lokalizacja Doskonała lokalizacja, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 544 714 zł108,35 m² 14 256,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji - Ruczaj. - duże witryny - Parter - Parking - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu W tej inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł55,06 m² 14 347,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem o wielkości 55,06 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe do odbioru, z możliwością wykończenia pod klucz. Klimatyzacja, filtry antysmogowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł180 m² 15 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w krakowskich Skotnikach przy ul. Szymonowica. Dom wybudowany w roku 2003 r. zlokalizowany jest na działce o powierzchni ponad 11 arów. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na sprzedaż - ul. Spacerowa, kraków Powierzchnia: 131,7 m2 Cena: 1 435 530 zł Możliwość zakupu mniejszego segmentu: 123,30 m2 - 1 340 700 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł46 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem w cenie przy ul. Rozdroże | przy Kapelance 46m2 + balkon | 2 piętro - winda Doskonała komunikacja - autobusy/tramwaje - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,53 m² 16 012,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | 40,53 m | ul. Lubostroń 7a | Ruczaj - Kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa niższa cena! możliwość zamiany na dom W miejscowości kłaj lub W bardzo bliskich okolicach! brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom z potencjałem położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł44 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bardzo ładne, 2-pokojowe, nowe budownictwo ruczaj, ul. Kobierzyńska lokalizacja Prezentujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1-piętrze 4-piętrowego budynku przy ulicy Kobierzyńskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o podwyższonym standardzie znajdującą się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,46 m² 18 711,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny 3-pokojowy lokal o powierzchni 61,46 m , usytuowane na 1. piętrze budynku apartamentowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł859 m² 8 149,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży - nowoczesny budynek usługowo-biurowy na Ruczaju w Krakowie wyjątkowy, wielofunkcyjny budynek położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139,78 m² 9 293,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wioswnna promocja - obniżka do 100 tys. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu pełna infrastruktura Carrefour, żabka, lewiatan, rossmann, apteki, piekarnia, pasaż Ruczaj, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł235 m² 8 510,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 168 m2 (całkowita ok. 235m2) w Krakowie ok. Libertowa (rejon Olszyny). Budynek wybudowany w 1995 r. w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,97 m² 15 762,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bieżanów - Prokocim 3-pokojowe mieszkanie 57 m z 2 dużymi tarasami! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone przy ul. Polonijnej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

64,97 zł/m²197 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 197 m na krakowskim Ruczaju. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Dębnikach, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł63,24 m² 16 587,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem - Ruczaj, ul. Miłkowskiego! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i wyjątkową lokalizację , ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł35 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji Ogrody Borkowskie przy ul. Obozowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51 m² 18 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 - zlokalizowane w doskonałym punkcie- kilka minut spacerem od Rynku Dębnickiego, wisły i Zamku na Wawelu, atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł139,19 m² 11 423,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,30 m² 16 900,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Premium Estates prezentuje kawalerkę na ul. Lubostroń w rozwijającej się dzielnicy Krakowa, ruczaj, dębniki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w rejonie Ruczaj, niedaleko pętli Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka - ruczaj - obozowa - blisko do kampusu Do wynajęcia (od 01.05.2026 r.) kompaktowa, przytulna kawalerka o pow. 28m2 położona na drugim piętrze w kameralnym, niewysokim bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij