dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VII Zwierzyniec

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

2 100 000 €297 m² 7 070,71 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje nietuzinkową willę o pow. ok. 297,53 m2 zlokalizowaną na działce o powierzchni 1788 m2 w prestiżowej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 119 000 zł159 m² 13 327,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, zoo, błonia, kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartamant Z ogrodem | wola justowska Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Parter | Ogród | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł208 m² 10 096 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wola justowska! Dom jednopiętrowy, w zabudowie szeregowej. Na parterze przedpokój z aneksem jadalnym, salon, kuchnia oraz łazienka, na piętrze cztery pokoje oraz łazienka i garderoba. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie Kościuszki, realizowanej przez renomowanego dewelopera dasta. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł130 m² 9 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe domy na sprzedaż bielany, kraków Przedstawiamy kameralny kompleks czterech nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł630 m² 10 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:911 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Krakowie - Zwierzyniec, ul. Jesionowa nieruchomość Prezentowana nieruchomość to kamienica z 1928 roku, niegdyś znana jako Willa "szarotka",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament 124 m2 z ogrodem Wola Justowska, ul. Pod Stokiem Odkryj nową definicję luksusu w najbardziej zielonej części Krakowa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wola Justowska | dostępne od zaraz! Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 038 732 zł101,55 m² 20 076,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Inwestycja: - osiedle nowoczesnych willi - klimat resortu wypoczynkowego - wysoki standard: - centralny oczyszczacz powietrza - rekuperator - ściany z najlepszą termoizolacją - dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group prezentuje na sprzedaż stylowy apartament 2-pokojowy w sercu krakowskiego Salwatora Soho Realty Group ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł17 m² 28 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa Kawalerka na Salwatorze - Twoja Szansa na Idealną Inwestycję! Mamy dużo zdjęć z tego lokalu - udostępnimy na zapytanie. Marzysz o własnym kącie w sercu Krakowa? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament w prestiżowej inwestycji Duo Residence z wyjątkowym widokiem na Wisłę english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu nowy, nowoczesny lokal położony w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji Woli Justowskiej. Miejsce świetnie skomunikowane (20 m do przystanku) w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł392 m² 14 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 939 m²

Willa z basenem w prestiżowej lokalizacji | Wola Justowska | 392 m | działka 19,39 ar [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 186 975 zł124,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oddana do użytku, bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,35 m , położone w kameralnej inwestycji, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

40,14 zł/m²573 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz reprezentacyjny obiekt biurowy o łącznej powierzchni 573 m , położony przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość idealna pod siedzibę firmy, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,37 m² 25 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 67,37m z ogródkami w sercu Woli Justowskiej - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,37 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 188 900 zł125,08 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem atrakcyjny dom na Woli Justowskiej - w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,37 m² 20 034,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni aż 76,37 m w zabytkowej kamienicy z 1930 roku zlokalizowanej przy zacisznej, bocznej uliczne w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

4-pokojowy lokal na wynajem w doskonałej lokalizacji - ul. Królowej Jadwigi (wola Justowska, kraków) zostań pierwszym najemcą! - lokal świeżo wykończony, po remoncie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł160 m² 31 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Dom z najpiękniejszym widokiem w Krakowie ul. Wodociągowa, 5 min od centrum! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony przy ul. Wodociągowej w Krakowie miejscu, które łączy spektakularne.

Szczegóły ogłoszenia

100,50 zł/m²169,15 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej, kameralnej inwestycji klasy premium, zlokalizowanej przy ul. Tatarskiej 3 w sercu prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł69 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowo wykończony apartament w nowej inwestcji na Woli Justowskiej (ul. Pod stokiem) 4 pokoje + taras na dachu 60m2 z panoramicznym widokiem i sauną! lokalizacja: oferowany na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł118,96 m² 24 369,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł1 614 m² 3 401 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W pobliży zabytkowego parku decjusza, błoń, lasu wolskiego ponad 16 arów objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą. Wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 848 000 zł112 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowe osiedle na krakowskim Zwierzyńcu to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, wpisująca się w spokojny, zielony charakter tej spokojnej części miasta. Zwierzyniec słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 655 000 zł378 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej Willi położonej w sercu Woli Justowskiej. Opis nieruchomości - Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 124,45 m , położony w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 1-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²16,80 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy Świetna lokalizacja, centrum Krakowa lokal: - w przyziemiu z oknem , - oferujemy ostatni z 4 lokali o wielkości 16,8m2 budynek: - estetycznie wykończony, -.

Szczegóły ogłoszenia

73,21 zł/m²243,14 m² 17 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal frontowy do wynajęcia - Kraków Bielany (zwierzyniec) Na wynajem przestronny lokal użytkowy z wejściem od ulicy, położony w doskonałej lokalizacji - na krakowskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Kameralna Inwestycja Premium Na Zwierzyńcu! Zieleń, cisza, prestiżowa lokalizacja i wysoki standard- to gwarancja dobrze ulokowanego kapitału. Otoczona zielenią, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

132,66 zł/m²75,38 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

English below Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 75,38 m , zlokalizowany przy ul. Focha w Krakowie jednej z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m z balkonem, położony przy ul. Piotra Borowego w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 880 000 zł98 m² 19 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Royal Space pełni rolę oficjalnego biura sprzedaży inwestycji dewelopera - Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję - domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul.