dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VI Bronowice

740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój dla dziewczyny w 2-osobowym mieszkaniu.80m Proponuję do wynajęcia jeden z 2 pokoi 80 metrowego mieszkania na 2 piętrze prywatnego domu. Mieszkanie jasne, przestronne, duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój w dużym 2-osobowym mieszkaniu. Proponuję do wynajęcia jeden z 2 pokoi 80 metrowego mieszkania na 2 piętrze prywatnego domu. Mieszkanie jasne, przestronne, duża przestrzeń, wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 600 zł36 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na sprzedaż eleganckie 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży, ustawny salon - przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 252 275 zł71 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Pamiętaj, żeby nie zapomnieć o sobie - Tężnia solankowa - Prywatna siłownia - Strefa jogi - Młodopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

987 700 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

771 600 zł45 m² 17 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

893 884 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży prestiżowy apartament w kameralnej inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 179 000 zł167 m² 7 059,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Szukasz domu na obrzeżach Krakowa z szybkim dojazdem do centrum, a zarazem świetnym miejscem wypadowym na wycieczki rowerowe ? Modlnica w jurze krakowsko-częstochowskiej spełni twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 217 021 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 070 000 zł69 m² 15 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu unikatowe mieszkanie w inwestycji Osiedle 7 życzeń znajdujące się przy ulicy Sosnowieckiej w Krakowie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

719 132 zł42 m² 17 237,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Lokalizacja Kraków, bronowice, na Błonie, kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, inwestycja Kameralny budynek mieszczący 29 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje na wynajem mieszkanie w Bronowicach w okolicy ul.Rydla. Możliwośc swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wizjonerów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na II piętrze VI-piętrowego budynku w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

710 000 zł54 m² 13 170,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

/ starego dębu / balkon / miejsce postojowe / komórka lokatorska / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Starego Dębu. Nieruchomość położona na 2 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

719 132 zł42 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w eleganckiej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 41,81 m2 piętro 1/2 cena: 719 132 pln Inwestycja Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czepca

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

620 000 zł44 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, przy ul. Czepca, w Krakowie. Blok z wielkiej płyty. 1. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Bronowice Małe,Kraków

1 290 000 zł88 m² 14 592 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, przestronny apartament z dwiema sypialniami zlokalizowany w dzielnicy Bronowice. Opis nieruchomości Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 88,4 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 900 zł61 m² 18 999,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży unikatowy apartament położony na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Na Błonie 3. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 56 m na co składają się: - w pełni wyposażona kuchnia ( płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 061 320 zł63 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

675 150 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w eleganckiej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 45,01 m2 piętro 0/2 cena: 675 150 pln Inwestycja Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Elsnera

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 000 zł138 m² 10 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Utopiony w zieleni mimo, że posadowiony w centrum osiedla. Bardo klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 118,40 m2 czeka na swojego nowego właściciela. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

632 400 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w eleganckiej, kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 42,16 m2 ogródek: 108,65 M2 piętro 0 cena: 632 400,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

1 898 400 zł136 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowo-użytkowy o łącznej powierzchni 135,6 m2. Zlokalizowany w apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

85 zł/m²118 m² 10 027 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowy w Krakowie na dużym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym w Krakowie w dzielnicy Bronowice. Idealny lokal pod inwestycje. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

85 zł/m²242 m² 20 603 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

a wynajem lokal handlowy w Krakowie na dużym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym w Krakowie w dzielnicy Bronowice. Idealny lokal pod inwestycje. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

85 zł/m²118 m² 10 030 zł

 

 

 

Bronowice Małe,Kraków

88 zł/m²136 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

1 898 400 zł136 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

714 832 zł42 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w eleganckiej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 41,56 m2 piętro 1/2 cena: 714 832 pln Inwestycja Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

71 000 zł1 076 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia biurowa ok. 1000 m2*bronowice* Obiekt o oryginalnej formie architektonicznej, składa się z trzech kondygnacji naziemnych i garażu podziemnego. Oferuje powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Armii Krajowej na Bronowicach w Krakowie. English version below lokalizacja Dzielnica: bronowice Ulica: armii Krajowej Przystanek: bronowice ska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 800 zł56 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 położone na parterze budynku przy ulicy Na Błonie (bronowice). Film z wnętrza mieszkania: mieszkanie o klasycznym układzie, dwustronn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarzecze

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 479 500 zł110 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament nowy stan deweloperski, apartament znajduje się na 1 piętrze budynku jednorodzinnego, dwulokalowego, składającego się z: salonu z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia kuchni), 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

890 000 zł115 m² 7 718,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zamieszkaj pod Krakowem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję, w doskonałej lokalizacji nieopodal granic Krakowa, w kameralnej części Zabierzowa Pasiece. Realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 440 000 zł122 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

/ chełmońskiego / wysoki standard / dwa tarasy / ogród 140M 2 / 121.50 M 2 / KOMÓRKA LOKATORSKA Mam przyjemność przedstawić piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wizjonerów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł30 m² 16 583,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja bronowice małe wschód,balicka, wizjonerów,Naukowców,Wolontariusz fantastyczna nowa inwestycja W bronowicach, miejsce pod najmy I dla rodzin - zapraszam serdecznie do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

715 000 zł48 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,67m2 zlokalizowanego przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

85 zł/m²124 m² 10 576 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Starego

Bronowice Małe,Kraków

1 150 000 zł58 m² 19 668,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.58,47m2, 3-pokojowego z balkonem(10m2)z, którego widok rozpościera się na Las Wolski mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 850 zł46 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim), jego metraż liczy 46 m2 na co składają się: * salon w pełni wyposażonym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij