dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VI Bronowice

747 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

747 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

415 000 zł24,88 m² 16 680,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Małe,Kraków

1 000 000 zł54 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

5,87 zł/m²230 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1350 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów. Przedstawiam Państwu nowoczesne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokojowy apartament o powierzchni 152,5 m w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Bronowicach przy ulicy Złoty Róg w Krakowie. Apartament na 3. piętrze z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

545 000 zł36 m² 15 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł315 m² 460,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 315 m , położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Bronowicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56,83 m² 16 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 56,83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz w dobrej cenie? To oferta idealna dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkowe, świeżo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 700 zł61,85 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 62 metrowe mieszkanie z dużym balkonem oraz komórką i miejscem postojowym w garażu podziemnym położone przy ulicy Wizjonerów na osiedlu Mieszkaj w Mieście. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Wizjonerów english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe w wysokim standardzie nieprzechodnie mieszkanie 52m , 2- pokojowe , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i ustawne mieszkanie o pow 40m2 usytuowane na drugim piętrze budynku przy ul. Wierzyńskiego ( Bronowice- mydlniki). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bronowice, zabierzów, balice, mydlniki, akademia Rolnicza, miejsce postojowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - Kraków, mydlniki / Bronowice Mieszkanie w trakcie odświeżenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł68 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 68 m2 położonego na ul. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości oferuje wygodny dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł63,84 m² 18 013,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 63,84 m , zlokalizowane na parterze w bloku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

57,14 zł/m²84 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 84 m2 | Bronowice Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy znajdujący się w okolicy ul. Balickiej i ul. Na Błonie, doskonale skomunikowane z całym Krakowem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o podwyższonym standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł8 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Gabrieli Zapolskiej. Budynek I okolica: pokój mieści się w mieszkaniu na drugim piętrze bloku w dzielnicy Bronowice, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 €/m²64,86 m² 454 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 64,86 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²124 m² 1 674 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy lub biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia | 124 m2 English version below Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal handlowo-usługowy/biurowy położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

46,37 zł/m²91 m² 4 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 91 m2 | miejsca postojowe | Bronowice Do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-biurowego. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47 m² 13 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bronowice ul. Podkowińskiego | 47 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Podkowińskiego Cena: 649 000 zł Powierzchnia: 47 m Piętro: 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²41,85 m² 481 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 41,85 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²86,54 m² 909 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 89,27 m2 | Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

60,12 zł/m²18,83 m² 1 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 18,83 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł36 m² 16 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Złoty Róg Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²89,27 m² 937 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy lub usługowy 89,27 m2 | Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

102,59 zł/m²116 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 116 m2 z lokalizowany przy ulicy Stańczyka w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się w Bronowicach przy ul. Stańczyka 8c.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²31,74 m² 349 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 17 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowy produkt inwestycyjny klasy premium wysoka stopa zwrotu Nie każda kawalerka jest inwestycją. Ta została do inwestycji wręcz stworzona. Więcej informacji: renata tel. 780*771*848 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48,18 m² 13 677,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Bronowice / krowodrza ul. Piastowska / Jadwigi z Łobzowa - 48,18 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon okazja we speak engish Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,65 m² 18 106,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż piękne 3 -pokojowe mieszkanie na ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie. Budynek O okolica: mieszkanie mieści na drugim piętrze bloku w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

13,50 €/m²500 m² 6 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa | Bronowice | 500 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy znajdujący się w biurowcu w dzielnicy Bronowice w okolicy ul. Josepha Conrada. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²73,17 m² 841 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy73,17 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

73,53 zł/m²102 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy Bronowice | 102 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy znajdujący się w okolicy ul. Balickiej i ul. Na Błonie, doskonale skomunikowane z całym Krakowem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²25,60 m² 269 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 25,60 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²20,50 m² 236 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 20,5 m2 Bronowice (33,29 m2 brutto) Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 000 zł60,30 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z panoramicznymi oknami oraz balkonem od strony zachodniej na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko galerii Bronowice z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł119,70 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Biuro s&s Property zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonych w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł33 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla studenta lub inwestycyjne | ul. Głowackiego 12 | gotowe do wynajmu tec Real Estate prezentuje funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone przy ul. Głowackiego 12.