dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VI Bronowice

741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

741 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 377 930 zł60,19 m² 22 893,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 96 m z antresolą, balkonem oraz imponującymi, panoramicznymi przeszkleniami o wysokości ok. 5 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,64 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i pomieszczeniem gospodarczym w nowoczesnej i kameralnej inwestycji -apartamenty Radzikowskiego. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45,60 m² 18 179,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Salwator Tower w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

40 zł/m²29,39 m² 1 767 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe, lub usługowe w Krakowskich Bronowicach. O lokalach Składające się z wolnych przestrzeni biurowych, zaopatrzone w klimatyzacje oraz wykładziny dywanowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wizjonerów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe bezpośrednio od właściciela, studio o powierzchni 30m2 położone w dzielnicy Bronowice, mieszkaj w Mieście, dostępne od 1.05.2026. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: bronowice Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne generujące wysoki przychód z najmu, zlokalizowane w jednej z najlepiej rozwiniętych części Krakowa Bronowice, ul. Josepha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 008 546 zł45 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,43 m , położone w kameralnej inwestycji nowoczesnych willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Bronowice Małe,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe atrakcyjne mieszkanie w Krakowie Bronowicach Małych przy ul. Stańczyka, doskonałe dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Chełmońskiego, kraków Wysoki Standard Atrakcyjna cena! Opis mieszkania: na wynajem komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bronowice Małe,Kraków

1 870 000 zł85 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Victoria Estate prezentuje przestronny apartament w wysokim standardzie z fantastycznym widokiem na panoramę Krakowa Nieruchomość: apartament zlokalizowany na 13 piętrze w XVI- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 383 228 zł96 m² 14 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament premium z antresolą - 96 m możliwości To jedna z tych nieruchomości, które robią wrażenie od pierwszego wejścia - głównie dzięki ponadstandardowej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz dwupokojowego nowego mieszkania w Bronowicach? Przedstawiamy Państwu, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla pary lub singla w centrum Bronowic o powierzchni 40m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

916 000 zł55 m² 16 700,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji | Bronowice O inwestycji: ten projekt to nowoczesny kompleks apartamentowy łączący komfort życia miejskiego z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 000 zł96 m² 14 427,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Parterowy apartament o powierzchni 95m2 z prywatnym ogrodem - 98 m2 - stanowi wyjątkową propozycję dla osób poszukujących komfortu domu przy zachowaniu wygody życia w mieście. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 550 000 zł7 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlano - rolną. Krowodrza - ul. Chełmońskiego - Stelmachów. Działka 70 arowa - ok 23 ar budowlana, 47 arów rolna. Działka płaska, prostokątna, uzbrojona, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 000 zł76 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, designerski apartament premium w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia od 1 czerwca. Bezczynszowe mieszanie około 40m2 przy ul. Zarzecze, lea w dzielnicy Bronowice. Najem dla pary lub 1 osoby, pracujących, bez dzieci i bez zwierzaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Lea

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 20 m , położone w bloku w dzielnicy Krowodrza w Krakowie, w rejonie ul. Lea. To idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł103 m² 21 349,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 103 m2 z Tarasem 19,61 m2 zlokalizowany w prestiżowej Inwestycji Lindego realizowanej przez noho Investment. Kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

585 000 zł34 m² 17 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34,36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - J. Conrada 27. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 054 000 zł71 m² 14 845,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Parterowy apartament o powierzchni 71 m2 z prywatnym ogródkiem to idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią zewnętrzną. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

779 000 zł45 m² 17 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu elegancko urządzone, gotowe do wejścia, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa - Bronowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dostępny od 1 Maja, perfekcyjnie wykończony apartament w inwestycji Piastowska Residence, w dzielnicy Bronowice, niedaleko Krakowskich Błoń oraz Parku Jordana. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Prime Property oferuje do wynajmu nowe, umeblowane mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Miasteczka Studenckiego agh, ul. Piastowska Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, dobrze wyposażoną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Balicka

Mydlniki,Kraków

9 500 zł210 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property oferuje do wynajmu dom- bliźniak położony na działce o powierzchni 700 m2, na kameralnym osiedlu w okolicy ulicy Balickiej. Dom o powierzchni 210 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

617 760 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 położone na 1 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie sosnowiecka | forma otwarta ekopark Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

889 000 zł62 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada czeka na Ciebie 61,5 m czystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 355 000 zł96 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zielone tereny, cisza, spokój, kameralne i prywatne a do tego eleganckie i wyróżniające - jeżeli tych cech szukacie w swoim przyszłym miejscu to właśnie je znaleźliście! Ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z wielkim tarasem - Bronowice! Nieruchomość: apartament o powierzchni 70m2 zlokalizowany na II piętrze II piętrowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

696 959 zł41 m² 17 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Bronowicka, kraków Dostępne od 5 maja 2026 roku. Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

628 000 zł39 m² 16 102,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 38,08m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

941 488 zł60 m² 15 691,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

611 020 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie typu studio zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego 20e w Krakowie, na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2008 roku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Mydlniki,Kraków

985 000 zł68 m² 14 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Mydlnikach | ul. Emila Godlewskiego | 68 m Opis: - powierzchnia: 68 m - 3 pokoje - Piętro: 1 w kameralnym, 2-piętrowym bloku - Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 890 000 zł300 m² 9 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł39 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie, położone w inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego (atal) w dzielnicy Bronowice, kraków. Lokalizacja: spokojna okolica z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pasternik

Bronowice Małe,Kraków

20 000 zł528 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu budynku biurowego wraz z zapleczem magazynowo-socjalnym w północno-zachodniej części Krakowa: 8 km od centrum miasta, 6,5 km od wjazdu na.