dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

753 680 zł46 m² 16 215,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 185 000 zł61 m² 19 525,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestrzenne, nowoczesne mieszkanie na banacha lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Banacha, dzielnica Prądnik Biały. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m , znajdujące się na parterze w kameralnej zabudowie szeregowej z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

470 000 zł30 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego (krowodrza Górka). Mieszkanie: - duży pokój, sypialnia, aneks kuchenny, łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

876 485 zł68 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, 0% prowizj! Jesteśmy autoryzowanym Partnerem dewelopera, z nami kupujesz pewnie i bezpiecznie. Prezentuję Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

510 000 zł32 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio, położone przy ul. Łokietka w inwestycji "armada Garden". Dzielnica Prądnik Biały w rejonie ulic Rybałtowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

150 zł5 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Komórka lokatorska w garażu podziemnym w budynku z 2017 roku Lokalizacja ul. Stawowa 139, kraków, prądnik Biały. Zamknięte osiedle. Opis Komórka lokatorska idealna na przechowywanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Prądnik Biały,Kraków

876 485 zł68 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł75 m² 13 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeżeli szukacie przestrzeni i spokoju z miejscem gdzie odpoczniecie od całego tygodnia to właśnie je znaleźliście! Zapraszam na spotkanie! Po co czekać jeżeli możemy porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Prądnik Biały,Kraków

12 000 000 zł13 900 m² 863,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z projektem i pozwoleniem na budowę : otwarty dziennik budowy - 6 000m2 pum z panoramicznym widokiem. W okolicy zabudowa jednorodzinna, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

697 680 zł43 m² 16 232,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem - promocyjna cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania o powierzchni 42,98 m , zlokalizowanego przy ul. Piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w budynku 5-cio piętrowym. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Górka Narodowa,Kraków

575 000 zł38 m² 14 958,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gryczana

Tonie,Kraków

799 900 zł62 m² 12 979,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie (61,63 m2) ul.Gryczana dzielnica - (Prądnik Biały). Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

709 000 zł65 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i podatku pcc. 4 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł35 m² 15 209,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 490 000 zł137 m² 10 875,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Miejsce w którym odpoczniesz od pędu każdego dnia. Wracając z pracy wreszcie znajdziesz chwilę dla siebie i dla swojej rodziny! Wysoki standard, salon wysoki na ponad 5m, ogródek, master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

665 660 zł48 m² 13 902,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez pcc, 0% prowizj! Prezentuję Państwu mieszkanie 2- pokojowe z dużym balkonem w pięknej lokalizacji! - to i wiele innych! Jesteśmy autoryzowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł39 m² 14 743,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w takiej cenie często się nie trafiają. A jednak! Jedno, jedyne mieszkanie w inwestycji jak nie w okolicy w takiej cenie! Po co dłużej się zastanawiać? Przyjedź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Prądnik Biały,Kraków

495 000 zł31 m² 16 029,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Korczaka w w spokojnej i zielonej części Krowodrzy, w 5-cio piętrowym budynku z lat 80-tych (ocieplony). Lokal o pow. 30,88 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jęczmienna

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

959 000 zł75 m² 12 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Parter z własnym ogrodem, gotowe do wejścia - 75,6 m , Tonie Dla pary lub rodziny, która chce żyć spokojnie i zielono, ale mieć miasto pod ręką. Kameralny projekt w Toniach. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr M IV.0.2 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały okolice ul. Pachońskiego - 3 pokojowe mieszkanie 52,74 m2 z dużym ogródkiem 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Krowodrza Opis nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, usytuowane w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Krakowa Krowodrza Górka. Lokal mieści się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

775 000 zł55 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla rodziny z wyjątkowym nasłonecznieniem Narożny balkon o powierzchni 20 m ! Lokal mieści się na kameralnym osiedlu, które wyróżnia się na tle typowych, białych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Mostkach

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł76 m² 12 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W wysokim standardzie, z ogrodem lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnej inwestycji os. Dvorskie Residence (oddanie sierpień 2025 ) , dzielnica Prądnik Biały. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

568 000 zł36 m² 15 991 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr12 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja Prądnik Biały - mieszkanie 35,5 m2 plus balkon 8,5 m2 w cenie poniżej 568 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

679 000 zł40 m² 16 936,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne mieszkanie na krowodrzy lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Meiera, dzielnica Prądnik Biały. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 029 510 zł66 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 66,42 m2 ,mieszczący się na 2 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

1 054 000 zł59 m² 17 828,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Forma Otwarta Ekopark - komfort, design i prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących nowoczesność, wygodę i wysoką jakość życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 299 000 zł121 m² 10 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

7-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Wiarusa

Tonie,Kraków

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kraków / zielonki, ulica wiarusa, osiedle magnolia bardzo ładne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem w bardzo ładnym, zadbanym osiedlu niskiej zabudowy jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Danka

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę umeblowane mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z Przedpokój Salon z kuchni Łazienka Sypialnia Zalety : Nowoczesne budownictwo, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane na Prądniku Białym, bardzo dobrze skomunikowanej (przystanek autobusowy linii 207, 227, 237, 297, 937 zaraz przy wejściu na osiedle przy ulicy Zygmunta Glogera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 380 645 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

315 000 zł22 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż kawalerka 22 m2 przy ul. Stachiewicza do generalnego remontu. Kawalerka jest położona na 5 piętrze składa się z: dużego pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

525 000 zł34 m² 15 672 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr M I.1.3 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 33,5 m2 plus balkon 8,5 m2 w cenie poniżej 500 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Krowodrza Górka,Kraków

68,25 zł/m²63 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Handel*usługi*biuro 63m2, krowodrza Górka Lokal handlowo-usługowy 63 m2 z witryną znajduje się na parterze w budynku mieszkalno-usługowym. Składa się z sali sprzedaży zaplecza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł65 m² 12 191,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł73 m² 14 972,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

MB Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie przy ul. Stachiewicza. To propozycja dla osób, które szukają miejsca łączącego wygodę, funkcjonalność i spokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

706 131 zł48 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja ul. Piaszczysta / Pękowicka, prądnik Biały, kraków - 4 km od ścisłego centrum 10 min spacerem do tramwaju (linie 18, 50, 69, 75), szybki dojazd na Dworzec Gł. i Stary Kleparz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania ul. Bociana 4a, kraków Powierzchnia: 51,11 m Liczba pokoi: 2 Rodzaj zabudowy: blok Poziom: 4 (winda) Umeblowanie: tak (zgodnie ze zdjęciami, reszta po stronie najemcy) Parking:.