dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Conrada

Bronowice Wielkie,Kraków

79 zł/m²170 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Ta Alternatywa jest dla Ciebie! Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 170m za 13 500 płn lub cale piętro o powierzchni za 20540.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie - Prądnik Biały - ul. Łokietka - blisko wyjazdu na ul. Opolską inwestycja ukończona Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 750 zł65 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się w Krakowie przy Ul.Bociana. Prezentowana nieruchomość znajduje się na IV piętrze V piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie na ulicy Łepkowskiego 7. Nieruchomość: - powierzchnia mieszkania 56m2 - Powierzchnia ogrodu 27m2 - Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 450 000 zł108 m² 13 405 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie dla osób poszukujących oryginalnej, nowoczesnej architektury. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 108 m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji, zlokalizowany tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

3 400 zł69 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Mozarta. Lokalizacja: osiedle Mozarta to nowe komfortowe osiedle mieszkaniowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

1 450 zł9 m²

 

Piętro:6/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Odstąpię pokój jednoosobowy w Krakowie na Krowodrzej Górce od 01.04.2024 z powodu wyjazdu z miasta, możemy się nawet dogadać co do wcześniejszego terminu. 6 minut przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

659 000 zł32 m² 20 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie z tarasem, które znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na osiedlu pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weissa

Azory,Kraków

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Homeboss ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Weissa przy pętli autobusowej Azory podstawowe informacje Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Żabiniec,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż Kawalerki z Ogródkiem w Spokojnej Okolicy Zapraszam do zakupu urokliwe j kawalerki o powierzchni 26m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni 25m2 , ekspozycje okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English below Українською нижче Infinity Estate z przyjemnością prezentuje zadbane mieszkanie przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość: - 63 m2 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja mieszkanie zlokalizowane jest na Żabińcu, na parterze apartamentowca z 2017 roku, w bardzo atrakcyjnym osiedlu. Z dobrym połączeniem do Centrum. 9 minut spacerem od mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

714 990 zł30 m² 23 833 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić państwu na przestronną kawalerkę na 2 piętrze, w bloku położonym 2 km od centrum. W sam raz dla pary lub singla, którzy chcą zamieszkać na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

952 980 zł68 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

70 000 zł100 m² 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię lokal usługowy pod Salon Kosmetyczny z pełnym wyposażeniem. Lokal mieści się na ulicy Pachońskiego 15 w urokliwej okolicy Krakowa. Informacje o lokalu: - lokal dwupoziomowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Górka Narodowa,Kraków

40 zł/m²58 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 58,5 m2. Lokal składa się z: -przestronnego pomieszczenia do którego są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Home Estate zaprasza do zakupu mieszkania w spokojnej, cichej okolicy na zamkniętym osiedlu Casa Feliz, budynek z 2017 roku. Mieszkanie optymalnie wykorzystane, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bronowice Wielkie,Kraków

1 050 000 zł47 m² 22 340,40 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Мы также говорим на русском! ul. Stańczyka - Dzielnica Bronowice. Nieopodal ul. Armii Krajowej, bronowicka, gabrieli Zapolskiej. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 092 000 zł73 m² 14 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,5m2 z wielkim balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

/ do wejścia / ogródek / doskonała inwestycja / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Żabiniec. Mieszkanie w pełni umeblowane , nie potrzebuje żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Do sprzedania, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 501 920 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 491 499 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

897 263 zł62 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

861 379 zł59 m² 14 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

970 771 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

760 000 zł42 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English below Na sprzedaż nowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Papierni Prądnickich w inwestycji Osiedle Mieszkaniowe Górka Narodowa nieruchomość: - pow. 42 m2 - piętro 1/6 - 2 pokoje - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

534 000 zł32 m² 16 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera Bez opłat biura nieruchomości i podatku pcc! Zapraszam Państwa do zakupu Inwestycyjnego lub na własne potrzeby mieszkaniowe. Przestrzeń 33m2 pozwoliła na wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł54 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mieszkanie ma niesamowity potencjał ponieważ jest możliwość prawie nieograniczonej aranżacji pomieszczeń! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kraków

Witkowice,Kraków

54,17 zł/m²120 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 120 m2 *5 pokoi*garaż*ogródek Nowo wybudowany i wykończony lokal 100 m2 (+20 m2 garaż) składa się z 2 pięter oraz ogródka. Parter składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania z dużym balkonem, wielkiego garażu podziemnego oraz komórki lokatorskiej Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 1 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią i dużą łazienką w dzielnicy Prądnik Biały znajdujące się przy ulicy Józefa Chełmońskiego obok Galerii Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Prądnik Biały, w okolicy Pachońskiego p+r opis Mieszkanie położone jest na parterze bloku z 2023 roku. Jest jasne, a z przestronnego salonu połączonego w kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. 10 minut od centrum Krakowa, przy pętli Krowodrza Górka. Lokalizacja: w sąsiedztwie znajduje się przystanek mpk Krowodrza Górka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

600 000 zł38 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ulicy Eljasza Walerego Radzikowskiego na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 1970 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

889 770 zł62 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z balkonem, które znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony. Apartament Przestronne mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

942 150 zł69 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. H. Pachońskiego w Krakowie. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

780 000 zł46 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3