dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3pokojowe na górce narodowej lokalizacja: mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Górka Narodowa. Na osiedlu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 016 226 zł63 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na północy Krakowa. Położone w zielonej okolicy Doliny Prądnika Białego, mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Azory,Kraków

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, drugiego mniejszego pokoju, przedpokoju i łazienki. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje | klimatyzacja | ogrzewanie podłogowe | piwnica | garderoba | balkon | dostępne od zaraz! Na wynajem mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 56m2 przy ulicy Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

879 000 zł55 m² 16 051,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, ul. Meiera (górka Narodowa) Cena: 879 000 pln Powierzchnia: 54,76 m Liczba pokoi: 3 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

58,33 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy znajdujący się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja na Prądniku Białym w Krakowie oferuje wiele atutów dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Górka Narodowa,Kraków

910 000 zł63 m² 14 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wygodnego, jasnego mieszkania w północnej części Krakowa. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni 63,11m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Prądnik Biały,Kraków

559 500 zł34 m² 16 217 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie w okolicy ulicy Radzikowskiego i Josepha Conrada. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 314 261 zł95 m² 13 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu o unikatowym układzie, które łączy w sobie komfort i funkcjonalność. Mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

699 900 zł44 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy n sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Prądnik Górka Narodowa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na widokowym 5 piętrze w 5 piętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m , usytuowane na drugim piętrze kameralnego bloku z 1980 roku. Mieszkanie znajduje się w malowniczej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

705 000 zł38 m² 18 441 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowej, prestiżowej inwestycji na ul. Wybickiego. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy zaledwie 3 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

3 100 zł60 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Słomczyńskiego, 65M2 opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 63 m2. W skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

675 000 zł39 m² 17 392,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - ok. 39 m na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym Sypialni Łazienki Balkonu Główne atuty inwestycji: wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bociana

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

903 735 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Spółka Grimbud jako deweloper oferuje bezpośrednio na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 86,07m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Apartamenty Prądnik przy ulicy Bociana 8a w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bociana

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

772 380 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Spółka Grimbud jako deweloper oferuje bezpośrednio na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 73,56m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Apartamenty Prądnik przy ulicy Bociana 8a w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

719 000 zł44 m² 16 340,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 44 m usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2014 roku. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

879 000 zł55 m² 16 051,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,76 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2008 roku przy ul. Meiera. Nieruchomość: składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weissa

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Weissa, o powierzchni 42 m2, usytuowane na drugim piętrze w budynku z 1968 roku. Na 42 m2 składają się: -Pokoju z aneksem kuchennym -oddzielny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2 - pokojowe z osobną widną kuchnią w doskonałej lokalizacji Krakowa Krowodrza Górka/ Prądnik Biały. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

758 000 zł56 m² 13 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

m.27 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 55,81 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

523 000 zł36 m² 14 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

m.13 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 36,2 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Górka Narodowa,Kraków

675 000 zł41 m² 16 288,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 42m2 z roku 2012 znajdujące się w północnej części Krakowa - Górka Narodowa. Lokalizacja: aleja 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

673 000 zł47 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem o powierzchni 47,3 m, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górka Narodowa,Kraków

799 000 zł69 m² 11 569,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

White House Brokers zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania zlokalizowanego w Krakowie, przy ulicy Felińskiego, w malowniczej dzielnicy Górka Narodowa. To drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 190 000 zł74 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 73,44 m , zlokalizowany w kameralnym osiedlu przy ul. Pisakowej. Osiedle składa się z pięciu budynków, każdy podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

559 500 zł34 m² 16 217,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchnnym i balkonem, o powierzchni 34,5 m, usytuowane na 5 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Papierni Prądnickich

Prądnik Biały,Kraków

1 320 000 zł68 m² 19 440,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje przestronny apartament wykonany w wysokim standardzie. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowany na pierwszym piętrze w V- piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Radzikowskiego , na pierwszym piętrze, sześciopiętrowego budynku z 2008 roku w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. ul. Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

719 000 zł52 m² 13 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - Mamy to! Oferujemy do sprzedaży *dwupokojowe(wcześniej 3 pokojowe) możliwość przywrócenia wcześniejszego stanu mieszkania *52,2m2 *położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

78,95 zł/m²38 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 38 m2 z pełnym zapleczem socjalnym miejscami parkingowymi, znajdujący się na Prądniku Białym - Azory w nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

616 000 zł39 m² 15 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

63a-13 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 39 m2 Kraków Prądnik Biały Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu. Zielona okolica, w pobliżu lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku mieszkalnym z 2023 roku, w lokalizacji Górka Narodowa. Mieszkanie ma powierzchnię 53m2, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

619 000 zł41 m² 15 097,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie do wlasnego zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję i wynajmowanie. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, jasna kuchnię, wyjątkowo dużą loggię oraz piwnicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

892 000 zł56 m² 16 014,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 55,7 m2 urządzone do wejścia. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku z 2017 r. z windą. Mieszkanie składa się z: dwóch osobnych pokoi (11,3 m2 oraz 8,86 m2), salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jaremy

Azory,Kraków

27,69 zł/m²65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na okolice pętli autobusowej Azory Prezentujemy lokal o powierzchni 65 m2 pod wynajem w centrum dzielnicy Azory. Idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

879 000 zł55 m² 15 981 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Union House ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż przy ul. Meiera lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Armii Krajowej

Bronowice Wielkie,Kraków

53,58 zł/m²20 m² 1 072 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 20 m na wynajem - świetna lokalizacja, szerokie możliwości! Dzień dobry, oferujemy na wynajem lokal usługowy/biurowy o powierzchni 20 m , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Gotyk,Kraków

675 000 zł41 m² 16 288,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

os.Gotyk / ul.Meiera / 29- listopada 2 pokojowe, balkon Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w VIII piętrowym budynku z 2013r. Na pow.41,44m2.