dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 384 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Kużnicy Kołłątajowskieij na Prądniku Białym english version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: kuźnicy Kołłątajowskiej Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie komfort, estetykę i spokojną okolicę, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do centrum Krakowa, ta propozycja może Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 679 000 zł77 m² 21 890,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje przestronny apartament w wysokim standardzie Nieruchomość: apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w III- piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

735 000 zł41 m² 18 005,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla pary, singla lub pod wynajem! Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, gustownie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

709 422 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M.IV.1.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały ul.Glogera - mieszkanie 48,26 m2 + balkon 5,7 m2 TANIEJ o 30 tys! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Azory - 1 pokojowe mieszkanie do wynajęcia N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 20m2 , położone na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

755 000 zł52 m² 14 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Reja. Nieruchomość wyróżnia się wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 979,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 61,63 m , zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Krakowa na Prądniku Białym, w rejonie ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

727 900 zł49 m² 14 855,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze wymarzone mieszkanie może wyglądać właśnie tak! Nowe! Bez pcc i bez Prowizji To 49 m2 czystej wygody Co tu znajdziesz? 49 m2 funkcjonalnej powierzchni 3 pokoje - idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

840 000 zł57 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. To propozycja idealna zarówno dla pary, jak i pod bezpieczną inwestycję na wynajem, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

2 690 zł66 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem i oddzielną kuchnią przy ul. Katowickiej 105 w Krakowie. Nieruchomość: powierzchnia 66 m , 2 poziomy. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

678 600 zł48 m² 14 055,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 28.02 + spytaj o dodatkowe rabaty na miejsce postojowe 678 600zł zamiast 762 900zł Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

461 600 zł27 m² 16 834,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 28.02 W cenie system smart home premium 461 600zł zamiast 523 100zł Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 039 000 zł68 m² 15 167,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronna 3-pokojowa nieruchomość z dużym balkonem i tarasem - idealny dla rodziny z dzieckiem lub pary! Poznaj ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 68,5 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

2 150 zł30 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na III piętrze bloku przy ulicy Nad Sudołem, dzielnica Prądnik Biały. Nieruchomość składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nad Sudołem. Idealna przestrzeń dla pary szukającej spokoju, zieleni i świetnej komunikacji, a także dla opiekunów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

619 000 zł44 m² 14 068,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,70 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Azory,Kraków

585 000 zł34 m² 17 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Conrada w dzielnicy Azory w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica Azory charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

895 000 zł67 m² 13 336,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 67,11 m | ogród 38 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 67,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 149 000 zł57 m² 20 038,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowy, bardzo cichy 3-pokojowy apartament z dużym tarasem okalającym lokal, o powierzchni 57,34 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku- torre Verona. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

385 000 zł24 m² 16 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Piotra Stachiewicza - azory - park krowoderski - balkon Mieszkanie: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24m2 ze sporym balkonem. 3cie piętro w 10cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górka Narodowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 272 600 zł106 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny apartament z ogrodem i zielonym tarasem | Górka Narodowa | Kraków Na sprzedaż wyjątkowy, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

708 382 zł43 m² 16 474 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prądnik Biały - ul. Piaszczysta - gotowe mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43 m2 znajdujące się na 3 piętrze, czteropiętrowego budynku z windą. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Azory,Kraków

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Pużaka na Azorach english version below lokalizacja Dzielnica: azory Ulica: pużaka Przystanek: gnieźnieńska W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

76,47 zł/m²102 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal 102m w Krakowie w dzielnicy Górka Narodowa. lokal jest przygotowany pod gastronomię (wyciąg gastronomiczny, okap) znajduje się na dużym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 6-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i pcc Szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej lokalizacji blisko Krakowa? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Mackiewicza Cena: 749 000 zł Powierzchnia: 52,2 m2 Piętro: 4/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się na czwartym pierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł36 m² 16 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M04 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 36 m2 z dużym ogródkiem 38 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Azory,Kraków

425 000 zł24 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z dwiema windami (w tym jedną nowoczesną, zamontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedajemy nasze mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Ludomira Różyckiego w Krakowie. Budynek przeszedł remont w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

825 000 zł60 m² 13 702 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

1.C.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 60,21 m2 + 2 balkony - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

505 000 zł36 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2.B.0.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 36,17 m2 w cenie około 500 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, po remoncie, na Prądniku Białym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M06 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 50,73 m2 z dużym ogródkiem 71 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 750 000 zł114 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Home zaprasza do odkrycia wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu wykończonego w wysokim standardzie, zaprojektowanego przez architekta z dbałością o każdy detal. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł109 m² 10 514,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 m²

Tetti Rossi - kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana na północy Krakowa, przy ul. Porzeczkowej, zaledwie 4,5 km od centrum Krakowa, co stanowi idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Porzeczkowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł110 m² 10 461,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo! Tetti Rossi 2 to kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, w ramach którego powstanie 6 lokali mieszkalnych, jako drugi etap inwestycji Tetti Rossi 1. To urokliwe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Prądnik Biały,Kraków

2 250 zł20 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna, funkcjonalna kawalerka w nowej inwestycji Weduta Krakowa zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności,.