dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica III Prądnik Czerwony

452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

497 500 zł32 m² 15 498,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Strzelców. Lokalizacja Ul. Strzelców. W pobliżu ul. Dobrego Pasterza oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Olsza,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi pokojami oraz przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 150 000 zł82 m² 14 024,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na spotkanie! perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 82 m2, zlokalizowane przy ul. mjr. Ryszarda Nuszkiewicza. 1. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rezedowa

Prądnik Czerwony,Kraków

1 098 000 zł58 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy, nowoczesny, znakomicie wykończony I wyposażony - W wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania, jasny, komfortowy, klimatyzacja - bez 2% podatku pcc - 3 pokojowy apartament -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, Aleja gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

55,32 zł/m²47 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do odstąpienia wyposażony i działający lokal gastronomiczny na Prądniku Czerwonym w okolicy aquaparku. Lokal szczególnie dobry pod gastronomię z dostawą, z racji tego, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie blisko ulicy Mogilskiej. Mieszkanie mieści się na ulicy Śliczna 32a - blisko do centrum miasta, quattro Business Park, pmi, astris, pilotów Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja Nieopodal al. 29 Listopada, w pobliżu również ul. Strzelców, naprzeciwko budynku znajduje się przystanek autobusowy. Opis Lokal handlowo-usługowy na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Prądnik Czerwony,Kraków

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (54 m2) w dzielnicy Ugorek (okolice Tauron Areny, meissnera). Mieszkanie jest urządzone i gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Młyńska

Prądnik Czerwony,Kraków

58 zł/m²40 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal z witryną o powierzchni ok 40 m2 Zlokalizowany około 100m od ul. Młyńskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie z balkonem przy ul. Józefa Łepkowskiego o powierzchni 38m2. Zlokalizowane na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodowicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 997 000 zł380 m² 7 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

marek.posiadala@4alternatywy Doskonały pod inwestycję! Tylko 2 km od centrum Krakowa! Jeśli szukasz lokalu z ogrodem, garażem i piwnicą, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Rakowice,Kraków

2 200 zł37 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe 37m2, położone na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Chrobrego. Mieszkanie po remoncie, ogrzewanie elektryczne, podłogowe, ciepła woda boiler. Umeblowane, wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

565 000 zł34 m² 16 535 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowany przy aqua parku, ul. Dobrego Pasterza budynek I lokalizacja Budynek zrealizowany w 2011 r., wyposażony w dwie windy cichobieżne, podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Rakowice,Kraków

1 049 000 zł63 m² 16 650,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! Z uwagi na bardzo dużą ilość telefonów od biur nieruchomości, pośredników proszę o nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Wieczysta,Kraków

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Tauron Areny. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na V-piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Meissnera - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

73 zł/m²55 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 55m2. Open space , powierzchnia socjalna Do lokali prowadzi wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

745 000 zł66 m² 11 374 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Budynek z 1996 r. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

3 700 zł71 m² 51,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe w dzielnicy Olsza przy ul. Wieniawskiego w cenie 3700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 71,45 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 098 000 zł58 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English below Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 58-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Prądnik Czerwony Śródmieście, ulica Lublańska 13, osiedle Ulubione. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

715 792 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane z pomocą architekta w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

1 002 352 zł63 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Wileński

Olsza,Kraków

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż posiadamy przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m^2, położone na ul. Zaułek Wileński/29-Listopada w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 090 000 zł60 m² 18 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Apartamenty Kaskada, przy ul. Dobrego Pasterza, w pobliżu Serenady i Parku Wodnego. Opis Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego, 11-piętrowego apartamentowca. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Prądnika

Prądnik Czerwony,Kraków

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Czerwonego Prądnika, nieopodal ulic takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

670 000 zł52 m² 12 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,5m2, położone przy. ul. Pilotów - w bliskiej okolicy Ronda Młyńskiego. Z uwagi na położenie lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Rakowice,Kraków

860 000 zł36 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w kamienicy położonej w centrum Krakowa, oddalona spacerem o 10 minut od Rynku Głównego. Mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Wieczysta,Kraków

13,50 €/m²4 759 m² 64 247 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: 4759,06 m2 netto powierzchni biurowej w wysokiej klasy budynku zlokalizowanym przy Al. Jana Pawła II w Krakowie -czyżyny Jest to nowoczesny budynek o 4 kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni ok.60 m2. Zlokalizowany około 50 m od ul. Powstańców. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

800 000 zł47 m² 16 913,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47,3 m2. Zlokalizowane na 4 piętrze w 5 piętrowym nowoczesnym budynku z windą przy ul. Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnika

Prądnik Czerwony,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 36m2, zlokalizowane, przy ulicy Chałupnika. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym oraz oddzielną kuchnią, idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

565 000 zł35 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne dla pary bądź pod inwestycję, w świetnej lokalizacji przy ulicy Dobrego Pasterza. Lokalizacja Kraków, prądnik Czerwony - ul. Dobrego Pasterza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

2 362 500 zł225 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prądnik Biały Lokal składa się z następujących pomieszczeń : - pomieszczenie biurowe - łazienka ( prysznic, wc, pisuar, umywalka ) - dwa pomieszczenia komunikacyjne Lokal zawiera : - kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie Z garażem przy dobrego pasterza N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w niedalekiej odległości od centrum przy ulicy Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

679 000 zł52 m² 13 184,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Kwartowej w Krakowie, na pierwszym piętrze, trzypiętrowego budynku z 1998 roku w bardzo atrakcyjnej, bliskiej centrum okolicy. Ulica Kwartowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

5 780 000 zł585 m² 9 880,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prądnik Biały Dwa lokale. 1 lokal wykończony 225m2. Składa się z następujących pomieszczeń : - pomieszczenie biurowe - łazienka ( prysznic, wc, pisuar, umywalka ) - dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Komfortowe mieszkanie Kawalerka znajduje się przy ul. Miechowity. Mieszkanie położone przy przystanku autobusowym Bosaków skąd dojedziemy w każdy rejon miasta. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze, 10 piętrowego budynku z 2016 roku. - umeblowane - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ugorek

Rakowice,Kraków

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homeboss ma przyjemność zaprezentować przestronna kawalerkę na ul. Ugorek w Krakowie, prądnik Czerwony podstawowe informacje: lokal znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Olsza,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie, położone Prądnik Czerwony ul. Żytnia 15, mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe 42m2 mieszkanie w spokojnej dzielnicy Mistrzejowice tuż obok Galerii Serenada. English version below lokalizacja Dzielnica: mistrzejowice; ulica: marchołta;.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij