dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica III Prądnik Czerwony

475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

475 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,56 m , położone w zielonej okolicy, w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Strzelców. To.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 367 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz w zadbanego, umeblowanego i wyposażonego, 3-pokojego mieszkania z dużą kuchnią i dużym balkonem, do zamieszkania od zaraz lub drobnego odświeżenia, to ta Alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 3-pokojego mieszkania z pięknym widokiem, dużym balkonem i osobną kuchnią do zamieszkania od zaraz, albo odświeżenia w nowoczesnym stylu, to ta Alternatywa jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,44 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jeśli chcesz urzeczywistnić swój pomysł na własne mieszkanie i stworzyć wspaniałe nowoczesne wnętrza, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Odkryj wielki potencjał, jaki kryje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

695 000 zł45 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz jasnego i funkcjonalnie rozplanowanego mieszkanie o powierzchni 45 m , położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Sabały

Prądnik Czerwony,Kraków

410 152 zł27,38 m² 14 979,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,36 m² 15 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości dochód pasywny - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje - prądnik czerwony - ul. Majora - 52,36 m2 za 799 000 zł lokalizacja: prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

84,76 zł/m²52,50 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 52,5 m . Lokal znajduje się na ul. Dobrego Pasterza 118f/lu5 (prądnik Czerwony) Mieści się na parterze bloku z 2021 roku. Osiedla - Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Powstańców i ul. Majora na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji miejskiej, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2 po generalnym remoncie | Park lotników/ugorek. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,10 m² 14 213,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 59,1 m funkcjonalne i komfortowe Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł38,78 m² 14 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2 położone przy ul. Lublańskiej 14 w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

630 000 zł41 m² 15 365,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-y pokojowe o powierzchni 41m2 przy ul.Fiołkowej w Krakowie Prądnik Czerwony. Mieszkanie na parterze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł245 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Dom W unikalnej części krakowa - śródmieście olsza | prądnik czerwony Dom w Krakowie w cenie 2 mieszkań. Na sprzedaż dom Z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,60 m² 16 007,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dobrego Pasterza, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł57,50 m² 16 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,53 m , położone przy ul. Lublańskiej w północnej części Kraków. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł65,62 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. W ogłoszeniu zostały wykorzystane wizualizacje przedstawiające przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł36 m² 15 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na Olszy przy ul. Bohaterów Wietnamu, dz. Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł35,50 m² 19 718,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 położone przy ulicy Mogilskiej w okolicy skrzyżowania z ulicą Stanisława Lema. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. Emmerson prezentuje: do wynajęcia od zaraz! Przestronne i przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 33 m | Dobrego Pasterza | Serenada | Kraków Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²387,38 m² 30 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 387,38 m2 na IV piętrze (powierzchnia najmu brutto: 460,15 m2 ). Wykończona w wysokim standardzie i umeblowana, minimalny okres najmu 1 rok! Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cap Gemini, park Wodny, bohomolca, luxoft Jasne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Czerwony. Nieopodal znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²371,93 m² 29 606 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa371,93 m2 nla (powierzchnia najmu brutto: 441,79 m ) lokal wykończony, gotowy do wejścia od zaraz, minimalny okres najmu 1 rok! Czynsz najmu za powierzchnię 79,60 pln/m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

74,40 zł/m²213,74 m² 15 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa 213.74 m2 NLA (powierzchnia najmu brutto: 253.89 m ) lokal wykończony, gotowy do wejścia od zaraz, minimalny okres najmu 1 rok! Czynsz najmu za powierzchnię 74,40 PLN/m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²585,67 m² 46 619 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa 585,67 m2 na III piętrze (powierzchnia najmu brutto: 695,68 m ) z możliwością wydzielenia mniejszych lokali, na przykład: - 371,93 m2 nla (powierzchnia najmu brutto: 441,79.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,20 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Don't hesitate to contact us. English version below. Emmerson prezentuje: do wynajęcia od zaraz! Przestronne i przytulne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 497 zł60,17 m² 21 231,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27,33 m² 84,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania Na wynajem nowe, wykończone mieszkanie w inwestycji Strzelców 28 w Krakowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,50 m² 14 859,81 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m , zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Powstańców.Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł44 m² 68,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa inwestycja Steam Park tuż przy centrum Krakowa! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22j wraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-y pokojowe o powierzchni 44m2 przy ul.Młyńskiej w Krakowie Prądnik Czerwony. Mieszkanie na 1 piętrze (jest winda) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo dobrze skomunikowaną kawalerkę z balkonem przy ul. Kwartowej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie ma 35m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,45 m przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony, jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

14,20 €/m²246 m² 3 493 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal parterowy 246 m2 | możliwość gastronomii Lokal usytuowany w nowoczesnym kompleksie budynków biurowych w dzielnicy Prądnik Czerwony, nieopodal ul. Młyńskiej/lublańskiej. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,75 m² 15 278,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na prądniku czerwonym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²727 m² 10 178 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 727 m2 | nowoczesny kompleks biurowy lokalzacja Lokal usytuowany w okolicach ulic młyńskiej/lublańskiej. Budynek bardzo dobrze skomunikowany, w pobliżu kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²181 m² 2 534 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 181 m2 | nowoczesny biurowiec Lokal usytuowany w nowoczesnym kompleksie budynków biurowych w dzielnicy Prądnik Czerwony, nieopodal ul. Młyńskiej/lublańskiej. Kilka minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapytaj o promocję! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 349 624 zł Cena brutto 430 038 zł Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie o tym metrażu! Poszukiwana lokalizacja! Umów się na spotkanie, dodatkowy rabat! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spotkajmy się, porozmawiajmy o dodatkowych rabatach! Ostatnie mieszkanie w tej cenie! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej,.