dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica III Prądnik Czerwony

452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

452 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie (ekspozycja na dwie strony świata - północną oraz południową) o wielkości 46,56 m2 (2 pokoje) znajdujące się na piętrze 3. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowe Mieszkanie 1-pokoje al.29 Listopada/ul.Prandoty LOKALIZACJA: Oferujemy Państwu do wynajęcia wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

3 300 zł52 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie czeka na najemcę! Oferuję świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,5 m na 2. piętrze bloku. Wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

1 049 532 zł91 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament! Poszukiwana lokalizacja! Teraz nowa, niższa cena! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej, promocyjnej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

975 850 zł67 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie (ekspozycja na dwie strony świata - północną oraz południową) o wielkości 67,30 m2 (4 pokoje) znajdujące się na piętrze 4. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

430 038 zł25 m² 16 930,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 349 624 zł Cena brutto 430 038 zł Budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

885 370 zł62 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem o wielkości 62,35 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 3. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz. W skład mieszkania C30 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

795 024 zł66 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo promocyjnej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Poszukiwana lokalizacja! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

599 900 zł39 m² 15 461,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Lublańskiej w Krakowie. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój oraz dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

868 055 zł62 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata - południową oraz wschodnią) o wielkości 62,45 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

733 600 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Gotowe mieszkanie, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 położone na 4 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

800 338 zł52 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc, w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

645 900 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania + klimatyzacja gratis (bez montażu) 645 900zł zamiast 688.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

685 950 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 30.04 + klimatyzacja gratis (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ugorek,Kraków

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Włodkowica ( Śródmieście- ugorek) Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

748 369 zł52 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

3 590 zł57 m² 62,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z trzema oddzielnymi sypialniami usytuowane nieopodal Quattro Business Park Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

550 zł6 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia jasny, w pełni umeblowany pokój przy ul. Powstańców 30b w Krakowie na Prądniku Czerwonym, z ogrzewaniem miejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

688 960 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

883 200 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania: 883 200z ł zamiast 947 200 zł Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

399 000 zł23 m² 17 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Sudolska Lokalizacja: spokojna okolica dobra komunikacja i pełna infrastruktura w pobliżu Budynek: kameralny, 2-piętrowy budynek mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

2 600 zł53 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 52,7 m Kraków, olsza, ul. Miechowity Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,69 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Dobrego Pasterza 120b w Krakowie, z dwoma zamykanymi pokojami, salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsza,Kraków

970 000 zł61 m² 15 844,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogródkiem oraz piwnicą zlokalizowane w okolicy ul. Pilotów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

2 999 999 zł116 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 116,4 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie posiada dostęp do dwóch balkonów. -> 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w zielonej, spokojnej okolicy nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Dzielnica III Prądnik Czerwony,Kraków

800 338 zł52 m² 15 483,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 położone na 3 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

700 zł21 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przestronny, jasny pokój z balkonem przy ul. Strzelców 9 w Krakowie, z ogrzewaniem miejskim i Internetem w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Woronicza

Prądnik Czerwony,Kraków

78 zł/m²100 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro open space 100m2 + opcje większych powierzchni - ul. Jana Woronicza, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowa typu open space o powierzchni około 100 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: duży balkon, piwnica, klimatyzacja; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żułowska

Olsza,Kraków

2 000 000 zł136 m² 14 705,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż uroczy dom po generalnym remoncie w dzielnicy Olsza w Krakowie. English version below lokalizacja Miasto: kraków W pobliżu: obwodnica, przedszkole, szkoła podstawowa, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

560 000 zł34 m² 16 336,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe 34,28m2,prądnik czerwony N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m2 przy ul. Marchołta na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

(english below) 6-pokojowe (salon i 5 sypialni), 3-poziomowe mieszkanie 120 m2 z dużym tarasem w centrum Krakowa, 2 łazienki, garderoba, schowek. Po remoncie, w większości nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na osiedlu oświecenia 50. Mieszkanie jest umeblowane, dwa pokoje,kuchnia,łazienka, balkon,w bloku winda. Teren zamknięty ,otwierany pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Ugorek,Kraków

999 000 zł79 m² 12 693,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: ul. Żwirki i Wigury, kraków Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej :) Posiadamy klucze do nieruchomości oraz dogodne terminy prezentacji. Firma nieruchomości Livinder.