dowolna

Działki inwestycyjne Kraków - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł4 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dla zdecydowanego klienta poszukujemy działki spełniającej następujące kryteria: - powierzchnia minimum 40 a - możliwość wybudowania pawilonu handlowego (handel detaliczny) albo stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

2 950 000 zł6 500 m² 453,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna nieruchomość z budynkiem starego młyna do remontu, rozbudowy i adaptacji na działce 6500 m2. Do ew. wykorzystania prawomocne pozwolenie na budowę lokalu użytkowo-biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

999 000 zł17 710 m² 56,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z wz na budowę budynku. Działka będzie sprzedawana z pozwoleniem na budowę. Projekt na budynek o powierzchni całkowitej 2786 m2 (parter i piętro). Dojazd ulicą Potrzask.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

690 000 zł5 608 m² 123,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 56,08a położona w miejscowości Maszków (gm. Iwanowice), bezpośrednio przy trasie E7 Kraków-Kielce około 14 km od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

30 000 000 zł7 000 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. ok. 7000 m2 częściowo zabudowanej z prawomocną decyzją o wzizt dla inwestycji pn. Zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Igołomska

Branice,Kraków

5 499 000 zł21 709 m² 253,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy do sprzedania dwie działki w Krakowie przy ul. Igołomskiej. Istnieje możliwość zakupu obydwóch działek lub tylko jednej z nich: 1) Działka komercyjna niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bieżanowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

877 000 zł1 462 m² 599,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana mieszcząca się przy jednej z głównych ulic Krakowa w dzielnicy Podgórze z b.dobrym dostępem komunikacyjnym. Usytuowana w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 000 zł2 123 m² 659,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania dwie działki położone w okolicy ulicy Kobierzyńskiej. Działki o łącznej powierzchni 21 arów (obie działki po około 10,5 ara) o kształcie trojkata. Obecnie nie ma planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

690 000 zł5 608 m² 123,04 zł/m²

 

 

 

Prądnik Biały,Kraków

42 000 m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Budownictwo Wielomieszkaniowe - 42 000 m2 ( 4.2 ha ) w Krakowie, ul. Siewna 1000 zl / m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

3 900 000 zł3 200 m² 1 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawdziwa Okazja. Działka budowlana komercyjna wraz z Prawomocną Decyzją o Warunkach Zabudowy biurowiec , hotel , mieszkania ., przy Zakopiance w KRAKOWIE. pow. 32 ary. pełne uzbrojenie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Działowskiego

Skotniki,Kraków

1 375 000 zł5 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/inwestycyjna położona w Krakowie w dzielnicy Skotniki. Dojazd do działki: gminną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

1 950 000 zł1 040 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupującego Działka inwestycyjna o powierzchni 10,4 ara. Nieruchomość zgodnie z decyzjami wz może zostać zabudowana budynkiem wielorodzinnym lub usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

750 000 zł2 600 m² 288,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa Huta.Atrakcyjna działka pod budownictwo wielorodzinne( MW ). Aktualny wypis z planu zagospodarowania przestrzennego pod budynki czterokondygnacyjne + poddasze użytkowe. Działka o pow. 26 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

3 906 000 zł1 860 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1860 m2, w części zabudowana domkiem ok 100m2. Działka kształtna, prostokątna o wymiarach : 54,5m x 34m, dłuższym bokiem przylega do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Pilotów

Śródmieście,Kraków

3 906 000 zł1 860 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną kraków przy ul. Pilotów 29. Działka o wymiarach 54,5m x 34m (prostokątna) w części zabudowana domem o pow. ok 100m2, działka dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

12 500 000 zł21 110 m² 595 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prawomocne wzizt na około 22000 pum budynki wielorodzinne i usługowe. Działka znajduje się w okolicy ulicy Bunscha droga wyjazdowa z centrum Krakowa w kierunku na Skawinę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

500 000 zł1 900 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Krakowie przy obwodnicy. Działka Przy południowej obwodnicy Krakowa, widoczna z autostrady A4. Powierzchnia 19 arów. Dobry dojazd z obwodnicy. Położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jancarza

Mistrzejowice,Kraków

2 100 000 zł3 810 m² 551,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 22/12 obręb 5 Kraków Nowa Huta, o powierzchni 3810 m2. Działka posiada prawomocną decyzję o Warunkach Zabudowy. Powierzchnia zabudowy ok. 3300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Heligundy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Pozwolenia na doprowadzenia mediów, które znajdują się w drodze dojazdowej do działki (około 20-30 metrów). Prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

14 000 000 zł4 193 m² 3 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pozwolenie na budowę w trakcie procedowania na budynek 5 kondygnacyjny o pow. 13044 m2 w przeważającej funkcji biurowej z usługami zlokalizowanymi w parterze, oraz 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

13 500 000 zł21 110 m² 639,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prawomocne wzizt na około 22000 pum budynki wielorodzinne Działka znajduje się w okolicy ulicy Bunscha droga wyjazdowa z centrum Krakowa w kierunku na Skawinę do autostrady ok. 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Balicka

Krowodrza,Kraków

800 000 zł700 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 7-arów posiada wz i Zt na magazyn z restauracją przy ruchilwej ukicy.