dowolna

Działki Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 799 000 zł1 426 m² 1 261,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka usługowa znajdująca się W krakowie przy ul. Powstańców oferta tylko W biurze nieruchomości danax Działka usługowa o powierzchni 1426 m2 , o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

7 270 000 zł1 222 m² 5 949,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka z pnb przy ul. Siewnej, prądnik Biały o powierzchni 1222 m2. Projektowany budynek zakłada 1378 m2 pum + 76 m2 puu Dostęp do działki bezpośrednio z ul. Siewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

887 000 zł806 m² 1 100,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,06 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł901 m² 1 098,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 494 m² 1 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prawie pół hektara zlokalizowana w pobliżu ul. Białoprądnickiej miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. o podstawowym przeznaczeniu pod terenowe urządzenia sportowe. W zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł3 107 m² 2 413,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja w Krakowie przy ul. Jurajskiej, obręb 25 Krowodrza, na działkach nr 136 i 137 o łącznej powierzchni 3107 m2 Jest prawomocna i ostateczna decyzja pnb nr 979/6740.1/2024.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł218 m² 1 600,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Mikołaja Reja działka z potencjałem inwestycyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 855 m² 1 225,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kraków okolice ul. Opolskiej 28,55 ar działka usługowa z przeznaczeniem pod zabudowę budynkami usługowymi Nieruchomość: oferujemy Państwu do kupna nieruchomość gruntową niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł805 m² 1 099,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,05 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł1 598 m² 801 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna w krakowskich Witkowicach. Nieruchomość to działka o powierzchni 16 a, około 13 a przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł901 m² 1 098,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł813 m² 1 100,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,13 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 320 zł2 646 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano-rolna o powierzchni 26,46 ara zlokalizowana w Krakowie rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł8 369 m² 250,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 83,69 ara w Krakowie - dzielnica Krowodrza-Tonie. Działka lekko nachylona w stronę południową, ustawna w kształcie prostokąta o wym. 60m.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 637 m² 916,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

!oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. 16,37 ara zlokalizowana w Krakowie rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie trapezu o wym. 25m/.

Szczegóły ogłoszenia

7 712 032 zł11 030 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 1,1030 ha zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł1 222 m² 5 973,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę 1222m2 | ul. Siewna | Krowodrza / Prądnik Biały | Kraków Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1222 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł12,84 m² 85 669,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa o powierzchni 12,84 ar, położona w Krakowie przy ul. Dożynkowej. - lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

646 674 zł7 266 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ponad 70 arowa w obecnym planie rolna. W najbliższym sasiedztwie tereny rolne, w dalszym zabudowa jednorodzinna. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

17 509 500 zł11 673 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Stan otoczenia nieruchomości Działki znajdują się w północno-zachodniej części miasta Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (dzielnica adm. Prądnik Biały, osiedle Bronowice Wielkie - Tonie), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

399 000 zł2 300 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! Do sprzedania inwestycyjna działka o pow. 23 arów zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały -tonie, przy Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

69 303 000 zł54 094 m² 1 281,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł921 m² 972 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tonie, dziewięcioarowa działka! objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące. Działka jest płaska, pusta. Zlokalizowana ok. 7 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł804 m² 1 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,04 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

12 513 600 zł7 584 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa o pow. 75,84 ara zlokalizowana w Krakowie, dzielnica Krowodrza - Bronowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. około.: 115.