Działka budowlana, ul. Pękowicka

Pękowicka, Tonie, Kraków, małopolskie

  • 2 300 000 zł
  • 1 694 m²
  • 1 357,73 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Stasica

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Pękowicka

Pękowicka, Tonie, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

2 300 000 zł

1 694 m²

1 357,73 zł/m²

Działka budowlana, ul. Pękowicka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

2 300 000 zł 1 694 m² 1 357,73 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-20 | 10:00 - 15:00

Dzień pokazowy

20 maja 2026
od 10:00 do 15:00

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 300 000 zł (1 357,73 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 694 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 70m; szerokość: 27m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
  •   opomiarowanie wody
  • Źródło: biuro nieruchomości: TOM-HOME, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Działka budowlana z przeznaczeniem pod zab. Jednor

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OPIS DZIAŁKI NR 490/2 Tonie

Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o numerze ewidencyjnym 490/2 o powierzchni 0,1694 ha (1694 m²), położona w północnej części Krakowa, w rejonie ul. Pękowickiej, w pobliżu granicy z gminą Zielonki.

Agent

Tomasz Stasica

662 808...

662 808 396

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Stasica

662 808...

662 808 396

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Stasica

Zostaw telefon, oddzwonimy