dowolna

Domy Kraków – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

732 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

732 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

1 240 000 zł157 m² 7 919,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Dębniki,Kraków

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

English below Inifnity Estate z przyjemnością prezentuje na wynajem luksusowy dom blisko centrum Krakowa. Nieruchomość: - pow. użytkowa 200 m2 - działka 30 a - rok budowy 2016 - przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatnie wolne domy! zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zielone,Kraków

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

lokalizacja: zabierzów - blisko szybka kolej ska Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Zabierzowie wybudowanego w 2021r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Stare Miasto,Kraków

12 300 000 zł1 588 m² 7 745,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż kamienicę w Krakowie, w dzielnicy stare miasto. Sprzedaż obejmuje Budynek o powierzchni 1588 m2. W budynku znajduje się 18 mieszkań, na parterze dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 024 000 zł125 m² 16 201,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Elegancji dom na sprzedaż - Wola Justowska Mamy przyjemność przedstawić ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 998 000 zł274 m² 7 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na widokowej działce. Powierzchnia całkowita: 273,92 Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 998 000 zł274 m² 7 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Myślenicka

Swoszowice,Kraków

1 290 000 zł255 m² 5 051,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon francuski, teren ogrodzony; rozkład: ustawne, korzystny układ; standard mieszkania: do odświeżenia; ogrzewanie: piec dwufunkcyjny gazowy, woda miejska; media/instalacje: gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 790 000 zł170 m² 10 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją z centrum Krakowa? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

985 000 zł115 m² 8 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu skromną, a zarazem urokliwą nieruchomość położoną w Krakowie w sąsiedztwie dużej ilości zieleni i malowniczych widoków z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Tyniec,Kraków

2 400 000 zł200 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - domem o powierzchni około 200m2 , położonym na działce o powierzchni 46 arów w malowniczej i historycznej części Krakowa Tyńcu. Front.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej przy ulicy Bieżanowskiej ( na wysokości parku L. Wenedy) w Krakowie. Dom dwupoziomowy o powierzchni 100mkw. Parter domu jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

1 618 000 zł137 m² 11 775,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Z rynku pierwotnego, nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej, każdy z tarasem i ogrodem. Przedmieście Krakowa, okolica z niską zabudową i licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 399 000 zł355 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Więcej informacji agnieszka.@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z ogrodem, pięknym widokiem, garażem, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Trębacza

Olsza,Kraków

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - działkę z domem położoną przy ulicy Piotra Trębacza 3 w Krakowie. Nieruchomość jest dobrze widoczna w serwisie Google.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Skotniki,Kraków

1 320 000 zł131 m² 10 068,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Pragniemy państwu zaprezentować nowe budynki jednorodzinne -dwulokalowe W zabudowie bliżniaczej -,A także I wolnostojące położone W skotnikach O pow 131.10 NA DZIAŁCE 166,85M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

gmina Wielka Wieś - 10min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

gmina Wielka Wieś zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warchałowskiego

Sidzina,Kraków

1 195 000 zł218 m² 5 481,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 394 m²

Tylko U nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 7 pokojowy dom mieszczące się przy ul. Warchałowskiego w Krakowie. Lokalizacja: dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bobrowa

Tyniec,Kraków

1 149 000 zł101 m² 11 384,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie na sprzedaż w miejscowości Kraków. Informacje ogólne -dom o powierzchni całkowitej 100,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Żabiniec,Kraków

2 100 000 zł327 m² 6 422,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 327m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sąsiedzka

Ruczaj,Kraków

2 700 000 zł260 m² 10 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z potencjałem na podział na mniejsze lokale do wynajmu. Oferujemy do sprzedaży 3 poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej na Ruczaju przy ulicy Sąsiedzkiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wolnostojący dom z osobnym garażem na ul. Łokietka na 430 m działce Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z: salon 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

1 590 000 zł146 m² 10 890,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej os. Oficerskie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Śródmieście - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

1 197 000 zł128 m² 9 318,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Z radością prezentujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy Krakowa, w dzielnicy Dębniki, w prestiżowym obszarze Sidzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albatrosów

Rybitwy,Kraków

1 390 000 zł143 m² 9 720,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom 143m2 z ładnie zagospodarowanym ogródkiem 351m2 Podgórze/ Kraków. Lokalizacja: rybitwy zlokalizowana jest w urokliwej części Podgórza i jest doskonale skomunikowana zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łagiewniki,Kraków

1 700 000 zł190 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:579 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący dom na sprzedaż w Krakowie, który spełni wiele oczekiwań. Informacje ogólne - piętrowy, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majówny

Zwierzyniec,Kraków

2 700 000 zł272 m² 9 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: nowoczesny dom wolnostojący, parter + poddasze jest zlokalizowany w Krakowie przy ul. Jadwigi Majówny w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Jadwigi Majówny to miejsce położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwierzyniec,Kraków

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 97,41 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie, w bardzo zielonej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Domy gotowe do odbiorów. Nieruchomości Emmerson prezentują nową inwestycje 6 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w niedalekiej odległości od ulicy Igołomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratajskiego

Soboniowice,Kraków

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Szukasz wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Soboniowice - Home Drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalny i niezwykle przestronny dom wolnostojący. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 023 866 zł125 m² 16 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodakowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 999 000 zł163 m² 12 253,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwej dzielnicy bronowice w Krakowie! Dom wolnostojący usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tyniecka

Zwierzyniec,Kraków

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkany dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w kameralnym, cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Tynieckiej w dzielnicy Zwierzyniec w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż wolnostojąca willa w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Możliwość wykończenia pod klucz Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kocmyrzowska

Grębałów,Kraków

1 449 000 zł140 m² 10 335,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne I energooszczędne domy wolnostojące W krakowie N20 Nieruchomości oferuje luksusowe domy wolnostojące z garażem , o powierzchni 140 m2 , w stanie deweloperskim,.