dowolna

Domy z tarasem Kraków - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skotniki,Kraków

2 350 000 zł271 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Kraków skotniki dom premium 271 m Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych Skotnikach należących do dzielnicy Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górka Narodowa

Górka Narodowa,Kraków

1 272 600 zł106 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny apartament z ogrodem i zielonym tarasem | Górka Narodowa | Kraków Na sprzedaż wyjątkowy, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Przegorzały,Kraków

5 500 000 zł294 m² 18 681,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom o pow. użytkowej 248m2(całkowita 294,41m2), położony na działce 670m2, znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wolica,Kraków

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Opis To miejsce stworzone dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i prywatności w granicach Krakowa duża działka, kameralne otoczenie i niska zabudowa sprawiają, że dom daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł96 m² 12 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 599 000 zł118 m² 13 493,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Narvik

Kliny Borkowskie,Kraków

8 900 zł350 m² 25,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Esto-nieruchomości, ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia dom 350m2, położony na 8 arowej działce, w dzielnicy Kliny Borkowskie. Nieruchomość: przyziemie: -sauna -kotłownia z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 783 026 zł112 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Tec Real Estate Oficjalny partner sprzedaży inwestycji Zielona Polana tec Real Estate prowadzi autoryzowaną, bezpośrednią sprzedaż inwestycji Zielona Polana w imieniu dewelopera. Kupujący: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Stokiem

Wola Justowska,Kraków

6 250 000 zł296 m² 21 090,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Willa pod stokiem Willa z zewnętrznym basenem 296,34 m | 21 arów | Taras 106 m | Prywatna strefa spa | Kraków tec Real Estate prezentuje Willę Pod Stokiem tec Real Estate jest oficjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 099 000 zł208 m² 10 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferta domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej z garażem dwustanowiskowym i ogródkiem. Oferta sprzedaży domu skierowana jest dla dużej rodziny, która chciałaby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kliny,Kraków

3 400 000 zł180 m² 18 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

Kraków Góra Borkowska | wolnostojąca rezydencja + ogród + garaż Jeśli do tej pory domy były prawie jak , trochę za małe albo nie w tej lokalizacji , to tutaj może wreszcie zabraknąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 675 224 zł112 m² 14 938,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:255

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tec Real Estate jest oficjalnym partnerem sprzedaży inwestycji Zielona Polana 3 i prowadzi autoryzowaną, bezpośrednią sprzedaż w imieniu dewelopera. Kupujący: nie płaci podatku pcc (2%) nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 754 088 zł118 m² 14 900,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tec Real Estate jest oficjalnym partnerem sprzedaży inwestycji Pylna Residence i prowadzi autoryzowaną, bezpośrednią sprzedaż w imieniu dewelopera. Kupujący: nie płaci podatku pcc (2%) nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

3 820 000 zł340 m² 11 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w samym sercu zielonej prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej. Opis nieruchomości Elegancki, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Faustyny

Łagiewniki,Kraków

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji od kupującego! Prezentujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m2/całkowitej 280m2, na ponad 2a działce w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 4km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

1 190 000 zł138 m² 8 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej oferty - domu usytuowanego w pięknej okolicy Branice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

1 020 000 zł100 m² 10 186,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską na południu Krakowa - domy w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze, w pełni energooszczędne. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

1 095 000 zł103 m² 10 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grochowska

Grzegórzki,Kraków

3 700 000 zł249 m² 15 236,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Segment w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: kraków, śródmieście, osiedle Oficerskie świetnie skomunikowana okolica, blisko centrum (2,8 km od Rynku Głównego). Spokojna, zielona dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krowodrza,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 991,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom gotowy do zamieszkania | Wola Justowska | ogród, garaż i prywatne jacuzzi na dachu Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od pierwszego kroku czujesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Becka

Zwierzyniec,Kraków

2 449 000 zł175 m² 13 994,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom z widokiem olszanica/wola Justowska, kraków opis inwestycji Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142 m użytkowej (175 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Syreńskiego

Swoszowice,Kraków

1 020 000 zł100 m² 10 186,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne mieszkanie trzypoziomowe ogród | 4 pokoje | pompa ciepła | rekuperacja N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100,13 m2 w nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Dębniki,Kraków

2 850 000 zł216 m² 13 223,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 215,53 m , położony na widokowej działce o powierzchni 1692 m w spokojnej, zielonej części Krakowa. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Nowa Huta,Kraków

8 300 zł230 m² 36,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, klimatyczny 6-pokojowy dom z ogródkiem znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Luborzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podłącze

Wola Justowska,Kraków

2 790 000 zł126 m² 22 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Apartament premium Z ogrodem | wola justowska | park decjusza Na sprzedaż elegancki, nowoczesny i niezwykle przestronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

998 000 zł100 m² 9 967,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 178 000 zł121 m² 9 735,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w okolicy Prądnika Białego przy ul. Łokietka. Super alternatywa do mieszkania w bloku! Dom: - parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pychowice,Kraków

1 490 000 zł97 m² 15 360,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Lokalizacja: przestronny bliźniak( połowa ) położony w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Krakowa, w Pychowicach. To idealne połączenie ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 746 695 zł148 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom 148,47 m z dużym ogrodem - Kraków, ul. Odlewnicza | Na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom w prestiżowej inwestycji przy ul. Odlewniczej w Krakowie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zakup bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż 5-pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem położony na I piętrze i poddaszu o powierzchni ok. 142m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosocicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 499 000 zł161 m² 15 504,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z widokiem na zieleń - idealna przestrzeń dla rodziny | Kraków, ul. Kosocicka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy obszarze 52ha zieleni parkowej idealnej do rekreacji! zakup bez pcc I prowizji Idealna opcja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórki

Swoszowice,Kraków

3 399 000 zł250 m² 13 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Oferta sprzedaży pięknej, okazałej rezydencji o powierzchni 194,5m2 położonej na wspaniale zagospodarowanej działce o powierzchni 2548m2 Dom składa się z: piwnica: - 2 garaże na 3 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starowolska

Wola Justowska,Kraków

16 500 zł214 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

English below Luksusowa rezydencja w prestiżowej lokalizacji Wola Justowska Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową rezydencję do wynajęcia, zaprojektowaną z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków