dowolna

Domy z tarasem Kraków - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

394 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

394 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Prokocim,Kraków

2 590 000 zł230 m² 11 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Stary prokocim , Dom wolnostojący o pow. 200m2 po generalnym remoncie. Parter : wiatrołap i schody, przedpokój, łazienka, salon, kuchnia oraz 2 pokoje (jadalnia, sala kinowa/siłownia/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Panieńskich Skał

Wola Justowska,Kraków

3 999 000 zł186 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom zapewniający dyskrecję o powierzchni 186 m2 z dużym tarasem i ogrodem na Woli Justowskiej. Położona na działce o pow. 1400 m craftowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ważewskiego

Opatkowice,Kraków

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Opatkowice, wolnostojący dom na kameralnym, małym osiedlu! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poniatowskiego

Nowa Huta,Kraków

1 460 000 zł234 m² 6 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowa huta dom W zabudowie bliźniaczej! po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, przygotowana pod klimatyzację, okablowanie do internetu, kamer, alarmu, wentylacja, wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwierzyniec,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 991,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom gotowy do zamieszkania | Wola Justowska | ogród, garaż i prywatne jacuzzi na dachu Lokalizacja Kraków, kameralna zabudowa jednorodzinna, szybki dojazd do centrum. Blisko tereny zielone: las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Łagiewniki,Kraków

1 370 000 zł109 m² 12 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolny od zaraz. Oszczędny dom o powierzchni 109m2 który składa się z wiatrołapu , kuchni , salonu , 2 łazienek oraz 3 pokoi na poddaszu. Jest garaż murowany z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górka Narodowa

Górka Narodowa,Kraków

1 753 764 zł174 m² 10 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i zielonym tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 753 764 zł Cena za m : 10 100 zł Planowane oddanie: czerwiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Opatkowice,Kraków

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below sprzedam dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do sprzedania dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 899 630 zł117 m² 24 855,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,66 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

2 590 000 zł250 m² 10 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki dom Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Pod Stokiem

Wola Justowska,Kraków

6 899 760 zł296 m² 23 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Unikatowa rezydencja klasy premium | 21 arów działki | Smart Home | Prywatna strefa spa Prestiż, przestrzeń i wygoda w jednym Prezentuję wyjątkową willę, która nie jest kolejnym domem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grębałów,Kraków

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%) zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m (plus strych 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Prokocim,Kraków

2 650 000 zł230 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Nowoczesny dom po generalnym remoncie 2024 | 230 m | rekuperacja | klimatyzacja | światłowód | Stary Prokocim | cisza + szybki dojazd do centrum Gotowy do zamieszkania, technologicznie przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszewicza

Swoszowice,Kraków

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Szanowni Państwo! Jeżeli poszukujecie miejsca do zamieszkania z duszą, w ciszy i spokoju, otuleni zielenią starodrzewu to zapraszam na prezentację tej nieruchomości! Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończone pod klucz! Przyjedź z walizkami i wprowadź się od razu! Zadzwoń i umów się na spotkanie premium lokalizacja! - Kameralna inwestycja w świetnej, zielonej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wyżgi

Zwierzyniec,Kraków

15 000 zł302 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący 302m 2 na wynajem - od zaraz! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 300-metrowego energooszczędnego domu wolnostojącego na wynajem przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skotniki,Kraków

1 520 000 zł143 m² 9 964,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji "domy na Zielonym Uroczysku" tylko 4 budynki, bez dużego osiedla wokół. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Swoszowice,Kraków

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160m2 zlokalizowany na 3-arowej działce w pobliżu centrum dzielnicy Swoszowice. Nieruchomość z 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielkanocna

Dębniki,Kraków

5 400 zł129 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129m2 zlokalizowany na 2,5-arowej działce w pobliżu ulicy Wielkanocnej, dzielnica Bodzów - Tyniec. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zalipki

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 598 500 zł142 m² 11 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy 5 pokojowy dom z wiatą na samochód i pięknym ogrodem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie, dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołąba

Swoszowice,Kraków

2 880 000 zł260 m² 11 076,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Posiadamy w swojej ofercie elegancką rezydencje o powierzchni 260m2, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Opatkowice,Kraków

7 000 zł155 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 155m2 zlokalizowany na 11,5-arowej działce w dzielnicy Opatkowice, około 30/35minut od ścisłego centrum Krakowa. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 960 000 zł300 m² 9 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rączna

Rybitwy,Kraków

8 000 zł260 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 260m2 zlokalizowany na 16-arowej działce w dzielnicy Rybitwy, w pobliżu ulicy Rączna, około 15/20minut od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Fałęcka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

6 000 zł190 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia dom mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ul Fałęckiej. Wynajem na działalnośc - z faktura vat Koszt ogrzewania ok 800 zł / miesiac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej / lokal użytkowy o powierzchni 250m2 zlokalizowany przy ulicy Królowej Jadwigi, dzielnica Wola Justowska. Nieruchomość idealna na wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

3 399 970 zł212 m² 16 037,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórki

Swoszowice,Kraków

2 785 000 zł280 m² 9 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro nieruchomości tec Real Estate prezentuje komfortowy dom zaraz po remoncie, położony w spokojnej, malowniczej okolicy z widokiem na las. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Grębałów,Kraków

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu wolnostojącego z dużym ogrodem zlokalizowanego w Krakowie na osiedlu Grębałów. Nieruchomość położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Wykończony pod klucz | Nowoczesne wnętrze | Zakup bezpośrednio od inwestora Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,96 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierska

Płaszów,Kraków

2 950 000 zł148 m² 19 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Unikat na rynku nieruchomości. Dom nad Bagrami - gotowy do adaptacji Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147,93m2 położony tuż przy zalewie Bagry jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Не потрібна згода міністерства! Спілкування польською або англійською мовою! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

6 300 zł135 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2 zlokalizowany na 3,5 arowej działce w pobliżu ulicy Petrażyckiego, w dzielnicy Opatkowice, około 30/40minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórki

Kurdwanów,Kraków

2 700 000 zł175 m² 15 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Twój dom - twoje zasady Kraków, ul. Podgórki - wolnostojący dom jednorodzinny w zielonym otoczeniu działka ok. 12 arów o regularnym kształcie, powierzchnia użytkowa domu ok. 175.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Swoszowice,Kraków

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Opatkowice,Kraków

7 200 zł155 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

9 900 zł142 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem Doskonała lokalizacja | Ogród | 2 miejsca postojowe | Brak czynszu | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle I sauna Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielkanocna

Tyniec,Kraków

5 700 zł129 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.