dowolna

Domy z poddaszem Kraków - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 000 zł266 m² 6 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przestronny dom wolostojący do remontu Z ogrodem, tarasem 51 M2 I sałną kraków kliny Unikalna Oferta! Do Sprzedaży Dom Wolnostojący na Klinach z Ogrodem i Garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł156,99 m² 12 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Bliźniak 157 m | 6 pokoi | taras 30 m | garaż | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,99 m , położony w kameralnej inwestycji Sunny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 430 000 zł170,02 m² 8 410,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m , zlokalizowanego na kameralnym i zamkniętym osiedlu Działowskiego Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł101,30 m² 10 355,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

mHouse Kraków Lokal B2 | 101,3 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł250 m² 10 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki dom Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

MB Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej do wykończenia. Dom bliźniak Ta wyjątkowa nieruchomość, łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

2 997 000 zł310 m² 9 667,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, bronowice Małe lokalizacja: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł78,45 m² 11 459,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom szeregowy 78,45 m , 4 pokoje na trzech kondygnacjach, stan deweloperski z gotowymi schodami żelbetowymi, piecem gazowym i podłogówką na każdym poziomie. Borowinowavita drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł173,50 m² 12 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Do sprzedania dom z pięknym ogrodem, kraków, tonie, ul. Potoczek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173,5 m2 z garażem w bryle budynku. Powstał w 2011 roku jako.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę ekskluzywnego, czteropokojowego domu z garażem i urokliwym ogrodem na prestiżowym, monitorowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł166 m² 11 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę wyjątkowego domu na sprzedaż o powierzchni całkowitej 166 m2, położonego w krakowskich Łagiewnikach. Dom ten zachwyca nowoczesną formą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 150 000 zł295 m² 14 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom Z oranżerią | W standardzie premium Na krakowskiej Woli Justowskiej | Nowy budynek | 2+2 lub 2+3 | Ogromny potencjał aranżacyjny | Oranżeria z przeszkleniem ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 595 000 zł173,19 m² 9 209,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 173 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł530 m² 17 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:941 m²

Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m (całkowitej ok. 530 m ), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 115 000 zł137,09 m² 8 133,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Wrobela. Projekt obejmuje: - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 4 segmenty To wyjątkowe osiedle łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł135,45 m² 11 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Zakątek tyniecki osiedle domów eleganckich z 2020 roku. Dom w zabudowie bliźniaczej z przynależną działką 2,54ar. Rozkład domu : parter : przedsionek, otwarta kuchnia na salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł123,32 m² 15 407,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Kraków-Tyniec:) Chciałabym zapoznać Państwa z wyjątkową ofertą domu z garażem w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej ok.123,32 m2 , zlokalizowanego w Tyńcu na 448 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 000 zł107 m² 8 990,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej 107 m z ogródkiem o powierzchni 500 m2 zlokalizowany w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł145 m² 13 691,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Sidzina, petrażyckiego, topografów, żyzna Na sprzedaż w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Sidzinie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 500 zł208,29 m² 10 079,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom do wejścia W dzielnicy wola justowska. Zapraszamy do zamieszkania w zielonej okolicy, która zapewnia mieszkańcom całkowitą ciszę i spokój. Dom znajduje się przy ulicy Brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł150,38 m² 13 299,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem w stanie deweloperskim! Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6 bliźniaków. Kameralne osiedle, zamieszkałe przez rodziny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł155,35 m² 7 338,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowoczesny segment z dużym ogrodem | 157,88 m | 4-5 pokoi | bez pcc tec Real Estate prezentuje nowoczesny segment z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu zaledwie 3 lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł156,92 m² 8 278,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Obniżona cena tylko do 15 czerwca | ostatni wolny segment | największy ogród W inwestycji nowa cena: 1 299 000 zł cena promocyjna obowiązuje do 15 czerwca tec Real Estate prezentuje ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta sprzedaży - dom Z potencjałem inwestycyjnym W krakowie - swoszowice Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:607 m²

Gotowy biznes dom z 6 mieszkaniami na wynajem | Kraków Nowa Huta Na sprzedaż wyremontowany budynek o powierzchni 220 m , który stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 888 000 zł240 m² 16 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący z basenem | Kraków Kliny, ul. Forteczna Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego zlokalizowanego w prestiżowej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferta na zasadach wyłączności Mam przyjemność zaprezentować Państwu 6-pokojowy dom o powierzchni około 190 m2 (użytkowa około 160 m2) położony na dużej działce o powierzchni 1 087 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł67 m² 11 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania segment jednorodzinny w bliźniaku położony w zielonej i pięknej okolicy na osiedlu Kliny Borkowskie. Mieszkanie posiada 2 poziomy. Na pierwszym z nich (31,85m2) do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł102,63 m² 13 154,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:541 m²

Klimatyczny budynek po generalnym remoncie, z nowymi instalacjami, ogrzewaniem podłogowym i stylowym wykończeniem. Świetna lokalizacja blisko Wisły i centrum. Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł350 m² 16 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży unikatowego domu na Woli Justowskiej. Dom jest posadowiony na 21 arowej działce sąsiadującej bezpośrednio z Lasem Wolskim co zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł339,36 m² 9 989,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na działce w wyjątkowej lokalizacji działka Prostokątna, płaska działka o powierzchni 10 ar. Uporządkowana oraz ogrodzona. 300m od jeziora Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł202,22 m² 5 934,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący z rynku wtórnego, położony w zielonej i spokojnej części Kraków Soboniowice, ul. Jarockiego (południowy kraniec miasta). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł132 m² 15 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyłączność! Nowa oferta! Niskie koszty utrzymania, przestrzeń i doskonała lokalizacja w jednym! 132m2 użytkowe - po podłodze ok. 150m2 zadzwoń I umów się na spotkanie! +48 531 807.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł89,91 m² 13 346,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji obejmującej 4 segmenty o powierzchni 88-90 m z ogródkami 45-220 m Lokalizacja Inwestycja powstaje na krakowskich Skotnikach. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł180 m² 6 377,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł121,59 m² 99,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prowizja 0% Bez pcc Możliwość wykończenia pod klucz Cennik: 5,08 ar - 1 mln 250 tys (ostatni) 4,5 ar - 1 mln 200 tys 4,08 ar - 1 mln 150 tys 3,87 ar - 1 mln 150 tys Do sprzedaży bliźniaki.