dowolna

Domy z garażem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

549 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Wola Justowska,Kraków

8 900 zł160 m² 55,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

English below Infinity Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska. Nieruchomość: - powierzchnia: 160m - Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Swoszowice,Kraków

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta aktualna. Do sprzedania dom ok. 150 m2 wolnostojący posadowiony na na ogrodzonej, pięknej i słonecznej 18 arowej działce w Krakowie. Dla kogo: - oferta pod zabudowę jednorodzinną, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszańska

Śródmieście,Kraków

2 990 000 zł330 m² 9 061 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: jeśli szukasz domu w ścisłym centrum miasta, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

12 800 zł350 m² 36,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Krakowie z pełnym wyposażeniem, garażem podziemnym i bogatym zapleczem rekreacyjnym przy ulicy Antoniego Szyllinga! mbdg Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chełmska

Wola Justowska,Kraków

3 390 000 zł244 m² 13 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:689 m²

All in One Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży klimatycznego domu wolnostojącego usytuowanego na działce widokowej w najpiękniejszej części Krakowa na Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

19 900 zł250 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

WE speak english :) Biuro Nieruchomości Helton prezentuje piękną, w pełni wyposażony dom z ogrodem, wykończony w bardzo wysokim standardzie, znajdujący się na Woli Justowskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 500 000 zł356 m² 18 258,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, położonego przy Lesie Wolskim, tuż u stóp Kopca Piłsudskiego. Dom znajduje się na 30 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwierzyniec,Kraków

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny dom w zabudowie szeregowej o pow. 97,34 m2 z ogródkiem w zielonej części Krakowa, w otoczeniu terenów rekreacyjnych - Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

2 000 000 zł171 m² 11 695,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski - do wykończenia, bez podatku 2% pcc, wysoki standard budownictwa, 7 pokoi, z ogródkiem I tarasem - W otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 126 360 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kraków

2 200 000 zł213 m² 10 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Forteczna

Kliny,Kraków

8 000 zł278 m² 28,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia przestronny, 2-piętrowy, 10-pokojowy dom w zabudowie segmentowej (segment skrajny) o powierzchni 277,8 m2 w Krakowie, dzielnicy Kliny, ul. Forteczna. W 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

4 200 000 zł240 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, położony na pięknej, dużej 23-arowej działce w Krakowie, przy ul. Królowej Jadwigi (wola Justowska). Dom składa się z 5 pokoi, w tym: - 2 duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 449 000 zł340 m² 4 261,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu wolnostojącego. Zwarta bryła, ciemny dach w połączeniu z jasnymi elementami elewacji i delikatnymi szarymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 559 000 zł201 m² 7 751,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 179 000 zł172 m² 6 873,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

10 900 zł320 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Urokliwy, rozległy i przestronny dom na Woli Justowskiej, tuż obok Lasu Wolskiego. Dom: - powierzchnia 320m2 - po remoncie w 2022r - parterowy - zaadaptowane kameralne poddasze - salon - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 104 872 zł125 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zarudawie

Wola Justowska,Kraków

2 200 000 zł140 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja: dom typu bliźniak zlokalizowany jest na ul. Zarudawie w Krakowie w najbardziej prestiżowej dzielnicy Woli Justowskiej. Bliźniak znajduje się na zamkniętym terenie, wjazd przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

2 200 000 zł270 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Skotniki - nowe domy W zabudowie bliźniaczej wysoki standard inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nową inwestycję na południu Krakowa! Osiedle domów jednorodzinnych w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

1 690 000 zł170 m² 9 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i strefą relaksu, ciekawie zaprojektowany, doświetlony, gustownie urządzony. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 170 m2, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

1 199 990 zł143 m² 8 386,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zarzyckiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny i nowoczesny dom, w zadowalającej odległości od centrum, jednak odznaczający się ciszą i spokojem jakiego mogą Państwo szukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

4 100 000 zł320 m² 12 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł219 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:140 m²

Emmerson prezentuje: dom w zabudowie segmentowej na Prądniku Białym w okolicy Galerii Bronowice budynek I okolica: dwupiętrowy środkowo segment, dojazd drogą prywatną ze szlabanem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drużbackiej

Swoszowice,Kraków

1 049 000 zł237 m² 4 426,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania obszerny dom położony w Krakowie - Swoszowicach .Budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 237 m2 ,użytkowej ok.185 m2, usytuowany na działce 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

2 200 000 zł270 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

2 200 000 zł270 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Olszanica,Kraków

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w zachodniej części Krakowa - Wola Justowska (olszanica). Dom o powierzchni całkowitej ponad 200 m2 jest zlokalizowany na dużej, foremnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matematyków Krakowskich

Swoszowice,Kraków

2 080 000 zł260 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Piękna rezydencja W swoszowicach! standard premimu! domek Z bali dla gości! Całkowity koszt inwestycji: 2 450 000 zł! Posiadamy w swojej ofercie nietuzinkowy dom dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

1 998 000 zł270 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 944 000 zł176 m² 11 045,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 176m2 z działka 330m2 bronowice/kraków. Lokalizacja: bardzo atrakcyjna - dom położony w willowej części Krakowa, w sąsiedztwie licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Swoszowice,Kraków

2 080 000 zł260 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja W swoszowicach Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Całkowity koszt zakupu Posiadłości: 2.450.000 zł Posiadamy w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

890 000 zł126 m² 7 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej położonego w zielonej i spokojnej lokalizacji, w samym sercu Woli Justowskiej. Z okien i balkonu roztacza się piękny widok na Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Majówny

Zwierzyniec,Kraków

1 969 000 zł165 m² 11 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 165m2 z garażem na dwa samochody, działka 6,50a Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: ta oferta tylko u nas - ostatni wolny dom! Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży ekologiczny dom wolnostojący, położony na pięknej, dużej działce w cichej okolicy w Krakowie Swoszowicach. Nieruchomość zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Witkowice,Kraków

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 120 m2 *5 pokoi*garaż*ogródek Nowo wybudowany i wykończony dom 100 m2 (+20 m2 garaż) składa się z 2 pięter oraz ogródka. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

1 250 000 zł138 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy gotowe do odbiorów. Polecam. Nieruchomości Emmerson prezentują nową inwestycje 6 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w niedalekiej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zakamycze

Wola Justowska,Kraków

10 900 zł320 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja/ wolnostojący dom przy lesie wolskim Prezentuję do wynajęcia wolnostojący dom o pow. 320 m2/ użytkowej 240 m2 położony na działce 12a w dzielnicy domów jednorodzinnych Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Soboniowicka

Swoszowice,Kraków

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży wolnostojący dom Z garażem I ogrodem - swoszowice N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom o powierzchni 250 m2 położony na 5 arowej działce z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marusarzówny

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 080 000 zł243 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Emmerson prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony na Klinach Borkowskich, przy ul. Heleny Marusarzówny. Dom o powierzchni całkowitej 243 m2, użytkowej 152,76 m2, został.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij