dowolna

Domy z garażem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

550 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 399 000 zł355 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Więcej informacji agnieszka.@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z ogrodem, pięknym widokiem, garażem, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Skotniki,Kraków

1 320 000 zł131 m² 10 068,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Pragniemy państwu zaprezentować nowe budynki jednorodzinne -dwulokalowe W zabudowie bliżniaczej -,A także I wolnostojące położone W skotnikach O pow 131.10 NA DZIAŁCE 166,85M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warchałowskiego

Sidzina,Kraków

1 195 000 zł218 m² 5 481,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 394 m²

Tylko U nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 7 pokojowy dom mieszczące się przy ul. Warchałowskiego w Krakowie. Lokalizacja: dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bobrowa

Tyniec,Kraków

1 149 000 zł101 m² 11 384,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie na sprzedaż w miejscowości Kraków. Informacje ogólne -dom o powierzchni całkowitej 100,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Żabiniec,Kraków

2 100 000 zł327 m² 6 422,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 327m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sąsiedzka

Ruczaj,Kraków

2 700 000 zł260 m² 10 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z potencjałem na podział na mniejsze lokale do wynajmu. Oferujemy do sprzedaży 3 poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej na Ruczaju przy ulicy Sąsiedzkiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wolnostojący dom z osobnym garażem na ul. Łokietka na 430 m działce Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z: salon 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Oficerskie,Kraków

1 590 000 zł146 m² 10 890,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej os. Oficerskie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Śródmieście - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

1 197 000 zł128 m² 9 318,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Z radością prezentujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy Krakowa, w dzielnicy Dębniki, w prestiżowym obszarze Sidzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albatrosów

Rybitwy,Kraków

1 390 000 zł143 m² 9 720,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom 143m2 z ładnie zagospodarowanym ogródkiem 351m2 Podgórze/ Kraków. Lokalizacja: rybitwy zlokalizowana jest w urokliwej części Podgórza i jest doskonale skomunikowana zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łagiewniki,Kraków

1 700 000 zł190 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:579 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący dom na sprzedaż w Krakowie, który spełni wiele oczekiwań. Informacje ogólne - piętrowy, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majówny

Zwierzyniec,Kraków

2 700 000 zł272 m² 9 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: nowoczesny dom wolnostojący, parter + poddasze jest zlokalizowany w Krakowie przy ul. Jadwigi Majówny w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Jadwigi Majówny to miejsce położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwierzyniec,Kraków

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 97,41 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie, w bardzo zielonej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Domy gotowe do odbiorów. Nieruchomości Emmerson prezentują nową inwestycje 6 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w niedalekiej odległości od ulicy Igołomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratajskiego

Soboniowice,Kraków

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Szukasz wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Soboniowice - Home Drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalny i niezwykle przestronny dom wolnostojący. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 023 866 zł125 m² 16 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodakowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 999 000 zł163 m² 12 253,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwej dzielnicy bronowice w Krakowie! Dom wolnostojący usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tyniecka

Zwierzyniec,Kraków

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkany dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w kameralnym, cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Tynieckiej w dzielnicy Zwierzyniec w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż wolnostojąca willa w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Możliwość wykończenia pod klucz Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kocmyrzowska

Grębałów,Kraków

1 449 000 zł140 m² 10 335,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne I energooszczędne domy wolnostojące W krakowie N20 Nieruchomości oferuje luksusowe domy wolnostojące z garażem , o powierzchni 140 m2 , w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Skotnikach przy ul. Skotnickiej położony na dużej działce 12 a ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krzewowa

Koło Tynieckie,Kraków

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Blizniak z dużym ogrodem 4 pokoje 130 m2 Tyniec ul. Krzewowa dostępne od 1 września! Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w kameralnym, cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Sidzina,Kraków

1 198 000 zł209 m² 5 732,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w krakowie/sidzina. Wybudowany w 1975 roku. Nieruchomości osadzona jest na 4,5 arowej ogrodzonej działce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kliny Zacisze,Kraków

1 499 000 zł167 m² 8 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz domu W krakowie W świetnej lokalizacji , Z garażem ta alternatywa jest dla ciebie! lokalizacja: kraków, kliny Zacisze Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

4 000 000 zł250 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość w typie kamienicy z lat 30. Ten przestronny i funkcjonalny dom z pewnością spełni oczekiwania zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Horaka

Łagiewniki,Kraków

1 200 000 zł317 m² 3 782,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:425 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu inwestycyjny bliźniaczy dom na sprzedaż w Krakowie. Informacje ogólne -piętrowy, dom o powierzchni całkowitej 317,25 m2 usytuowany na ponad 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

1 090 000 zł133 m² 8 222,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Emmerson prezentuje, domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,57m2. Budynki znajdują się na działkach o powierzchni od 250m2. Każdy z domów składa się z parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Piaski Wielkie,Kraków

2 850 000 zł435 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:770 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 12 pokojowego domu o powierzchni całkowitej 790,39 m2 i użytkowej 434,60 m2 znajdującego się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

1 260 000 zł157 m² 8 047,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pruszyńskiego

Bieżanów,Kraków

1 490 000 zł115 m² 12 956,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuryłowicza

Swoszowice,Kraków

8 900 zł217 m² 41,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem dotąd przez nikogo nie zamieszkały dom wolnostojący w dzielnicy Swoszowice. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kocmyrzowska

Nowa Huta,Kraków

2 200 000 zł316 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 007 m²

ul. Kocmyrzowska rejon - oferta na wyłączność - Do sprzedaży wolnostojący dom oraz wolnostojący garaż położony na działce o powierzchni 3007 m2 w kameralnej uliczce w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 113 780 zł124 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Atuty taras na dachu ogród 4 pokoje system rekuperacji gotowe do użytkowania duże przeszklenia garaż willowa dzielnica Krakowa Wola Justowska bliskość terenów zielonych ogrzewanie podłogowe opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Witaj w oazie spokoju i luksusu w sercu Krakowa! Dom, który prezentujemy, jest prawdziwym klejnotem wśród nieruchomości ekskluzywnych. Położone na malowniczym ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowa

Dębniki,Kraków

1 149 000 zł101 m² 11 376,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom bliźniak w malowniczym rejonie Krakowa: kostrze Dom nowy, stan deweloperski, pcc 0% dom i ogród - bliźniak, jednopiętrowy dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 700 000 zł272 m² 9 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

ALL in one nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego, wolnostojącego, przestronnego domu jednorodzinnego usytuowanego w jednej z piękniejszych dzielnic Krakowa na Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 024 000 zł125 m² 16 201,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Elegancji dom na sprzedaż - Wola Justowska Mamy przyjemność przedstawić ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Księcia Józefa

Przegorzały,Kraków

12 499 zł270 m² 46,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

English below Do wynajęcia luksusowy dom z widokiem na Wisłę zlokalizowany na granicy Przegorzał i Lasku Wolskiego. Nieruchomość - pow. 270 m2 - rok budowy 2018 - 3 poziomy - klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

2 000 000 zł213 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Prądnik Czerwony,Kraków

2 045 000 zł266 m² 7 697,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:177 m²

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu dom na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij