dowolna

Domy z aneksem kuchennym Kraków - Lista ofert sprzedaży i najmu

364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szmaragdowa

Kliny,Kraków

5 900 zł154 m² 38,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Victoria Estate prezentuje dom w zabudowie szeregowej z ogrodem w dzielnicy podgórze/kliny. Nieruchomość: dom w zabudowie szeregowej przy ul.Szmaragdowej - Kliny. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kraków

1 890 000 zł213 m² 8 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zaogrodzie

Bielany,Kraków

18 000 zł420 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

English version below Infinity Estate zaprasza do wynajęcia wyjątkowej, luksusowej willi położonej w samym sercu malowniczych Bielan, przy ulicy Zaogrodzie 7 w Krakowie. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży Lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliżniaczej. Dostępne są lokale wewnętrzne z działkami : 156,70m2 , 154,70m2, 167,20m2, 169,10m2 Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szaserów

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł151 m² 9 927,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Jeżeli szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem i garażem, w spokojnej i cichej okolicy a jednocześnie zależy Ci na dobrej komunikacji z Centrum Krakowa to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

1 287 000 zł165 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Dzień dobry Sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej około 165 mkw, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dobrowolskiego

Skotniki,Kraków

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej w urokliwej dzielnicy Skotniki w Krakowie. Został ostatni dom! Te piękne nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szaserów

Olszanica,Kraków

1 499 000 zł151 m² 9 927,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałkowskiej

Dębniki,Kraków

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do sprzedaży segment środkowy (w stanie deweloperskim) w zabudowie szeregowej w południowej części Krakowa. Kameralny dom z terenem zamkniętym. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chełmska

Wola Justowska,Kraków

1 699 000 zł230 m² 7 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 m²

Jeśli szukasz domu dla Twojej rodziny i marzysz o zamieszkaniu na Woli Justowskiej, to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania! Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: dom przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kostrze,Kraków

1 566 075 zł142 m² 10 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z garażem duża działka stan deweloperski -kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chwistka

Wola Justowska,Kraków

11 500 zł260 m² 44,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia luksusowy dom wolnostojący położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa Wola Justowska. Dostępne od 1.10.2024 Dom o powierzchni ok 260m2 posiada dwa poziomy, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 998 000 zł274 m² 7 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na widokowej działce. Powierzchnia całkowita: 273,92 Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

8 900 zł190 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wola Justowska, rejon ulicy Morelowej. Do wynajęcia dwu kondygnacyjny dom położony w rejonie ulicy Morelowej. Każda z kondygnacji o powierzchni użytkowej po ok 85m2. Parter to duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Elegancji dom na sprzedaż - Wola Justowska Mamy przyjemność przedstawić ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 749 000 zł224 m² 12 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dzień dobry Sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) dom będący połową bliźniaka o łącznej powierzchni 224,17 mkw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starzyńskiego

Skotniki,Kraków

1 799 000 zł220 m² 8 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Skotniki ul. Starzyńskiego Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 120m2 Powierzchni całkowita: 220m2 Liczba pokoi: - salon, 3 sypialnie, cena: 1 799 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 489 310 zł146 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Luksusowa enklawa domów Z jacuzzi na dachu przy zalewie bagry- kraków Wyłącznie w premium estate Prezentujemy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Swoszowice,Kraków

1 320 000 zł100 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 74,76 m , powierzchni całkowitej 100 m , zlokalizowany w ekskluzywnej dzielnicy Swoszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajówka

Przegorzały,Kraków

4 950 000 zł272 m² 18 214,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! - - - emmerson prezentuje: dom wolnostojący w jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Krakowa - Przegorzałach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Balicka

Mydlniki,Kraków

8 500 zł210 m² 40,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property oferuje do wynajmu dom- bliźniak położony na działce o powierzchni 700 m2, na kameralnym osiedlu w okolicy ulicy Balickiej. Dom o powierzchni 210 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Balicka

Mydlniki,Kraków

10 000 zł210 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

840 000 zł78 m² 10 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2) z 73-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Zagaje

Kliny Zacisze,Kraków

12 000 zł800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Helton prezentuję do wynajęcia willę z ogrodem o pow. 800 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Kliny-Zacisze. Funkcjonalna, w pełni urządzona i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trębacza

Grzegórzki,Kraków

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo ciekawa opcja na trwałą inwestycję kapitału lub na prowadzenie działalności typu biuro notarialne itp. Dom mieszkalny z możliwością rozbudowy i zmiany przeznaczenia. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 181 550 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Dębniki,Kraków

10 900 zł226 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Emmerson prezentuje: rezydencja wolnostojąca na działce 9 arowej z 2016 roku, 5 pokoi, powierzchnia domu blisko 230m2. Lokalizacja: - kraków, dzielnica Skotniki - 3,5 km do zjazdu na autostradę A4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienna

Wola Justowska,Kraków

2 186 800 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem na dachu! rozkład Oferowany dom dwupiętrowy o powierzchni 124,96m2 składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

1 240 000 zł157 m² 7 919,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 659 000 zł201 m² 8 248,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Rajsko,Kraków

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Dom z charakterem" dla wymagającego Klienta.* *I speak English; Я розмовляю укаїнською Nieruchomość: Dom o pow. użytkowej 190 mkw. składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

1 240 000 zł157 m² 7 919,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Dębniki,Kraków

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

English below Inifnity Estate z przyjemnością prezentuje na wynajem luksusowy dom blisko centrum Krakowa. Nieruchomość: - pow. użytkowa 200 m2 - działka 30 a - rok budowy 2016 - przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 024 000 zł125 m² 16 201,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 998 000 zł274 m² 7 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 998 000 zł274 m² 7 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Trębacza

Olsza,Kraków

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - działkę z domem położoną przy ulicy Piotra Trębacza 3 w Krakowie. Nieruchomość jest dobrze widoczna w serwisie Google.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

1 197 000 zł128 m² 9 318,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Z radością prezentujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy Krakowa, w dzielnicy Dębniki, w prestiżowym obszarze Sidzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albatrosów

Rybitwy,Kraków

1 390 000 zł143 m² 9 720,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom 143m2 z ładnie zagospodarowanym ogródkiem 351m2 Podgórze/ Kraków. Lokalizacja: rybitwy zlokalizowana jest w urokliwej części Podgórza i jest doskonale skomunikowana zarówno.