dowolna

Domy wolnostojące Kraków - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cechowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja : Wola Duchacka- ul.Cechowa. W okolicy sklepy spożywcze, przedszkola, żłobki, szkoła, bankomat, apteka. Świetna komunikacja publiczna z centrum. Mieszkanie: do wynajmu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania jest połowa domu (podział fizyczny), której powierzchnia całkowita wynosi 100m2. Dom jest umiejscowiony na ogrodzonej działce w Starym Prokocimiu, z wjazdem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

380 000 zł85 m² 4 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

gaz w trakcie doprowadzania Sprzedamy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym znajdujący sie w Łagiewnikach. Dom do kapitalnego remontu o ciekawej bryle. dom sklada się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbrojarzy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania działka o powierzchni 298 m2 położona przy ul. Zbrojarzy (borek Fałęcki Zachód). Nieruchomość zabudwana jest domem piętrowym o powierzchni około 100m2, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ojcowska

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł500 m² 3 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Piękny duży dom o powierzchni około 500 m2, w tym 9 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie, duży hol wejściowy, przestronny taras (ok. 60 m2), 2 niezależne wejścia do domu, 4 garaże. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Dobra cena! Oferujemy do sprzedaży ładny, wolnostojący dom o powierzchni 120 m2, wybudowany w 2004 roku, zlokalizowany na działce 728 m2, w okolicy ul. Niewodniczańskiego (wróblowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom parterowy położony w Krakowie przy ul. Na Błonie (bronowice), na działce o powierzchni 650m2. Dom o powierzchni około 100m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Krowodrza,Kraków

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Numer licencji 9454. Polecam! Telefon bezpośredni do agenta:   Józef Zapraszamy do serwisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

2 400 000 zł360 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Pragniemy zaprezentować Państwu nieprzecietną , niecodzienną ofertę - dom willa dla Konersera! Perełka na krakowskim rynku nieruchomości! Dom na granicy dwóch prestiżowych osiedli : osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Okazja! oferta godna polecenia! prestiżowa dzielnica Krakowa Do sprzedania dom piętrowy, jednorodzinny, położony na Woli Justowskiej w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kraków,małopolskie

690 000 zł179 m² 3 854,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny na działce o pow. 907m2, położony w Bibicach (gm. Zielonki), przy ul. Granicznej. Projekt ,dom w Orlikach 2" firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kraków,małopolskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny na działce o pow. 910m2, położony w Bibicach (gm. Zielonki), przy ul. Granicznej. Projekt ,dom pod Juką 2" firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

3 300 000 zł528 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:979 m²

Kamienica wolnostojąca położona na os. Oficerskim, w bocznej ulicy od ul. Bandurskiego. Idealna lokalizacja - W okolicy zabudowa willowa oraz kamienice, cicha okolica. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony na Woli Justowskiej w okolicy Parku Decjusza. Prestiżowa lokalizacja, jedna z najlepszych w Krakowie. Dom o powierzchni ok. 180m2 wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kraków,małopolskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Swoszowice,Kraków

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania piękny dom jednokondygnacyjny, o powierzchni 130m2, znajdujący się przy ul. Niewodniczańskiego (kraków - Swoszowice). Dom położony na 10,5 arowej działce zagospodarowanej drzewkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł213 m² 5 621,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Ekskluzywny, wolnostojący dom na Bielanach w Krakowie z 2008 r. Spokojna i cicha okolica ulic: astronautów, bielańskiego, na Wirach. Zagospodarowana, prostokątna działka 679m2. Pow. całk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący jednorodzinny dom mieszkalny o powierzchni 130m2, położony w Krakowie przy ul. Bieżanowskiej. Parter: wiatrołap (7,7m2), salon z kominkiem (31m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kraków,małopolskie

690 000 zł179 m² 3 854,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Dom wolnostojący, piękna, widowkowa działka! Do sprzedania, starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze rezydencji, na działce o pow. 15 a, położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Taklińskiego

Opatkowice,Kraków

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Sprzedaż, kraków, podgórze, opatkowice, ul. Taklińskiego (przecznica ul. Zakopiańskiej). Dom z końca lat 80 - tych o pow. całkowitej 300 m2, użytkowej ok. 200 m2 położony na 15,50 - arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 716 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Maszków (gmina Iwanowice) bezpośrednio przy trasie E7 Kraków-Kielce około 14 km od Krakowa. Atrakcyjna działka o powierzchni 57,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowy dom położony w miejscowości Kryspinów, w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka połozona przy drodze asfaltowej, płaska, o powierzchni 11a, nieogrodzona. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chałupnika

Grzegórzki,Kraków

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:526 m²

| do sprzedaży 50% udziałów w działce, zabudowanej domem do generalnego remontu, w Śródmieściu, w rejonie ulicy Ślicznej - Chałupnika. Dom trzygondygnacyjny, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Dom W tyńcu. Zapraszam na spotkanie! Oferujemy do sprzedaży dom położony w urokliwym miejscu w Tyńcu. Dom w otoczeniu Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

278 000 zł60 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:826 m²

:dodatkowy opis | Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 1 piętrowym domu. Mieszkanie stanowi odrębną własność. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:781 m²

Budynek mieszkalny parterowy, o powierzchni ok. 100m2 do remontu z murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 90m2. Działka 7,81 ar. Dom jest ogrzewany elektrycznie, media: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, nowa huta/ os Na Stoku, o powierzchni całkowitej około 300 m2, użytkowej 200 m2, działka o powierzchni ok. 4 arów, podpiwniczony, z garażem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:689 m²

Bez prowizji od kupującego sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250m na Woli Justowskiej/ Krowodrza. Dom znajduje się w rejonie Parku Decjusza. Działka ładnie zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezprowizyjna dla kupującego, prowizja jest pobierana tylko od sprzedającego. DO sprzedaży; dom wolnostojący w tyńcu / rejon ul.Tyniecka, Bolesława Śmiałego. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakrzowiecka

Dębniki,Kraków

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Bardzo ładny dom parterowy o powierzchni 105 mkw, położony na działce 16,5 arowej na krakowskich Dębnikach, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ojcowska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł170 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka w rejonie ul. Ojcowskiej / Kraków Krowodrza. W skład domu wchodzą: 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, salon z aneksem kuchennym, garaż, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci tylko właściciel. Do sprzedania dom wolnostojący 280 m powierz. całkowitej na Woli Justowskiej/ Krowodrza, rejon Parku Decjusza. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Panieńskich Skał

Krowodrza,Kraków

7 500 zł350 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w rejonie ul. Panieńskich Skał / Krowodrza-Wola Justowska. Dom o powierzchni 350m p.c (240 p.u) składa się z Parter: salon + kuchnia + jadalnia+hall+ toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 490 000 zł290 m² 5 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Bez prowizji od kupującego sprzedaż inteligentny dom, płaski dach 240m p.u/ Kraków Podgórze- Swoszowice. Dom o pow. użytk. około 240 m2 wraz z dobudowanym garażem dwu-stanowiskowym 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

400 000 €250 m² 1 600 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

do sprzedania dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Balickiej, bezposrednio przy gieldzie, doskonala lokalizacja pod firme etc.; budynek z 1930 roku, czesciowo podpiwniczony,wysoki strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

1 990 000 zł210 m² 9 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Duży, przedwojenny dom o powierzchni użytkowej 175mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

piękny dom energooszczędny 4 km od centrum z ogrodem wielofunkcyjny dlz 1 lub 2 rodzin oraz dz.gospod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł197 m² 6 852,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący z basenem znajdujący się na osiedlu domków jednorodzinnych (osiedle dębowe) w Śledziejowicach. Dom o powierzchni 164 m2, działka o powierzchni.