dowolna

Domy wolnostojące Kraków - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 590 000 zł450 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

| oferujemy do sprzedania dom na Woli Justowskiej w Krakowie dzielnica Krowodrza. Dom jest duży, (ok. 450m2) cztery okndygnacje, wolnostojący, narożny. Dom został wybudowany w latach 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaborze

Łagiewniki,Kraków

3 500 zł230 m² 15,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Do wynajęcia, bardzo ładny dom w okolicy ul. Zdunów/ Dekarzy, budynek z lat 80, ocieplony, po remoncie, usytuowany na 5 arowej działce, z której ponad 250m2 stanowi ogród. Budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

2 175 000 zł450 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luxhome Group poleca piękny, luksusowy dom o wysokim standardzie, ul Tyniecka luxhome Group ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy i komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 450m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Maszków (gmina Iwanowice) bezpośrednio przy trasie E7 Kraków-Kielce około 14 km od Krakowa. Atrakcyjna działka o powierzchni 57,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom przy ul. Meissnera (w pobliżu ul. Mogilskiej). Doskonała lokalizacja i dojazd do centrum Krakowa. Dom z 1937 r. wolnostojący na działce 5,71a, ogrodzony, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Babińskiego

Dębniki,Kraków

420 000 zł214 m² 1 962,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w okolicy ulicy Babińskiego (kraków/dębniki/ Skotniki), w otoczeniu innych domów jednorodzinnych oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

| do sprzedania dom 1 piętrowy o pow. około 120 m2 na działce 820 m2,częściowo podpiwniczony. 4 pokoje plus duże poddasze do adaptacji, 2 duże garaże wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

5 920 000 zł900 m² 6 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ten wyjątkowy dom znajduje się w jednej z prestiżowych części prowincji Castellón, w kurorcie Oropesa. Willa o powierzchni 900m stoi na działce o powierzchni 800 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom położony w miejscowości Kryspinów, w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka połozona przy drodze asfaltowej, płaska, o powierzchni 11a, nieogrodzona. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

450 000 zł245 m² 1 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Zubrzyca Dolna - u podnóża Babiej Góry na Orawie. Dom 2-kondygnacyjny i podpiwniczony, umiejscowiony na prostokątnej (zbadanej przez radiestetę) działce. Wybudowany z cegły, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dębniki

Dębniki,Kraków

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| do wynajęcia dom z 2005 r, położony w zacisznej i spokojnej części Tyńca, z dala od zgiełku miasta. Dom znajduje się na działce, ogrodzonej i obsadzonej tujami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:915 m²

Komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 220m2, usytuowany na 9-arowej działce znajdującej się w pobliżu ulicy Królowej Jadwigi w prestiżowej willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Błonie

Krowodrza,Kraków

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom parterowy położony w Krakowie przy ul. Na Błonie (bronowice), na działce o powierzchni 650m2. Dom o powierzchni około 100m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

450 000 zł245 m² 1 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

450 000 zł245 m² 1 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Dobra cena! Oferujemy do sprzedaży ładny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 100 m2, wykańczany w 2004 roku, zlokalizowany na działce 728 m2, w okolicy ul. Niewodniczańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny posadowiony na 8 arowej działce o przeznaczeniu budowlanym, w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko ulicy Wielickiej (kraków/bieżanów). Dom wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Skotniki

Skotniki,Kraków

955 000 zł170 m² 5 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Bez prowizji! Oferuję do sprzedaży wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 140 m2, zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 424 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zarezerwowane! Do wynajęcia dom wolnostojący położony na Woli Justowskiej w okolicy Parku Decjusza. Prestiżowa lokalizacja, jedna z najlepszych w Krakowie. Dom o powierzchni ok. 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

| do sprzedaży klimatyczny dom po generalnym remoncie, w urokliwej miejscowości w rejonie Książa Wielkiego. Dom parterowy z poddaszem, które można zaadaptować. Na parterze powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zakamycze

Zakamycze,Kraków

4 300 000 zł660 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

***************************************** oferta na wyłączność ********************************* Mam przyjemność polecić Państwu wyjątkową , piękną rezydencję wybudowaną w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący położony na Woli Justowskiej w okolicy Parku Decjusza. Prestiżowa lokalizacja, jedna z najlepszych w Krakowie. Dom o powierzchni ok. 180m2 wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

758 000 zł135 m² 5 614,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

| uwaga! Do sprzedania dom piętrowy składający się z 2 osobnych lokali mieszkalnych z osobnymi kw oraz w cenie działka łącznie 14,5 ara! 1. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wodociągowa

Zwierzyniec,Kraków

2 500 000 zł158 m² 15 832,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od Kupującego- wynagrodzenie płaci Sprzedający. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej157,90 m2, użytkowej 136m2 na działce 9,55 arowej w rejonie kopca Kościuszki przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

3 200 zł190 m² 16,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

| dom wolnostojący wybudowany w 1998 r. Ocieplany styropianem i otynkowany, kryty blacho-dachówką, okna pcv, drzwi i futryny drewniane. W pokojach i przedpokojach na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

1 500 000 zł340 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

DO negocjacji! Do sprzedania piękny dom, w znakomitej lokalizacji (okolica Borku Fałęckiego-Łagiewnik). Budynek położony jest na 20 a zagospodarowanej (drzewa, krzewy, basen, oczko wodne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

980 000 zł400 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 350 m2, wybudowany w 1990 roku, położony na działce o powierzchni 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Decjusza

Zwierzyniec,Kraków

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

| prezentujemy Państwu do wynajęcia dom wolnostojący na Woli Justowskiej, w okolicy Parku Decjusza. Dom w stanie do wejścia, parter plus poddasze, garaż na dwa duże samochody. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dębniki

Dębniki,Kraków

4 350 000 zł725 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Lokalizacja Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalno-usługowy położony w Krakowie w dzielnicy Podgórze - Ruczaj. Dzielnica ta należy do najszybciej rozwijającego się rejonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórza Krzesławickie

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na sprzedaż położony na 6,5a działce, o powierzchni 200m2 w cenie 690 000zł Wzgórza Krzesławickie, zesławice, nowa Huta Dom wolnostojący w mieście ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla kupującego! Wynagrodzenie nie podwyższone pokrywa Sprzedający. Dom z lat 60 o powierzchni 100m2w rejonie Pleszowa. W domu znajdują się 3 pokoje kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prokocim

Prokocim,Kraków

440 000 zł85 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż pilna! Dom na Starym Bieżanowie( Drożdżownia) z 1938 roku. Drewniano murowany, 4 pokoje 1 łazienka, kuchnia i wc przedpokuj oraz wiatrołap. Działka 13 arów zadbana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

1 500 000 zł203 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedaży piękny, stylowy apartament z szeroko rozpościerającym się widokiem na Klasztor Kamedułów, wisłę, panoramę Krakowa, a nawet góry! Apartament dwupoziomowy z sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lehra-Spławińskiego

Nowa Huta,Kraków

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom o powierzchni 180(m2), na działce 11a. Dom do generalnego remontu. Działka ogrodzona, świetna lokalizacja- w ,spokojnej okolicy,- idealne miejsce dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Swoszowice,Kraków

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny dom jednokondygnacyjny, o powierzchni 130m2, znajdujący się przy ul. Niewodniczańskiego (kraków - Swoszowice). Dom położony na 10,5 arowej działce zagospodarowanej drzewkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

3 600 zł300 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia lub sprzedania dom wolnostojący, os Na Stoku w ok. ulicy Brodatego , o powierzchni całkowitej około 300 m2, użytkowej 200 m2, działka o powierzchni ok. 4 arów, dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja Na wynajem bardzo ładny dom po remoncie w poblizu Swoszowic, w miejscowości Zbydniowice. Dom znajduje się przy spokojnej ulicy w otoczeniu domów, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 300 000 zł106 m² 12 264,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

| do sprzedaży parter jednopiętrowego dwurodzinnego domu z lat 30-tych zlokalizowanego w okolicy ulicy Pilotów (olsza). Dom rozbudowany i wyremontowany w latach 80-tych, ocieplony.