dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Kraków

209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

449 000 zł93 m² 4 804,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

***oferta od dewelopera.*** Posiadamy w naszej ofercie więcej domów w tej inwestycji! Zadzwoń już teraz! Marzysz o luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Na Dołach

Zabłocie,Kraków

2 300 000 zł168 m² 13 711,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Do sprzedaży dom/kamienica z trzema mieszkaniami i lokalem handlowym na Zabłociu z ogródkiem. Na budynek składa się: piwnica o pow. 56,19 m2. Parter o pow. 56,24 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

6 700 zł153 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować dom na wynajem o powierzchni użytkowej 153m2 w spokojniej i rozlegle zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

787 750 zł137 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Biuro sprzedaży dewelopera - Ostoja Park Bez prowizji Bez podatku pcc gotowe! Budynek oddany do użytku. To kameralne nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, złożone z 16 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opatkowice,Kraków

789 245 zł137 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro sprzedaży dewelopera - Ostoja Park Bez prowizji Bez podatku pcc gotowe. Budynki oddane do użytku. To kameralne nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, złożone z 16 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Krowodrza, wola Justowska, chełm, zakamycze, rejon ul. Chełmskiej - do sprzedaży atrakcyjny, rozkładowy, wykończony dom jednorodzinny do zamieszkania. Budynek położony w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gruszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż umeblowany i wyposażony dom wolnostojący wraz z działką 5,6a w Kosocicach (kraków Podgórze) przy ul. Włodzimierza Gruszczyńskiego. Dom powstał w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Praska

Dębniki,Kraków

2 900 000 zł260 m² 11 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Solidny dom jednorodzinny przy bulwarach wiślanych ulica praska -dębniki do zamieszkania lub pod inwestycję może masz pomysł na pensjonat W tym miejscu - zapraszam dom był budowany dla siebie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wolica

Wolica,Kraków

840 000 zł180 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Nieruchomość dostępna do wejścia na wiosnę 2022r. Dom do wejścia, może być 2 -rodzinny. Budynek niedawno wykończony, gotowy do zamieszkania. Do sprzedania dom wolnostojący w Krakowie Wolica za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Dębniki,Kraków

1 780 000 zł155 m² 11 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Do sprzedania pół blizniaka, po generalnym remoncie - wymieniony dach i stolarka. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka, spiżarnia i pralnia. Na piętrze, na które prowadzi klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szyszko-Bohusza

Zwierzyniec,Kraków

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:572 m²

Spokój natury, puls metropolii - jeśli chcesz czerpać spokój z otaczającej przyrody, a zarazem poczuć wielkomiejski styl - ten dom jest dla Ciebie Zapraszam do obejrzenia nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drużbackiej

Swoszowice,Kraków

1 690 000 zł261 m² 6 477,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny w Krakowie, dzielnica Swoszowice. Budynek znajduje się na nowym kameralnym zamkniętym osiedlu 4 domów wolnostojących. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zwierzyniec,Kraków

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Po generalnym remoncie budynek w oficynie ul. Tatarska, rejon Salwator. Remont w roku 2012, instalacje po wymianie, nowe tynki, okna , podłogi. Budynek jednopiętrowy, z zaadoptowaną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rybitwy

Rybitwy,Kraków

1 650 000 zł218 m² 7 554,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Dom wolnostojący | Pompa ciepła | Fotowoltaika | Rybitwy | Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sidzina

Sidzina,Kraków

800 000 zł320 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 930 m²

Oferta wstrzymana do połowy czerwca 2022. Do sprzedania duży dom na działce 20 arów w Krakowie Sidzinie, w rejonie ul. Spacerowej i Działowskiego. Dom wymaga wykończenia, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzyżanowskiego

Swoszowice,Kraków

1 300 000 zł199 m² 6 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Sprzedam bezpośrednio ślicznie położony dom jednopiętrowy w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 199 m2, powierzchnia podłogi 168 m2, działka 4,96 A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opatkowice,Kraków

789 245 zł137 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

787 750 zł137 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bronowice Wielkie

Bronowice Wielkie,Kraków

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:927 m²

DO sprzedaży dom W bronowicach O powierzchni 500 M2 składający się Z : - 8 pokoi - 2 kuchni - 3 łazienek - hollu - 2 przedpokoi Na parterze znajduje się salon, sypialnia, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

1 990 000 zł157 m² 12 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:469 m²

Wola Justowska - Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 157,52 m2 posadowiony na działce o powierzchni 469 m2 Budynek wybudowany w latach 80-tych kilka lat temu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

15 000 zł480 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu 2 nowe domy- bliźniaki, na zamkniętym osiedlu w pobliżu Parku Maćka i Doroty na Klinach w Krakowie. Każdy dom posiada 3 kondygnacje: na parterze : hall z garderobą, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

2 120 000 zł458 m² 4 628,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Gmina Bochnia, rejon Woli Nieszkowskiej do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość składająca się z trzech zagospodarowanych działek gruntu o łącznej powierzchni użytkowej ok. 6 500 m2 ( 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

1 250 000 zł255 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:435 m²

| budynek wolnostojący usługowo - mieszkalny, położony Krakowskiej dzielnicy Swoszowice. Dom wolnostojący z przeznaczeniem usługowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej 203,11 m2, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

8 000 000 zł1 000 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowe informacje | Prąd: jest | Gaz: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: centrum miasta | Kanalizacja: miejska | Okna: pcv | Instalacje: nowe | Rodzaj domu: kamienica w zabudowie zwartej | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Przegorzały

Przegorzały,Kraków

14 000 zł310 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

| do wynajęcia nowy budynek w Przegorzałach z przeznaczeniem na biuro, siedzibę firmy. Budynek w trakcie końcowych prac remontowych, odbiór planowany za 2-3miesiące. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Zagaje

Kliny,Kraków

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Helton prezentuję do wynajęcia willę z ogrodem o pow. 800 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Kliny-Zacisze. Funkcjonalna, w pełni urządzona i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rajsko

Rajsko,Kraków

950 000 zł347 m² 2 737,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

oferta od osoby prywatnej dom w stanie surowym zamkniętym okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, brama garażowa z podnośnikiem elektrycznym prąd i kanalizacja na działce dom budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 200 000 zł164 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowa inwestycja jednorodzinna w pożądanej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

4 300 000 zł270 m² 15 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 582 m²

Doskonała lokalizacja,elegancka cicha okolica willowa, posiadłość z ogrodem i możliwością rozbudowy. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

3 650 000 zł480 m² 7 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Wola Justowska, willa miejska, w doskonałej lokalizacji usytuowana w sercu zadbanego ogrodu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jugowice

Jugowice,Kraków

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny na prostokątnej 10 arowej działce. Dom położony jest na środku działki, dzięki czemu mamy ogród zarówno z przodu domu jak i z tyłu. (wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

2 290 000 zł140 m² 16 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom na pięknej 36 arowej działce położonej na małym wzgórzu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

2 499 000 zł370 m² 6 754,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Dom dla wymagających klientów, z ogromnym potencjałem i klimatem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piękny widok Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Olsza

Olsza,Kraków

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Idealna nieruchomoś w prestiżowej dzielnicy. Możliwoś rozbudowy do 170m2, główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferuję Państwu duży dom z potencjałem z dobrym dojazdem do centrum miasta! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dębniki

Dębniki,Kraków

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu duży dom w pięknej lokalizacji z dużym potencjałem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok ogródek Do sprzedania dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zwierzyniec,Kraków

1 830 000 zł195 m² 9 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu połówkę bliźniaka w cichej i spokojnej okolicy na Zwierzyńcu. Przedmiotem sprzedaży jest połówka bliźniaka w stanie deweloperskim z zastosowaniem najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórza Krzesławickie

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

899 000 zł187 m² 4 807,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem Wzgórza Krzesławickie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drużbackiej

Swoszowice,Kraków

1 760 000 zł261 m² 6 745,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Cichy Kącik,Kraków

2 750 000 zł251 m² 10 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Doskonała lokalizacja, elegancka cicha okolica, willa z ogrodem i możliwością rozbudowy. Willa znajduje się na osiedlu wybudowanym w latach 30' dla wyższych urzędników bankowych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rajsko

Rajsko,Kraków

1 780 000 zł314 m² 5 668,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Rajsko - Do sprzedania komfortowy parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 314 m2 (pow. użytkowa 186m2) posadowiony na działce o powierzchni 16,6 ara Dom z 1990 roku wybudowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij