Serce 0 Ulubione

Domy Kraków Osiedle Cegielniana

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 549 000 zł250 m² 10 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w cichej, zielonej okolicy. Atuty atrakcyjne położenie przyjazna zielona okolica czysta księga wieczysta może być jako.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

959 000 zł87,27 m² 10 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 997 000 zł310 m² 9 667,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, bronowice Małe lokalizacja: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł530 m² 17 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:941 m²

Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m (całkowitej ok. 530 m ), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży czterech domów w zabudowie bliźniaczej znajdujących się osiedlu Rybitwy. Domy położone są na 3-arowych działkach. Wszystkie mają taki.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł260 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 90m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykończeniem, nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy dom w Inwestycji Zacisze Koncept Dewelopera ims Budownictwo. Ogrodzony ogród na dużej działce 171m2 Ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży 88 % udziału w wyremontowanej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w rejonie ul. Wrocławskiej, ul. Łokietka w dzielnicy Krowodrza, posadowiona na 5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rodzinny bliźniak w sercu Tyńca - 149 m2 przestrzeni i prywatności przy ul. Benedyktyńskiej do kupienia w korzystnej cenie. Szukasz domu, który łączy bliskość podkrakowskiej natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł143,48 m² 10 593,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu, ale nie chcesz wyprowadzać się daleko od Krakowa? Ten dom w zabudowie bliźniaczej daje ci przestrzeń z własnym ogrodem i garażem ale w znacznie bardziej przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Cegielniana

Cegielniana,Kraków

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Właściciel wynajmie dom w zabudowie bliźniaczej, z cegły, 4 pokoje: i piętro: 1 pokój 30m, kuchnia, wc II piętro: 2 pokoje 15m, 1 pokój 10m, łazienka pomieszczenie gospodarcze,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Kraków, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki, Cegielniana