dowolna

Domy na wynajem Kraków - Oferty wynajmu domów w Małopolsce

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł383 m² 44,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Posh Property prezentuje wyjątkowy, przestronny i nowoczesny dom o łącznej powierzchni 383 m , położony w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący, w trakcie wykańczania. Planowane zakończenie prac - lipiec 2026. Dom dwukondygnacyjny, z tarasem na dachu budynku. Na parterze znajduje się przeszklony salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł400 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta premium | rezydencja przy lesie wolskim | idealna dla kadry managerskiej I klientów korporacyjnych Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom klasy premium o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kliny | Komfortowy dom po remoncie | 300 m | ogród 10 arów | sauna | garaż Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł204 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilometrów od jego centrum. Dom zlokalizowany w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę ekskluzywnego, czteropokojowego domu z garażem i urokliwym ogrodem na prestiżowym, monitorowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-17

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Królowej Jadwigi, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Decjusza w Krakowie. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł210 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Wyjątkowa, odrestaurowana Willa blisko centrum Krakowa | Stare Podgórze [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł440 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowy dom na Woli justowskiejmint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, pięknie położony i oryginalnie zaprojektowany dom o powierzchni 400 m2 (powierzchnia użytkowa).

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prime Property oferuje na wynajem piękny dom znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Zadbany, elegancki dom znajduje się przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie Parku Decjusza. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł260 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mint property ma przyjemność przedstawić luksusowy dom na wynajem w prestiżowej dzielnicy Krakowa Wola Justowska Willa o pow. 260 m 2 składa się z trzech kondygnacji: parter: toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł355 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 355m2 przy ulicy Zaogrodzie w Krakowie. Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu wolnostojącego przy ulicy Widnej. Dom jest w stanie do remontu. Posiada spore podpiwniczenie, kilka pomieszczeń na parterze i na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom W krakowie idealna lokalizacja blisko centrum wynjem | kuźnica kołłątajowska | przestronny, komfortowy dom lokalizacja: dom położony jest w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na noclegi dla pracowników. Prezentujemy w ofercie wynajmu dom na dużej działce w Nowej Hucie blisko Przylasku Rusieckiego na ul. Siejówka. W ręce najemców zostaje oddany dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogrodem niedaleko Wisły w dzielnicy Zwierzyniec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł270 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

9 900 zł190 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Wynajem | dom 190 m | wola justowska | działka 1200 m | idealny pod/ kancelarię/ usługi / firmę Do wynajęcia przestronny, nieumeblowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

17 999 zł420 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy dom o powierzchni 420 m , usytuowany w malowniczej i cichej okolicy w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Bielany, przy ul. Zaogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł263 m² 49,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nietuzinkowy dom na wynajem z przestronnym i zadbanym ogrodem na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom wolnostojący usytuowany w sercu Woli Justowskiej w Krakowie. Dom w trakcie wykańczania, istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrz na życzenie klienta.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł260 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mint Property z przyjemnością prezentuje niezwykle przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i prestiżowej okolicy.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł190 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł273 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł273 m² 58,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

* cena najmu wynosi 16.000ZŁ MIESIĘCZNIE I OBEJMUJE WSZYSTKIE MEDIA ORAZ KOSZTY EKSPOLOATACYJNE!- Na wynajem oferowany jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł360 m² 24,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Prime Property oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property prezentuje luksusową rezydencję w spokojnej, kameralnej okolicy Woli Justowskiej. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: -parter: nowoczesna, w pełni wyposażona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz umeblowany, piętrowy dom z balkonem o powierzchni 280 m2, znajdujący się w Krakowie przy ul. Na Zielonki. Spokojna lokalizacja z idealnym dojazdem do Zielonek,.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł228,65 m² 74,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Luksusowa Rezydencja przy Parku Decjusza | Wola Justowska | pierwszy najem Prezentujemy unikatową rezydencję na Woli Justowskiej, która redefiniuje pojęcie luksusu i prywatności. To nie jest zwykły.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem luksusowy dom 450 m2 położony w zielonej i spokojnej części Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property prezentuje wyjątkową willę z ogrodem położoną na południowym stoku góry Borkowskiej, w cichej dzielnicy - Kliny Borkowskie. Dom o powierzchni około 500 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

(English version below) Do wynajęcia piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja: prestiżowa lokalizacja na Woli Justowskiej. Lokalizacja w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w kameralnej i zielonej części Krakowa przy ul. Jontkowa Górka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł120 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bądź pierwszym najemcą! Jeśli szukasz do wynajęcia nowego, eleganckiego domu z dogodną komunikacją - ten adres jest dla Ciebie W Krakowie okolice ul. Prószyńskiego/potrzask. Wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł302 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5