dowolna

Domy na wynajem Kraków - Oferty wynajmu domów w Małopolsce

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł383 m² 44,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Posh Property prezentuje wyjątkowy, przestronny i nowoczesny dom o łącznej powierzchni 383 m , położony w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący, w trakcie wykańczania. Planowane zakończenie prac - lipiec 2026. Dom dwukondygnacyjny, z tarasem na dachu budynku. Na parterze znajduje się przeszklony salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł400 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta premium | rezydencja przy lesie wolskim | idealna dla kadry managerskiej I klientów korporacyjnych Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom klasy premium o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kliny | Komfortowy dom po remoncie | 300 m | ogród 10 arów | sauna | garaż Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł204 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilometrów od jego centrum. Dom zlokalizowany w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę ekskluzywnego, czteropokojowego domu z garażem i urokliwym ogrodem na prestiżowym, monitorowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Królowej Jadwigi, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Decjusza w Krakowie. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posh Property oferuje do wynajęcia wyjątkowo komfortowy dom o powierzchni 280 m , położony w spokojnej części Kraków Opatkowice. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej, 20-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 200 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Koszarówka. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, siłowni, spa oraz wielu punktach.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 zł110 m² 90,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament o pow. 110 m w prestiżowej inwestycji "apartamenty Ludwinów" w dzielnicy Podgórze do którego przynależy ogromny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł200 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w dzielnicy Ruczaj w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentowania przepięknie wykończonego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł210 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property oferuje do wynajmu dom- bliźniak położony na działce o powierzchni 700 m2, na kameralnym osiedlu w okolicy ulicy Balickiej. Dom o powierzchni 210 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny dom na wynajem o powierzchni użytkowej 300 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na Zwierzyńcu,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł210 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Wyjątkowa, odrestaurowana Willa blisko centrum Krakowa | Stare Podgórze [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł440 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowy dom na Woli justowskiejmint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, pięknie położony i oryginalnie zaprojektowany dom o powierzchni 400 m2 (powierzchnia użytkowa).

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce o pow.15 arów. Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prime Property oferuje na wynajem piękny dom znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Zadbany, elegancki dom znajduje się przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie Parku Decjusza. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klasyczny, dom położony na 10 arowej działce. Dom jest w pełni wykończony i może zostać umeblowany. Gotowy do wprowadzenia się. Prezentowany dom składa się z:na parterze:salonu.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł260 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mint property ma przyjemność przedstawić luksusowy dom na wynajem w prestiżowej dzielnicy Krakowa Wola Justowska Willa o pow. 260 m 2 składa się z trzech kondygnacji: parter: toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom na wynajem w pobliżu międzynarodowej szkoły w Lusinie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł280 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy nowy dom do wynajęcia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny luksusowy dom do wynajęcia na Salwatorze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł355 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 355m2 przy ulicy Zaogrodzie w Krakowie. Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie, stworzony z myślą o osobach ceniących wygodę, przestrzeń i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu domu położonego na krakowskim Zwierzyńcu. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy. Nieopodal znajdują się parki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu wolnostojącego przy ulicy Widnej. Dom jest w stanie do remontu. Posiada spore podpiwniczenie, kilka pomieszczeń na parterze i na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom W krakowie idealna lokalizacja blisko centrum wynjem | kuźnica kołłątajowska | przestronny, komfortowy dom lokalizacja: dom położony jest w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na noclegi dla pracowników. Prezentujemy w ofercie wynajmu dom na dużej działce w Nowej Hucie blisko Przylasku Rusieckiego na ul. Siejówka. W ręce najemców zostaje oddany dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogrodem niedaleko Wisły w dzielnicy Zwierzyniec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł270 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł190 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Wynajem | dom 190 m | wola justowska | działka 1200 m | idealny pod/ kancelarię/ usługi / firmę Do wynajęcia przestronny, nieumeblowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

17 999 zł420 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy dom o powierzchni 420 m , usytuowany w malowniczej i cichej okolicy w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Bielany, przy ul. Zaogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł263 m² 49,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nietuzinkowy dom na wynajem z przestronnym i zadbanym ogrodem na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom wolnostojący usytuowany w sercu Woli Justowskiej w Krakowie. Dom w trakcie wykańczania, istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrz na życzenie klienta.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł260 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij