Dom, ul. Królowej Jadwigi

Królowej Jadwigi, Wola Justowska, Kraków, małopolskie

  • 17 000 zł
  • 440 m²
  • 38,64 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Kamińska

Skontaktuj się

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Królowej Jadwigi, Wola Justowska, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

17 000 zł

440 m²

38,64 zł/m²

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Zaktualizowane: 13 maja 2026

17 000 zł 440 m² 38,64 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
2 000 m²
Miejsce postojowe:
-
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

2 000 m²

Miejsce postojowe:

-

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 17 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka domu 440 m², 8 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 2000
  • Działka: 2 000 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Luksusowy dom na Woli JustowskiejMint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, pięknie położony i oryginalnie zaprojektowany dom o powierzchni 400 m2 (powierzchnia użytkowa) z dużym ogrodem. Na najniższym poziomie znajduje się garaż na 2 samochody, kuchnia połączona z przestronnym salonem z kominkiem oraz jadalnią, spiżarka, pokój gościnny, łazienka, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze. Na drugim poziomie znajdują się cztery sypialnie, 2 łazienki oraz korytarz. (...)

Agent

Dorota Kamińska

505 452...

505 452 950

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Kamińska

505 452...

505 452 950

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość