dowolna

Magazyny Kraków - Lista ogłoszeń dot. Powierzchni magazynowych

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

25 000 000 zł4 300 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł65,70 m² 28,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

DO wynajęcia oferta lw-5283 pomieszczenie magazynowe lokalizacja : Kraków- nowa Huta- krzesławice- ul. Łowińskiego rejon Magazyn w przyziemiu budynku, wejście z poziomu zero od podwórka/.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hale magazynowo-produkcyjne z powierzchniami biurowymi we wschodniej części Krakowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

18 377 €3 224 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana w Balicach, szybki dostęp do głównych szlaków transportowych regionu tj. autostrady A4 i drogi ekspresowej S52. Wygodny dojazd do innych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

37 525 zł1 501 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Hala z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

47 600 zł1 400 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna 1400 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt wyposażony w 2 bramy z poziomu 0, świetliki, ogrzewanie i bezpyłową posadzkę,.

Szczegóły ogłoszenia

122 500 zł3 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 666 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

|R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną halę magazynowo-biurową o łącznej powierzchni 1 666 m , zlokalizowaną w kompleksie Panattoni przy ul. Cementowej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

English below 0% prowizji od najemcy! Metraże od 3 tys. mkw. do 35 tys. mkw. Inwestycja mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie (południowa Polska). Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

29 698 €6 187 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 187 mkw. + powierzchnia biurowa 346 mkw., we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

112 100 zł4 484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

11 196 €2 799 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn A-klasowy we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 500 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Działka z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 €5 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa 5000 mkw. (możliwy również najem modułu1500 mkw.) blisko centrum Krakowa. Obiekt o wysokości do 8 m posiada doki, bramę, ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 567 €1 194 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł870 m² 6 781,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna (w sumie 870 mkw.) położona na terenie ogrodzonym w Krakowie (w Czyżynach). 2 budynki z przeznaczeniem pod biuro, usługi lub magazynowanie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

11 880 €2 160 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2160 mkw. do 35000 mkw. dostępne od grudnia 2026/ stycznia 2027. Hala produkcyjna w Nowej Hucie mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

14 454 €3 300 m² 4,38 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej. Idealna lokalizacja do przechowywania, dystrybucji oraz produkcji dla Klientów z wielu branż. Moduły.

Szczegóły ogłoszenia

11 976 €2 400 m² 4,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Miejski projekt ze znakomitym dostępem do komunikacji publicznej (w pobliżu pętla tramwajowo-autobusowa Pleszów).

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł95,79 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Wielickiej 28. Przedmiotem oferty są wolne.

Szczegóły ogłoszenia

9 828 €1 680 m² 5,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa ok.1680 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt o wysokości do 6 m posiada doki i bezpyłową posadzkę 6t/mkw. Od centrum Krakowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Złocień,Kraków

68 544 zł2 520 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

DO wynajęcia: hala + Biuro kraków, rybitwy, ul. Nad Drwiną Kompletna powierzchnia magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym. Powierzchnia: hala magazynowo-produkcyjna: 2520 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Igołomska

Kombinat,Kraków

11 880 €2 160 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2160 mkw. do 35000 mkw. Hala produkcyjna w Nowej Hucie mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie (południowa Polska). Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Balicka

Olszanica,Kraków

18 377 €3 224 m² 5,70 €/m²

 

 

 

Rybitwy,Kraków

149 812 zł4 300 m² 34,84 zł/m²

 

 

 

Przewóz,Kraków

11 976 €2 400 m² 4,99 €/m²

 

 

 

Ruszcza,Kraków

11 184 €2 400 m² 4,66 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2400 mkw. do 35000 mkw. Inwestycja mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie (południowa Polska). Idealna lokalizacja do przechowywania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Rybitwy,Kraków

149 812 zł4 300 m² 34,84 zł/m²

 

 

 

Łęg,Kraków

37 525 zł1 501 m² 25 zł/m²

 

 

 

Złocień,Kraków

47 600 zł1 400 m² 34 zł/m²

 

 

 

Kombinat,Kraków

11 184 €2 400 m² 4,66 €/m²

 

 

 

Rybitwy,Kraków

9 360 €1 600 m² 5,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

ferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa ok.1600 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt o wysokości do 6 m posiada doki i bezpyłową posadzkę 6t/mkw. Od centrum Krakowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Kujawy,Kraków

11 976 €2 400 m² 4,99 €/m²

 

 

 

Nowa Huta,Kraków

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Łęg,Kraków

10 590 000 zł1 500 m² 7 060 zł/m²

 

 

 

Rybitwy,Kraków

25 000 000 zł4 300 m² 5 813,95 zł/m²

 

 

 

Ruszcza,Kraków

80 000 €20 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Wydzielone powierzchnie od 1200 mkw. do 35000 mkw. Inwestycja mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie (południowa Polska). Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Rybitwy,Kraków

149 812 zł4 300 m² 34,84 zł/m²

 

 

 

Przewóz,Kraków

10 800 €2 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w powiecie wielickim, 2 km od węzła A4. Atutem lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Igołomska

Kombinat,Kraków

8 760 €2 000 m² 4,38 €/m²

 

 

 

Łęg,Kraków

37 525 zł1 501 m² 25 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij