dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu budynków użytkowych

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

28 000 zł1 190 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta wynajmu nieruchomości przemysłowo-usługowej produkcyjnej bezpośrednio od właściciela, bez pośredników! Właściciel wynajmie atrakcyjną nieruchomość przemysłową- produkcyjno-handlową.

Szczegóły ogłoszenia

68 544 zł2 520 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni 2520 m , zlokalizowaną w dzielnicy Rybitwy, w południowo-wschodniej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł608,50 m² 55,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 513 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek biurowy typu open-space o wysokim standardzie technicznym, zlokalizowany w strefie przemysłowo-biznesowej Krakowa - ul. Makuszyńskiego |.

Szczegóły ogłoszenia

27 306 zł1 194 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1194m2. Do hali przynależy 166m2 powierzchni biurowo socjalnej. Nieruchomość po generalnym remoncie. Hale posiada rampę rozładunkową. Oświetlenie led Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

53 220 zł1 629 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (cb Business Park). Powierzchnie dostępne:.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł460 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia hala świeżo wyremontowana. Powierzchnia Hali 432 m2 ( 36x12 ), dodatkowo biuro+kuchnia i łazienka łącznie 460 m2 Wysokość wewnątrz hali 3,1m Do hali przynależy plac około 500 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

16 280 zł370 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali magazynowo/warsztatowej o powierzchni 370m2 i pomieszczenia socjalno/biurowego zlokalizowanego na terenie krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

18 144 zł756 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala magazynowa 756 m2 super lokalizacja - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляємо українською Oferujemy do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchni 756 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

112 100 zł4 484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn Do wynajęcia: - magazyn o powierzchni 130 m na parterze z biurem 15 m - murowany - z bramą wjazdową - z łazienką Do wynajęcia równie: -.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł12 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej 22D - steam park. Cena wynajmu to 200 pln+ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

18 377 €3 224 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana w Balicach, szybki dostęp do głównych szlaków transportowych regionu tj. autostrady A4 i drogi ekspresowej S52. Wygodny dojazd do innych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł76 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal na Ruczaju. Jest po mieszczenie składające z pomieszczenia głównego ok 50m2 oraz dwóch mniejszych wydzielonych pomieszczeń z drzwiami. Lokal znajduje się z przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł5 700 m² 30,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalnym oraz nowoczesnym biurem. Nieruchomość leży w Krakowie bezpośrednio przy Giełdzie samochodowo -.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł1 200 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w pobliżu węzła S7 obwodnicy Krakowa. Dostępne moduły o różnej powierzchni! Specyfikacja: - wysokość 10 metrów - nośność.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł694 m² 25,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:577 m²

Do wynajęcia budynek magazynowo - produkcyjny z zapleczem biurowym o pow. całkowitej (bez piwnicy) wynoszącej ok. 694m 2 położony na działce o pow. 5,77a przy ul. Botewa. Przy posesji.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł150 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach niedaleko placu handlowego. Lokal nadaje się pod usługi produkcję magazynowanie itp. Wysokość lokalu to ok 3,2m. W lokalu może.

Szczegóły ogłoszenia

4 170 zł139 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn - warsztat z poziomu 0 ( Dzielnica Czyżyny ) magazyny: - około 139 m wysokiego składowania - poziom zero - brama wjazdowa - dostęp do wody - murowany - teren.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł10 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do wynajęcia garaż w podwórzu kamienicy położonej przy ul. Lubomirskiego w Krakowie (grzegórzki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego i Ronda Mogilskiego i Galerii Krakowskiej). Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł980 m² 30,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 831 m²

Nieruchomość kraków ciepłownicza - do wynajęcia Budynki znajdują się na działkach o powierzchni 1831 m2. Możliwość wynajęcia większej powierzchni terenu w pobliżu hali. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

14 421 zł437 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn - magazyn o powierzchni 437 m2 na I piętrze - winda towarowa w obiekcie - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - teren monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

53 220 zł1 629,20 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

450 zł12 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem miejsce postojowe na parkingu podziemnym na poziomie -1 w nowym budynku tuż przy Galerii Krakowskiej (angel City). Budynek z windą, ochroną. Brama wjazdowa na kartę. Czynsz najmu: 450.

Szczegóły ogłoszenia

34 866 zł1 937 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Powierzchnia W centrum logistycznym 1937 m2 - możliwość wynajęcia większej powierzchni max 6000 m2 Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami samo-załadowczymi.

Szczegóły ogłoszenia

9 828 €1 680 m² 5,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa ok.1680 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt o wysokości do 6 m posiada doki i bezpyłową posadzkę 6t/mkw. Od centrum Krakowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

14 454 €3 300 m² 4,38 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej. Idealna lokalizacja do przechowywania, dystrybucji oraz produkcji dla Klientów z wielu branż. Moduły.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł12,50 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe, pojedyncze, na podziemnym parkingu (poziom -1) w bloku przy ul. Piltza 40b. Miejsce postojowe znajduje się blisko windy, ma powierzchnię ok. 12,5m. Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł11,50 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym typu parklift - znajdujące się w inwestycji Salwator City - Stańczyka 8. Czynsz najmu wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu w Krakowie przy Opolskiej. Nieruchomość znajduje się na Krowodrzy przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

5 320 zł190 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala - Nowa Huta - 190 m na piętrze z windą towarową, - do wynajęcia również 290 m, 160 m, 60 m i więcej - murowana, - ogrzewana z przeznaczeniem na magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

4 941 zł183 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce przy ulicy Makuszyńskiego. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 340m2 atrakcyjnej powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na biura lub usługi w centrum Krakowa. Stanowiącej budynek komercyjny przy ul. Rakowickiej z własnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 zł275 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowa na parterze około 275 metrów, - wysokość 7 metrów - temperatura stała.

Szczegóły ogłoszenia

4 613 zł184,50 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: - powierzchnia magazynowa na parterze184,5 m, 90 m, 36 m - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 20 m, 30 m, 50 m, do 100 m i więcej. Budynek - okna pcv, - na niższych.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł475 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Krakowie. Powierzchnia hali około 475 m2 z możliwością podziału tej powierzchni / hala 200 m2 i hala 275.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni około 1000m2 i wysokości 10m. Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek biurowo usługowy ul Strumiana, łagiewniki Do wynajęcia część budynku o powierzchni ok 350m2 składający się z 3 kondygnacji: - parter: recepcja, hala garażowa (.

Szczegóły ogłoszenia

8 120 zł290 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala - Nowa Huta: do wynajęcia różne metraże: - 290 m na II piętrze z windą towarową - 190 m, 135 m, 60 m - murowana, - ogrzewana z przeznaczeniem na magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł11,50 m² 24,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia miejsce postojowe typu parklift w garażu podziemnym, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Stańczyka 8C w Bronowicach. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy do wynajęcia 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij