dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu budynków użytkowych

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

27 306 zł1 194 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1194m2. Do hali przynależy 166m2 powierzchni biurowo socjalnej. Nieruchomość po generalnym remoncie. Hale posiada rampę rozładunkową. Oświetlenie led Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł608,50 m² 55,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 513 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek biurowy typu open-space o wysokim standardzie technicznym, zlokalizowany w strefie przemysłowo-biznesowej Krakowa - ul. Makuszyńskiego |.

Szczegóły ogłoszenia

68 544 zł2 520 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni 2520 m , zlokalizowaną w dzielnicy Rybitwy, w południowo-wschodniej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 190 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta wynajmu nieruchomości przemysłowo-usługowej produkcyjnej bezpośrednio od właściciela, bez pośredników! Właściciel wynajmie atrakcyjną nieruchomość przemysłową- produkcyjno-handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

53 220 zł1 629 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (cb Business Park). Powierzchnie dostępne:.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł460 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia hala świeżo wyremontowana. Powierzchnia Hali 432 m2 ( 36x12 ), dodatkowo biuro+kuchnia i łazienka łącznie 460 m2 Wysokość wewnątrz hali 3,1m Do hali przynależy plac około 500 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

900 zł23,50 m² 38,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 23,5 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, magazynową. Parter Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 316 zł59 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajmu oferta bw-5271 lokalizacja : Kraków- krowodrza- azory- ul. Radzikowskiego opis nieruchomości : do wynajmu lokal biurowy 2-pokojowy o powierzchni 59,01m z możliwością zamieszkiwania.

Szczegóły ogłoszenia

19 311 zł236 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji od najemcy do wynajmu oferta bw-5287 lokalizacja: kraków- krowodrza- ul. Radzikowskiego opis nieruchomości : do wynajmu nowoczesny, klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 236m.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł18 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

DO wynajmu oferta na wyłączność nr oferty bw-5286 lokalizacja: kraków- krowodrza- łobzów- ul. Składowa opis nieruchomości : 18m garaż murowany w zabudowie szeregowej przy ul. Składowej/.

Szczegóły ogłoszenia

22 230 zł494 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta bez prowizji od najemcy nr oferty bw-5277 dostępność : od maja 2026r lokalizacja : Kraków - Nowa Huta - Wzgórza Krzesławickie - Krzesławice / ul Łowińskiego/ Kocmyrzowska rejon do wynajmu :.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia bw- 5262 dla firmy oferta na wyłączność lokalizacja: kraków - Tonie - ul. Łokietka rejon / okolice sklepu Biedronka lub sklepu Euro Trade Do wynajęcia budynek wolnostojący / dom ok 110m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł65,70 m² 28,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

DO wynajęcia oferta lw-5283 pomieszczenie magazynowe lokalizacja : Kraków- nowa Huta- krzesławice- ul. Łowińskiego rejon Magazyn w przyziemiu budynku, wejście z poziomu zero od podwórka/.

Szczegóły ogłoszenia

1 631 zł17 m² 95,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajmu oferta lw-5269 lokalizacja : Kraków- krowodrza- azory- radzikowskiego opis nieruchomości: do wynajmu biuro 17m znajdujące się na III piętrze w budynku klimatyzowanym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

10 760 zł865 m² 12,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia oferta hw-5193 lokalizacja : Kraków Nowa Huta - Krzesławice do wynajęci A: do wynajmu hala II-poziomowa 585m (115m parter + 470m piętro) - do tego dochodzi zaplecze socjalno-sanitarne 280m.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł16 m² 76,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

DO wynajęcia garaż oferta bw- 5282, oferta na wyłączność Do wynajęcia garaż o powierzchni 16m z dostępem do wody i prądu ( umywalka w garażu). Garaż do wynajęcia na cele.

Szczegóły ogłoszenia

12 618 zł701 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia oferta hw-5268 lokalizacja: kraków- nowa Huta - Krzesławice- wzgórza Krzesławickie opis nieruchomości: do wynajmu hala produkcyjna / magazynowa o powierzchni 701m - ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 zł260 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową w okolicy tvn. Hala jest wyposażona w posadzkę niepylną oraz suwnice o udźwigu 3t. Wysokość do haka od posadzki to ok 3,4m. Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

16 280 zł370 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali magazynowo/warsztatowej o powierzchni 370m2 i pomieszczenia socjalno/biurowego zlokalizowanego na terenie krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł170 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Hala magazynowa 170 m2 super lokalizacja - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляємо українською Oferujemy do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchni 170 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

39 521 zł1 680 m² 23,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn blisko centrum Krakowa - idealny pod e-commerce oferta bez prowizji Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 1680 m w jednej z kluczowych lokalizacji dla logistyki.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł14 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kraków / Kurdwanów / ul. Łowieniecka Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej, położonej w kompleksie budynków przy ul. Łowienieckiej. Miejsce o powierzchni około 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

5 500 zł207 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal magazynowy ogrzewany który znajduje się na klinach. Jest to przyziemie budynku magazynowego z pochylnia umożliwiająca podjazd po d sama bramę wjazdową. Lokal jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

11 196 €2 799 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn A-klasowy we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł12,55 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Romanowicza 6a. - greendustry na Zabłociu. Czynsz najmu to 350 pln miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł147 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali/magazynu o powierzchni 147 m2 zlokalizowanej na Płaszowie, dzielnica Podgórze. Lokal dostępny od 1 kwietnia. Dodatkowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

47 600 zł1 400 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna 1400 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt wyposażony w 2 bramy z poziomu 0, świetliki, ogrzewanie i bezpyłową posadzkę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 933 zł182,70 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Rezerwacja Prezentujemy powierzchnię magazynowo- usługową w budynku murowanym, z dużym parkingiem i dojazdem dla tir, o powierzchni 182 m2 , 1 piętro z windami towarowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

18 144 zł756 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala magazynowa 756 m2 super lokalizacja - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляємо українською Oferujemy do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchni 756 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł420 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - 420 m na poziomie - 1, - 585 m na I piętrze - 2 wejścia do lokalu w tym jedno przez windę towarową -.

Szczegóły ogłoszenia

112 100 zł4 484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 zł79 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala na parterze: - 79 m na parterze - 3 wysokie bramy wjazdowe - murowana - niepylna posadzka - poziom 0 - monitoring Do wynajęcia również: - 24 m na parterze - 190.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn Do wynajęcia: - magazyn o powierzchni 130 m na parterze z biurem 15 m - murowany - z bramą wjazdową - z łazienką Do wynajęcia równie: -.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł12 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej 22D - steam park. Cena wynajmu to 200 pln+ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł13 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W garażu podziemnym budynku, ul. Ślusarska 5, zabłocie. Dostępne od zaraz cena Czynsz najmu 350 zł / miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

18 377 €3 224 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana w Balicach, szybki dostęp do głównych szlaków transportowych regionu tj. autostrady A4 i drogi ekspresowej S52. Wygodny dojazd do innych.

Szczegóły ogłoszenia

13 825 zł553 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowa na I piętrze 553 m z windą towarową - na I piętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł5 700 m² 30,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalnym oraz nowoczesnym biurem. Nieruchomość leży w Krakowie bezpośrednio przy Giełdzie samochodowo -.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 €5 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa 5000 mkw. (możliwy również najem modułu1500 mkw.) blisko centrum Krakowa. Obiekt o wysokości do 8 m posiada doki, bramę, ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:40 m²

Kraków 2 Pułku Lotniczego lokal Usługowy w świetnej lokalizacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 12 m2, zlokalizowany przy ul. 2 pułku lotniczego. Budynek.