dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu budynków użytkowych

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

28 000 zł1 190 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta wynajmu nieruchomości przemysłowo-usługowej produkcyjnej bezpośrednio od właściciela, bez pośredników! Właściciel wynajmie atrakcyjną nieruchomość przemysłową- produkcyjno-handlową.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł350 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Magazyn klasy A - centrum logistyczne Panattoni City Logistics Kraków, nieopodal węzła obwodnicy S7, podnajem powierzchni w pełni wyposażonej w regały wysokiego składowania Mecalux, 300.

Szczegóły ogłoszenia

27 306 zł1 194 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1194m2. Do hali przynależy 166m2 powierzchni biurowo socjalnej. Nieruchomość po generalnym remoncie. Hale posiada rampę rozładunkową. Oświetlenie led Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł608,50 m² 55,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 513 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek biurowy typu open-space o wysokim standardzie technicznym, zlokalizowany w strefie przemysłowo-biznesowej Krakowa - ul. Makuszyńskiego |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

68 544 zł2 520 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni 2520 m , zlokalizowaną w dzielnicy Rybitwy, w południowo-wschodniej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł143 m² 41,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hala magazynowa na wynajem w Wróblowicach (dzielnica X Swoszowice), kraków Południe Lokalizacja i dostępność: dobrze położona hala w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł460 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia hala świeżo wyremontowana. Powierzchnia Hali 432 m2 ( 36x12 ), dodatkowo biuro+kuchnia i łazienka łącznie 460 m2 Wysokość wewnątrz hali 3,1m Do hali przynależy plac około 500 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

60 832 zł2 439,77 m² 24,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Bez prowizji! Oferta na wyłączność. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 2 439 m położona na działce o powierzchni 3 500 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 730 zł70 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn biurowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Wadowickiej 8w w Krakowie. Lokal idealny pod działalność magazynową, oferujący funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynajmiemy ogrzewaną halę nadająca się na magazyn zlokalizowaną w okolicy ulicy Sołtysowskiej. Hala jest ogrzewana , ogrzewanie w cenie czynszu najmu. w pomieszczeniu znajduje się wc.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni około 1000m2 i wysokości 10m. Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 348,62 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 854 m²

Reprezentacyjna kamienica na wynajem- stradomska- stare miasto, kraków. Wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa. Przeznaczenie Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy do wynajęcia 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł1 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni 1000m2 i wysokości 10m. Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe grubość.

Szczegóły ogłoszenia

23 008 zł644 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo biurowy ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) Do wynajęcia 644 m2 - magazyn chłodzony na parterze ok. 186,5 m - magazyn niechłodzony na parterze ok. 231 m2 - biura.

Szczegóły ogłoszenia

32 480 zł1 120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 1120 m2 zlokalizowana na rybitwach z przeznaczeniem na magazyn lub produkcję z zapleczem socjalnym i parkingiem. Dobry dojazd dla tira i duży.

Szczegóły ogłoszenia

30 240 zł864 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia - magazyn 864 m | kraków, płaszów / rybitwy duży przydział mocy! Idealne miejsce na: składowanie | magazynowanie, hurtownię, e-commerce, lekką produkcję, usługi lub zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł13 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W garażu podziemnym budynku, ul. Ślusarska 5, zabłocie. Dostępne od zaraz cena Czynsz najmu 350 zł / miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

34 866 zł1 937 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Powierzchnia W centrum logistycznym 1937 m2 - możliwość wynajęcia większej powierzchni max 6000 m2 Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami samo-załadowczymi.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 666 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

|R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną halę magazynowo-biurową o łącznej powierzchni 1 666 m , zlokalizowaną w kompleksie Panattoni przy ul. Cementowej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 340m2 atrakcyjnej powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na biura lub usługi w centrum Krakowa. Stanowiącej budynek komercyjny przy ul. Rakowickiej z własnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

16 280 zł370 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali magazynowo/warsztatowej o powierzchni 370m2 i pomieszczenia socjalno/biurowego zlokalizowanego na terenie krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł10 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do wynajęcia garaż w podwórzu kamienicy położonej przy ul. Lubomirskiego w Krakowie (grzegórzki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego i Ronda Mogilskiego i Galerii Krakowskiej). Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

14 625 zł585 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa na II piętrze ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - dostępna powierzchnia użytkowa na II piętrze 470 m, - budynek posiada konstrukcję szkieletową halową, -.

Szczegóły ogłoszenia

13 401 zł446,70 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Powierzchnia magazynowo- usługowa do wynajęcia, powierzchnia 446,70 m2, duży parking, dojazd dla tir, świetna lokalizacja - Kraków - Czyżyny -łęg. Szczegółowy opis/ parametry techniczne powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

19 775 zł565 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować halę magazynową o pow. 565 m , zlokalizowaną przy ul. Gromadzkiej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja Hala znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł12,50 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe, pojedyncze, na podziemnym parkingu (poziom -1) w bloku przy ul. Piltza 40b. Miejsce postojowe znajduje się blisko windy, ma powierzchnię ok. 12,5m. Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 zł260 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową w okolicy tvn. Hala jest wyposażona w posadzkę niepylną oraz suwnice o udźwigu 3t. Wysokość do haka od posadzki to ok 3,4m. Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

9 828 €1 680 m² 5,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa ok.1680 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt o wysokości do 6 m posiada doki i bezpyłową posadzkę 6t/mkw. Od centrum Krakowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

122 500 zł3 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

24 920 zł712 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować halę magazynową o pow. 712 m , zlokalizowaną przy ul. Biskupińskiej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja Hala znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

75 962 zł3 000 m² 25,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ruszcza | Nowa Huta | Kraków | małopolskie Nowoczesna powierzchnia magazynowa w dzielnicy Nowa Huta - różne moduły Idealne miejsca pod magazynowanie dla branży logistycznej, e-commerce, dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:40 m²

Kraków 2 Pułku Lotniczego lokal Usługowy w świetnej lokalizacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 12 m2, zlokalizowany przy ul. 2 pułku lotniczego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł12 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Kasztelańskiej 26, salwator. Dostępne od zaraz. Cena wraz z opłatami 450 zł. Kaucja 450 zł. Biuro pobiera prowizję.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala garażowa w nowym budynku, który obecnie jest w trakcie wykończenia. To doskonała okazja do wykorzystania przestrzeni w strategicznej lokalizacji, niedaleko S7.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 zł79 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala na parterze: - 79 m na parterze - 3 wysokie bramy wjazdowe - murowana - niepylna posadzka - poziom 0 - monitoring Do wynajęcia również: - 24 m na parterze - 190.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

8 120 zł290 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala - Nowa Huta: do wynajęcia różne metraże: - 290 m na II piętrze z windą towarową - 190 m, 135 m, 60 m - murowana, - ogrzewana z przeznaczeniem na magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

11 880 €2 160 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2160 mkw. do 35000 mkw. dostępne od grudnia 2026/ stycznia 2027. Hala produkcyjna w Nowej Hucie mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 320 zł135 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu/magazynu znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce przy ulicy Makuszyńskiego. W tej i w innych lokalizacjach dostępnych dużo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij