dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Borek Fałęcki

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

487 500 zł32,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ul. Montwiłła Mireckiego 9/2, dzielnica Borek Fałęcki blisko Zakopianki, południe Krakowa. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł47,53 m² 16 200,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek Fałęcki,Kraków

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Мы также говорим на русском! ul. Zakopiańska, borek Fałęcki-Łagiewniki, kraków. Obok ulica: zbrojarzy, niemcewicza, kościuszkowców, marcika atuty nieruchomości: piętro III.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy

Borek Fałęcki,Kraków

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podsumowanie Lokal usługowy z potencjałem do zaadaptowania na potrzeby Twojej firmy! Okna oraz instalacje typu nowego - wentylacja spełnia normy dla gastro 2026. Budynek z roku 2011 oraz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Marcika

Borek Fałęcki,Kraków

2 517 695 zł218,93 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA BIUROWA | HANDLOWA | USŁUGOWA NA SPRZEDAŻ ul. Marcika | Łagiewniki | Borek Fałęcki| Kraków zainwestuj W swoje miejsce do pracy I kup biuro na własność!.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

971 000 zł67 m² 14 492,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku mieszkalnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie 40m2, borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²138 m² 11 730 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo usługowy 138 M2 Lokal parterowy o powierzchni 130 mkw usytuowany w okolicach ulicy Zakopiańskiej, nieopodal Parku Handlowego "zakopianka", makro cash$carry, merkury Market. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł69 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Borek fałęcki! mieszkanie z ogródkiem i garażem (21 m kw ). Usytuowane na piętrze w segmencie bliźniaka na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu dużego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł5 000 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka borek fałęcki! pół hektara przeznaczone w procedowanym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Borek fałęcki - ulica żywiecka - zielona okolica 58 m2 - 2 osobne pokoje + kuchnia Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie otoczone lasami , w środku pięknej zielonej dzielnicy Borku.

Szczegóły ogłoszenia

73,30 zł/m²176 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy z 2023 roku - 176 m | Wysoki standard | W pełni wyposażony Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł7 800 m² 1 026 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prawie 80 arowa przy ul. Zakopiańskiej!. Objęta procedowanym planem zagospodarowania przestrzennego kliny. W studium planu tereny pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osobna kuchnia I 4 pokoje! Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Jagodowej - dzielnica Borek Fałęcki o powierzchni 55 m2 na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie jest dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

44,17 zł/m²1 200 m² 53 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje do wynajęcia lokal handlowy w Krakowie, dzielnica Borek Fałęcki.Lokal o powierzchni ok. 1200 m2 znajduje się na parterze budynku.Do dyspozycji najemcy przysługuje.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²190 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej. Lokal o powierzchni 190m2, położony w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł99 m² 3 020,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie blisko Lasku Borkowskiego - tbs. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Podłogi drewniane oraz płytki ceramiczne. Ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł32,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

- - przedstawiam do sprzedaży parterową kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Mireckiego. Lokal przeszedł generalny remont w 2017 roku. Ze względu na dobudowane wejście bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²2 300 m² 96 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje do wynajęcia lokal handlowy w Krakowie, dzielnica Borek Fałęcki.Lokal o powierzchni ok. 2300 m2 znajduje się na parterze budynku.Do dyspozycji najemcy przysługuje.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²57 m² 2 451 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 57 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Pierwsze piętro Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

950 000 zł84,90 m² 11 189,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z garażem I ogródkiem - borek fałęcki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 8 4,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²14 m² 602 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 14 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²79 m² 2 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 79 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 5.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²15 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 15 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł86 m² 14 848,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,40 m² 14 202,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie - dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki, przy ulicy Stefana Ziobrowskiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Borek Fałęcki,Kraków

50 zł/m²455,50 m² 22 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: kraków, ul. Marcika Cena 22 775 - 50zł netto/m2/ miesiąc Piętro 1/2 Powierzchnia 455,50m2 Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2014 roku przy ulicy Marcika. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Podgórze (pogranicze Ruczaju i Borku Fałęckiego), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Zdunów w Krakowie (borek-Fałęcki). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²169,80 m² 9 339 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem. Nieruchomość o pow. 169,80 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku usługowego i składa się z:sześciu lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Borek Fałęcki,Kraków

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Safrano by Cordia 2024 | ul. Krokusowa Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni nowe mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,83 m² 15 612,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dom otwarty. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane przy ul. Zbrojarzy (blok z 2009 roku). Nieruchomość znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²244 m² 19 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, ul. Marcika Cena 19 520zł - 80zł netto/m2/ miesiąc Parter Powierzchnia 244m2 Biuro znajduje się na parterze budynku z 2016 roku przy ulicy Marcika. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6m2 zlokalizowane w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ulicy Kępnej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie: instalacje wod-kan, elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²29 m² 1 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje - 33,66 m + balkon - 2006 r. ul. Borkowska 25 Łagiewniki / Borek Fałęcki Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij