dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Bieńczyce

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

8 120 zł290 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce przy ulicy Makuszyńskiego. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,34 m² 13 763,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem | 24,37 m | Nowa Huta, os. Jagiellońskie | idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulna i ustawna kawalerka o powierzchni 24,37 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

64,36 zł/m²101 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy leżący na parterze budynku handlowego w Bieńczycach w Krakowie Lokal handlowy o powierzchni około 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł36,60 m² 16 120,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

575 960 zł26 m² 22 152,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 941 zł183 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,33 m² 15 221,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ TERENÓW ZIELONYCH MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary lub singla szukającego przestrzeni z potencjałem aranżacyjnym według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m . Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (według kw 50,1 m2 z przynależnym pomieszczeniem ,pomiar użytkowy 46,31) środkowe z oknami na dwie strony. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, bieńczyce (os. Na Lotnisku) Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł49 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania do remontu z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja: os. Niepodległości/ Bieńczyce Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Bieńczyce,Kraków

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami usytuowane nieopodal Centrum Handlowego Nowe Czyżyny Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajduje się na dziesiątym poziomie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiej

Bieńczyce,Kraków

4 380 000 zł630 m² 6 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy o powierzchni 630 m w pawilonie handlowym w centrum osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej w Nowej Hucie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

760 000 zł60 m² 12 612 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Albertyńskim. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 osobne pokoje I oddzielna kuchnia! balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt na os. Na Lotnisku 6 w Krakowie (bieńczyce), w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe - os. Kazimierzowskie (dh Wanda) Lokalizacja: przystanki autobusowe i tramwajowe tuż przy budynku pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

339 000 zł24 m² 14 184,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie w zielonej części Nowej Huty os. Kazimierzowskie lokalizacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł52 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 oddzielne pokoje , jasna kuchnia , loggia! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na os. Kościuszkowskim w dzielnicy Czyżyny. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Fatimska (bieńczyce) Mieszkanie 4 pokojowe Piwnica ~2m2 64m2 Balkon Zielona okolica Wymieniona elektryka Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Bieńczyce,Kraków

371 000 zł26 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

599 999 zł41 m² 14 669,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją osiedle albertyńskie bieńczyce, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Albertyńskim w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje, oddzielna kuchnia I balkon! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

578 000 zł38 m² 15 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

700 000 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią I balkon! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

700 000 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 53 m | Dwustronne | Jasna kuchnia | Atrakcyjna cena - okazja! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

734 951 zł49 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3