dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 041 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

370 000 zł25 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grecja - miejscowość loutraki 25 m2 jednopokojowe mieszkanie 2 piętro własne ogrzewanie mieszkanie po remoncie klimatyzacja super miejsce, przepiękna miejscowość niedaleko ciepłe źródła 80 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

840 275 zł58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

640 000 zł40 m² 16 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Obozowa, 2 pokoje, do wejścia M. Postojowe, komórka lokatorska oferta na wyłączność Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

755 000 zł52 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe Z balkonem I piwnicą! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoprądnickiej, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

3 000 zł30 m² 99,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m , położone na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom w samym sercu Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 010 zł26 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

639 855 zł38 m² 16 728,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! Znalezienie wymarzonego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 285 000 zł64 m² 19 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Eldorado, park lotników, capghemini 3 pokoje, gotowe do wejścia oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,27m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Eldorado,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 499 000 zł255 m² 5 878,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas- zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów kraków, aleja klonowa nowa ekskluzywna inwestycja 9 wolno stojących domów z sauną, garażem dwu stanowiskowym dom nr 2 dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje do wejścia! borek fałęcki! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zdunów, w dzielnicy borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania z tarasem i własnym ogrodem w nowym apartamencie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Olsza,Kraków

775 000 zł52 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje W świetnej lokalizacji! lokalizacja: okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, boiska sportowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

795 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

871 690 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

901 000 zł82 m² 10 974,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

A/a0.16 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie 82,11 m2 plus ogródekw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Świat,Kraków

850 000 zł44 m² 19 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Plac na Groblach w dzielnicy Nowy Świat, w zadbanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich wysoki standard 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus,ska) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Helton ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Mariana Domagały 45. TA oferta tylko U nas! opis: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turka

Płaszów,Kraków

559 000 zł34 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe Z balkonem! płaszów! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Turka, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 300 000 zł106 m² 12 224,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

W sercu prestiżowej Woli Justowskiej czeka na nowych właścicieli nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 106,34 m . To wyjątkowa przestrzeń w kamienicy z lat 40. XX wieku, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

890 000 zł62 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bez pośredników właściciel sprzeda ładne i zadbane mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 62,5 m os. Oświecenia, kraków (mistrzejowice), blisko parku Tysiąclecia, balkon zabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

567 892 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

769 000 zł51 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Glogera 39e. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł36 m² 16 727,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Krakowie przy ulicy Komuny Paryskiej( Podgórze ) na nowoczesnym osiedlu " Słoneczne Kliny ". Moi Klienci zakupili je od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

699 000 zł62 m² 11 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bieżanów, ul. Heleny 14 | 61,57 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią + zabudowany balkon | piętro 2/4 | piwnica | 699 000 zł (bez prowizji) Sprzedam mieszkanie na Bieżanowie (od osoby prywatnej, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

616 312 zł38 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakusa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie na Starym Podgórzu. Na ulicy Krakusa tuż przy ulicy Nadwiślańskiej. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Krakusa przecznicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Bieżanów,Kraków

2 000 zł27 m² 74,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia kawalerkę znajdującą się przy ul. Okólnej 13 w Krakowie. Mieszkania: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 27 m2 na co składają się: * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Bonarka,Kraków

90 zł/m²90 m² 8 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m , doskonale nadającego się na gabinet fizjoterapii. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 400 zł78 m² 43,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 sierpnia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Józefa Chełmońskiego w pobliżu Galerii Bronowice. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Józefa Chełmońskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy Alei Beliny Prażmowskiego w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do remontu! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Wzgórzach, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

787 000 zł56 m² 13 978,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam odświeżone mieszkanie w Krakowie oś. Oświecenia od zaraz bez pośredników 56 m2 bezpośrednio od właściciela. Gotowe, w pełni odnowione, do mieszkania od zaraz. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Krowodrza,Kraków

724 200 zł51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Nowowiejska ( okolica Placu Targowego ) w Krakowie. Okolica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Kazimierz,Kraków

650 000 zł37 m² 17 473,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Doskonała lokalizacja! centrum miasta. Do sprzedania duże 1-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,20 m2, położone przy ul. Kołłątaja 16 w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

1 131 285 zł71 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami ul. Sosnowiecka 30C, kraków Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Łobzów,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul. Kijowska 5/ ul. Lea - Krowodrza - Łobzów- ul. Królewska. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w luksusowym apartamentowcu z 2023 roku. Mieszkanie 38 metrowe na 1 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza,Kraków

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Krowodrzy Górce Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze X piętrowego budynku mieszkalnego przy ul.