dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

425 000 zł24 m² 17 932,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul.Gnieźnieńska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zadbana kawalerka położona przy ul. oś. Oświecenia 51 w pobliżu pętli tramwajowej Mistrzejowice. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. osiedle Oświecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bez prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok.180m2 (150m powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kamedulska

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zwierzyniec - do wynajęcia wolnostojący dom Z antresolami, z wyjściem do ogrodu N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia dom z antresolami o pow. 98m2. Budynek: zadbany z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Prądnik Czerwony,Kraków

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka 30 m | ul. Biskupa Prandoty | Klimatyzacja, balkon, winda | od zaraz Mam do wynajęcia nowoczesną kawalerkę o powierzchni 30 m położoną na 6. piętrze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

979 854 zł78 m² 12 536,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w północnej części Krakowa - Mistrzejowice ul. Piasta Kołodzieja Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o pow. 78,16 m z tarasem (15,15 m ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starego Dębu

Mydlniki,Kraków

535 000 zł32 m² 16 527,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Biuro nieruchomości Helton prezentuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starego Dębu 54 (okolice galerii Factory). Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koprowa

Bieżanów,Kraków

1 175 000 zł94 m² 12 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Tylko U nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowy dom w stanie deweloperskim mieszczący się przy ul. Koprowej w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Myśliwska

Przewóz,Kraków

1 300 zł18 m²

 

Piętro:2/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Na wstępie pośrednikom dziękuję - proszę nie dzwonić. I speak english - foreigners are welcome! English text below! Український переклад нижче! Do wynajęcia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

546 940 zł24 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 23,78m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 metrów. Przestrzeń apartamentu oferuje część dzienną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

750 zł7 m²

 

Piętro:3/7

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jednoosobowy pokój nr 1 w pięciopokojowym mieszkaniu przy ul. Orlińskiego 8 w Krakowie. Nieruchomość: pokój znajduje się w nowoczesnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

890 000 zł56 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 55,5m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

510 000 zł46 m² 11 201,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 50-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, domofon, duża piwnica, nie ma windy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

780 519 zł52 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Bieżanów,Kraków

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia studio z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ulicy Okólnej w dzielnicy Bieżanów. Lokalizacja: prezentowana lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Rybitwy,Kraków

150 004 zł4 306 m² 34,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna 3503 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

10 900 zł110 m² 99,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 4 pokojowego apartamentu na wynajem przy ul. Ludwinowskiej w dzielnicy Ludwinów, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

850 zł17 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia kawalerka w centrum Krakowa, w przyziemiu, o powierzchni 17m2. Idealna dla jednej osoby, dobra dla pary. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Mazowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orawska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania na wynajem przy ul. Orawskiej w dzielnicy Podgórze, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2023 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

700 000 zł52 m² 13 353,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Wacława Lipińskiego, kraków Oferuję przestronne mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 52,5 m2, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

67,19 zł/m²640 m² 43 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Podgórze, ulica Agatowa. Złocień. Do wynajęcia samodzielny nowy budynek o przeznaczeniu komercyjnym - usługi, biura, handel. Budynek dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 640m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Łobzów,Kraków

750 000 zł57 m² 13 208,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w Krakowie przy ulicy Mariana Smoluchowskiego. Nieruchomość o powierzchni 56,78m2, znajduje się na parterze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

749 000 zł46 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam do sprzedania mam bardzo ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze Budynek oddany do użytkowania w 2019 roku na nowym osiedlu przy ul. Stefana Banacha w Krakowie - Górka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasnogórska

Bronowice Wielkie,Kraków

803 553 zł56 m² 14 290,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 803 553 pln metraż: 56,23M2 piętro: parter / II gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

792 960 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie o metrażu 56,64 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

1 247 000 zł58 m² 21 522,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Widok na Wawel i Kazimierz - apartament na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy w trakcie rewitalizacji Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

755 000 zł52 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe Z balkonem I piwnicą! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoprądnickiej, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

619 000 zł28 m² 22 107,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

B2-33 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 27,52 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

2 900 000 zł162 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Miasta w Krakowie. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 155 m , zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z 1909.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

995 200 zł62 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Ronda czyżyńskiego please scroll down for english version. Nowa, kameralna inwestycja to 3-piętrowy budynek z windą w atrakcyjnej lokalizacji na wschodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

1 019 680 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 o metrażu 86.53 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowiecka

Krowodrza,Kraków

3 500 zł50 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m z dodatkową loggią, zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku z windą na ogrodzonym osiedlu. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr 3. Kraków, ruczaj - 15 min zakrzówka I kampus uj Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 57 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne mieszkania. z dużym ogrodem o powierzchni 165 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złota Podkowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

750 000 zł38 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Złota Podkowa, dzielnica Bornowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

566 000 zł40 m² 14 329,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Podedworze 13 w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia: 39,37 m2 Rok budowy: 2025 r. Piętro: 2/11 Ekspozycja.