dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

765 000 zł50 m² 15 239 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Livinder oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa Czyżyny, na os. 2 pułku Lotniczego. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Spóldzielczym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Wolnica

Kazimierz,Kraków

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 14.10 Oferta wynajmu od 15.października atrakcyjnego mieszkania w klimatycznej dzielnicy Krakowa - Kazimierzu. Znakomite miejsce do zamieszkania. Blisko Kładka Bernatka, bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

697 807 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują swoich Właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pięknie wykończone mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podgórze / Zabłocie. Nieruchomość znajduję się w nowoczesnym budynku z windą. Na 55 m2 składa się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Podgórze,Kraków

1 774 500 zł71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokój i cisza w sercu Starego Podgórza - tylko 12 mieszkań w jednym budynku, winda, garaż podziemny, rekuperacja i klimatyzacja. Prezentowane mieszkanie to przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Na Kozłówce,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do wynajęcia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Podgórze przy ul. Spółdzielców. Mieszkanie znajduje się w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe , loggia W dobrej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Facimiech, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Stare Miasto,Kraków

820 000 zł47 m² 17 562,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Biskupiej 4 (plac Biskupi). Szukasz inwestycji w sercu Krakowa? To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

1 050 000 zł71 m² 14 722,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż - 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,31 m (pow. użytkowa 63 m2), kraków, ul. Władysława Łokietka Powierzchnia całkowita razem z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 200 zł86 m² 18 951,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego w okolicy Plant Krakowskich. Lokal znajduje się przy ulicy Krowoderskiej. Atrakcyjne miejsce do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

542 000 zł35 m² 15 485,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja Podedworze 13, która postała z myślą o ludziach poszukujących miejsca idealnego na szczęśliwy dom. Mieszkanie o powierzchni 34.05 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

905 374 zł65 m² 13 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 340 zł51 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** english *** No commission, directly from the owner! Pets are welcome! apartment: stylish 1-Bedroom Apartment in Kazimierz, dajwór 8 Enjoy living in the heart of Kazimierz, krakow s historic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Krowodrza,Kraków

5 500 000 zł495 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rozkład Willa zaadaptowana na kameralny Hotel, wysoko oceniany wśród gości Willa jest również idealnym miejscem do życia dla rodziny w spokojnej i zielonej dzielnicy Krakowa Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kępna

Borek Fałęcki,Kraków

1 900 zł32 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku w cichej i zielonej okolicy. Duży pokój około 20m2 ,jasna przestronna kuchnia z lodówką i kuchenka z piekarnikiem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Villa Galicja. Mieszkanie znajduję się na strzeżonym osiedlu w bardzo zielonej okolicy. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem W budynku Z garażem podziemnym, ul. Ślusarska, zabłocie, podgórze. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Grzegórzek 75 m , balkon, parking Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 75 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 58m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, składzik, mieszkanie dobrze skomunikowane, czynsz najmu 2200 plus czynsz administracyjny plus prąd. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne I jasne 2-pokojowe mieszkanie Z narożnym balkonem I widokiem na wisłę, ul. Zabłocie W investycji riverside, dzielnica podgórze. Dostęone od zaraz. Opis mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

784 000 zł40 m² 19 624,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z balkonem ul. Mierzeja, bagry / Płaszów Na sprzedaż oferujemy stylowy apartament o powierzchni 39,95 m , położony na 4. piętrze (winda) w nowej inwestycji Mierzeja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

9 486 050 zł271 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

We speak English! Do not hesitate to contact us. - - - bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: gotowe Wyjątkowy penthouse z imponującym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie z ogrodem wysoki standard, lokalizacja, miejsce postojowe w garażu! nieruchomość: powierzchnia mieszkania 38m2: osobna sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie oś oświecenia opis mieszkania : Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2. W skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Beskidzka

Bonarka,Kraków

81,40 zł/m²43 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tytuł: pracownia gastronomiczna Wola Duchacka | 43 m , parter z witryną, gotowa do pracy opis nieruchomości:Do wynajęcia w pełni przygotowana pracownia gastronomiczna (43 m ) na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

995 893 zł63 m² 15 785,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowopowstającą inwestycję na Zabłociu Opis inwestycji: nowa inwestycja przy ulicy portowej to kameralne i nowoczesne osiedle składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

4 800 zł48 m² 100,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy lokal o wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 47,67 m2 wraz z komórką lokatorską znajdujący się na 3 piętrze budynku przy ulicy Smoleńsk 33 w Krakowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 470 000 zł134 m² 10 970,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta- ruszcza Lokalizacja: okolica charakteryzuje się spokojem i dużą ilością zieleni. Położona w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

455 000 zł28 m² 16 408,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kraków Kliny, ul. Borkowska Parter 2 pokoje balkon Cena: 455 000 zł Kraków Kliny, ulica Borkowska - małe lecz funkcjonalne mieszkanie usytuowane na parterze trzypiętrowego bloku wzniesionego w 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Bieżanów,Kraków

531 942 zł35 m² 15 112 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje - w tej cenie! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Łobzów,Kraków

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prime Property oferuje na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu z recepcją, w doskonałej lokalizacji w pobliżu stacji kolejowej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łazarza

Wesoła,Kraków

100 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia parterowy lokal użytkowy położony przy ul. Grzegórzeckiej w centrum Krakowa. Lokal może spełnić różnorodne cele, od prowadzenia sklepu po biuro czy salon. Jest to lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

7 500 zł108 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem na Wawel | Zabłocie, kraków Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 107,6 m , położony na ostatnim - 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafrana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

779 000 zł43 m² 18 316,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Podgórze, przy ul. Szafrana. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gryczana

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 901,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 62 m2, który znajduje się na drugim piętrze 3 piętrowego budynku wraz z częścią ogrodową - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie W samym centrum - tuż obok galerii Kazimierz Mieszkanie zlokalizowane na ul. Marsala w nowoczesnym budynku z widokiem na Wisłę w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Kraków

768 960 zł40 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w Krakowie - komfort, zieleń i doskonała lokalizacja Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Kraków

929 000 zł64 m² 14 515,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i niepowtarzalnym charakterze, zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z lat 60.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 449 000 zł75 m² 19 320 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania przestrzenne mieszkanie, jasne i z dużym tarasem,. Trzypokojowy apartament o powierzchni 74,34m2 znajduje się na 9 piętrze w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia