dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Łobzów,Kraków

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej willi w samym środku miasta przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Kameralne sąsiedztwo (jedynie sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

685 000 zł36 m² 19 241,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2 W promocyjnej cenie 585 000 zł ( cena obowiązuje do kolejnego etapu wykończenia ) znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

8 500 zł76 m² 111,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament z 2 osobnymi sypialniami w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul. Stradomskiej - Apartamentowiec Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bieńczyce - ul. Gen. Leopolda okulickiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieńczyce, ul. Gen. Leopolda Okulickiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! ul. Prandoty / 2 pokoje lokalizacja: budynek, który został oddany do użytkowania w 2020r, położony jest w nowej inwestycji przy ul .Prandoty w Krakowie, W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

45 zł/m²191 m² 8 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Paulinalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuję do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 191 m2. Lokalizacja; grzegórzki, ul.Mogilska/Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł44 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od grudnia! [english version below] Drodzy Państwo, chciałabym zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji, dobrze skomunikowane, jak i z ciekawie urządzonym wnętrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Rybitwy,Kraków

512 556 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-Umowa rezerwacyjna- biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

70 zł/m²43 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Przedstawiam atrakcyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 43 m2 Lokal jest w bardzo dobrym stanie, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Kraków

Stare Miasto,Kraków

82,24 zł/m²152 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo - usługowy blisko karmelickiej O powierzchni 152 M2. Lokal ma wejście z parteru a znajduje się w całości na poziomie - 1. Posiada na parterze dwie witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

38 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni około 40-50 m2. Zlokalizowany ok. 50m od ul. Jakuba Majora. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Українська мова / English mieszkanie 0%! Kontakt 7 dni w tygodniu 9-19. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł53 m² 13 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: inwestycja Piasta Towers Biedronka, Lidl 350 m Żabka w budynku obok plac zabaw niedaleko przedszkole, żłobek lokal zawiera: w skład mieszkania o powierzchni 53,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krokusowa

Łagiewniki,Kraków

2 950 zł42 m² 69,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie (parter) od właściciela w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, położone przy ul. Krokusowej. Na powierzchnię ok. 42,45 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł50 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. Bez pośredników, od właściciela. Uwaga: promocja - obniżka czynszu na pierwsze dwa miesiące -20%. Świetna lokalizacja - kilka minut piechotą do Rynku Głównego, agh i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

963 500 zł58 m² 16 689,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania widokowe mieszkanie położone w inwestycji Bona (obok Lokum Vista) przy ulicy Walerego Sławka 7 w dzielnicy Wola Duchacka, w bardzo bliskim sąsiedztwie Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

805 000 zł54 m² 14 907,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2001 r przy ul. Turniejowej /dzielnica Kurdwanów. Lokal w stanie bardzo dobrym, po gruntownym odświeżeniu, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 46 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 46 m składają się: salon (20,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowy 2 pokojowy apartament przy ul. Floriańskiej tuż przy rynku głównym nieopodal zielonych plant. Stare miasto. Opis nieruchomość Jasne i ciche mieszkanie, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

1 330 000 zł72 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze 2 piętrowego apartamentowca z 2001 roku. - cicha, bezpieczna i prestiżowa okolica - zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dajwór

Kazimierz,Kraków

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie na kazimierzu Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54,72m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Dajwór na Kazimierzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

567 000 zł31 m² 18 290,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Nowa Huta,Kraków

717 006 zł52 m² 13 688,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Viva piast osiedle Piastów nowy etap! Mieszkanie deweloperskie, nowe do wykończenia, parter, 3 pokoje, duży ogródek 67,84m kupujący nie płaci podatku pcc lokalizacja: ul. Powstańców - dzielnica Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

589 000 zł28 m² 21 035,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowy apartament o powierzchni 28 m2 balkonem wykończony w wysokim standardzie z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 285 000 zł72 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, nowoczesny, jasny, gustowy, z klimatyzacja, bez 2% pcc - 4 pokojowy apartament /71,5m2/ - komfortowy, w pełni urządzony - gotowy do zamieszkania, w wysokim standardzie, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 020 000 zł48 m² 21 083,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe , w prestiżowej inwestycji "bagry Park" położonej przy ulicy Bagrowej , w zielonej i spokojnej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 275 000 zł40 m² 31 677 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Śródmieściu, przy ulicy Rakowickiej. Lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skotniki,Kraków

1 350 000 zł192 m² 7 049,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Istnieje mozliwość wykończenia domu pod klucz. ul. Ks. F. Trockiego 60. Nieopodal ul.Skotnicka, Spacerowa. Vibehome prezentuje Państwu wyjątkową ofertę domu, który spełnia najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jagiellonki

Nowa Huta,Kraków

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój - funkcjonalna kuchnia w przedpokoju - łazienka.