dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Podgórki

Tyniec,Kraków

802 000 zł2 867 m² 305,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz działki blisko natury oraz świetnym dojazdem - to miejsce dla Ciebie. Lokalizacja: kraków - Ul. Podgórki Tynieckie Nieopodal Ul. Kozienicka oraz pętla autobusowa "podgorki Tynieckie" co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 490 846 zł68 m² 22 057,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Grzegórzeckiej w atrakcyjnej dzielnicy Stare Podgórze, blisko ul. Nadwiślańskiej i Zabłocia. Lokal wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

749 000 zł45 m² 16 534,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ruczaj przy ul. Torfowej w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

649 000 zł27 m² 23 869,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie - noho mogilska inwestycja: o wyjątkowości Inwestycji świadczy standard inny niż wszystkie. Do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Fortem

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł64 m² 15 498 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 3-pokojowe widokowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: prądnik Biały, ul. Pod Fortem, kraków Powierzchnia: 64,46 m Pokoje: 3 (2 sypialnie + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

585 900 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 43,40 m2 w Mistrzejowicach For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, os. Tysiąclecia Sąsiedztwo: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hoffmanowej

Cegielniana,Kraków

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament Z ogródkiem W kameralnej inwestycji przy ul. Hoffmanowej, w dzielnicy łagiewniki nieopodal ul. Zakopiańskiej. Dostępny od stycznia 2025. Opis nieruchomości To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

439 000 zł29 m² 15 132,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią, mieszkanie na IV piętrze w bloku na os. Złotego Wieku w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Kraków

Dywizjonu 303,Kraków

1 190 zł15 m²

 

Piętro:6/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Wynajmę pokój o powierzchni 15mkw. Zadbany, odświeżony niecały rok temu. Mieszkanie ma 58 metrów kwadratowych i posiada części wspólne takie jak kuchnia, łazienka oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

948 000 zł53 m² 17 893,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia W rejonie bonarki! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Dzielnica ta charakteryzuje się świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

717 656 zł33 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 32.92m2 (powierzchnia całkowita 37.96m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Właściciel sprzeda mieszkanie 2-pokojowe na ul.Grota -Roweckiego Doskonała lokalizacja w pobliżu -tramwaj ok 200m (3 minuty pieszo) -przychodnia ,apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek Fałęcki,Kraków

3 500 zł50 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Fredry 6 Oferujemy do wynajmu przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w budynku z roku 2009-tego przy ulicy Strzelców, przy Rondzie Barei. Oferta na wyłączność biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. J. Lea w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 48,09 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Skotniki,Kraków

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 m²

Wolnostojący budynek/lokal w Skotnikach Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy wraz z działką ok 8 ar. W lokalu prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie. Szeroki wjazd na działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

875 108 zł52 m² 16 767,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

1 000 zł15 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Na wynajem: pokój o powierzchni 15 m2 w Krakowie For Rent: room in Krakow Dostępny od stycznia. Lokalizacja: dzielnica i ulica: prądnik Biały, ul. Krowoderskich Zuchów; sąsiedztwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

640 000 zł51 m² 12 549 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe położone na parterze w 4 piętrowym bloku (z 1973 r.) przy ul. Trybuny Ludów. Mieszkanie składa się z: - trzech oddzielnych pokoi ( 15 m2, 11 m2, 9 m2) - kuchnia (6 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament W nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej, stare miasto. W pobliżu uniwersytet ekonomiczny, politechnika krakowska, dworzec główny pkp I galeria krakowska, unity tower,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

694 303 zł38 m² 18 189,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

869 000 zł33 m² 26 623,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowym etapie inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 300 zł40 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 Bronowice. For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, bronowice; sąsiedztwo: nieruchomość znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Zabłocie,Kraków

619 000 zł41 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym powierzchni 41.13m2 w nowopowstałej inwestycji w Krakowie. Usytuowanie mieszkania jest zachodnie z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

2 120 000 zł212 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 212 m2, zlokalizowany w okolicy pętli Bieżanów-Prokocim. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gromady Grudziąż

Kurdwanów,Kraków

935 000 zł68 m² 13 852 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu, ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 400 zł53 m² 63,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ul. Kościuszki, zwierzyniec / Salwator Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę dwupokojowego mieszkania po remoncie z osobną kuchnią i loggią w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Zamoyskiego na Starym Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Podgórze Ulica: zamoyskiego Przystanek: smolki W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe na bieżanowie do wejścia! lokalizacja: oferujemy Państwu mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Lilli Wenedy. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Kraków

939 000 zł35 m² 26 721,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stylowa kamienica Z windą - 700M do rynku - duże okna na zieleń N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji zaledwie 700m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Praska

Dębniki,Kraków

1 569 000 zł97 m² 16 175,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: na sprzedaż sześciopokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Stare Dębniki. W pobliżu znajdują się Bulwary Wiślane (200 m), park Dębnicki (100 m), skałki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Praska

Dębniki,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 39 m2 niecałe 2 km. do Rynku Głównego For Rent: flat in Cracow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, ul. Praska; sąsiedztwo: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe, przestronne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Śródmieście,Kraków

1 120 000 zł76 m² 14 640,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Jeśli poszukujesz nieruchomości w centrum Krakowa, w bliskiej odległości od Dworca Głównego, świetnie usytuowanej komunikacyjnie, a jednocześnie w otoczeniu terenów zielonych, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 350 m2, prądnik Biały Lokal biurowo-usługowy znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 2 pomieszczeń biurowych open space, 3 gabinetów, sali konferencyjnej, serwerowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielaka

Krowodrza,Kraków

4 200 000 zł374 m² 11 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:824 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość na sprzedaż - dom wolnostojący, kraków, ul. Franciszka Bielaka Nieruchomość położona w VII dzielnicy - Zwierzyniec / Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

61 zł/m²50 m² 3 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50m2 położony w rejonie węzła Wielickiego oraz szpitala Uniwersyteckiego. Lokal położony na pierwszym pietrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

695 638 zł32 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 31.91m2 (powierzchnia całkowita 42,77m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

1 431 180 zł67 m² 21 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% Prowizji 0%pcc |r| Property prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji "wita" na Starym Mieście w Krakowie przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja: ulica Wita Stwosza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

784 535 zł36 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

970 200 zł69 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane bezpośrednio przy ul. Grzegórzeckiej. Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w centrum miasta przy Hali Targowej - idealna.