dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Wola Justowska

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 292 000 zł135 m² 16 951,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy kameralny budynek przy ul. Królowej Jadwigi, w którym powstaną dwa, niezależne lokale mieszkalne. Indywidualnie zaprojektowana przestrzeń, na którą składają się dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarnie Uroczysko

Wola Justowska,Kraków

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz duże mieszkanie przy ul. Sarnie Uroczysko na Woli Justowskiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Justowska Ulica: sarnie Uroczysko Przystanek: panieńskich Skał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 024 000 zł125 m² 16 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

nr 6la/1 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 4-5 pokojowy dom 117 m2 + ogród 92 m2 - Kraków Wola Justowska Mieszkanie położone w kameralnym osiedlu domów. Okolica pełna zieleni - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajówka

Wola Justowska,Kraków

1 500 000 zł67 m² 22 532,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na wzgórzu w Przegorzałach. W obrębie inwestycji powstają 3 mieszkania, każde na osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

1 349 000 zł69 m² 19 550,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 69 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Emaus 55a. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

1 399 000 zł72 m² 19 355,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuje na sprzedaż mieszkanie w inwestycji na Woli Justowskiej przy ul.Józefa Korzeniowskiego o metrażu 72,68m2 MIESZKANIE: Apartament o metrażu 72,68m2 składa się z - Półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

2 199 000 zł103 m² 21 349,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 102 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Emaus. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Justowska

Wola Justowska,Kraków

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament Z ogrodem - wola justowska N20 Nieruchomości oferuje apartament o powierzchni 51,84 m2 usytuowany na parterze kameralnego budynku z 2022 roku. Osiedle: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olszanicka

Wola Justowska,Kraków

1 186 000 zł70 m² 16 989 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: parter w budynku 6 lokalowym kameralne osiedle 3 budynków Wola Justowska-Chełm Lidl w odległości 500 m Rynek Główny 7 km lokal zawiera: mieszkanie O powierzchni 69,81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

WE speak english Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie (3 sypialnie) na Woli Justowskiej przy ul. Jesionowej w cenie 6000 zł. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na Mamy przyjemność zaoferować Apartament na 2 piętrze w inwestycji Na Błonie 106! Zakup bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Brak prowizji 0%! Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

3 599 zł58 m² 62,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje apartament z ogródkiem w zielonej okolicy - Zwierzyniec! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze II - piętrowego budynku z 2015 roku przy ulicy Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Justowska,Kraków

709 920 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru 41,76 m2 w kameralnym, dwupiętrowym budynku o podwyższonym standardzie wykończenia, na styku Bronowic i Woli Justowskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

709 920 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 42m2 z balkonem przy ulicy Na Błonie. Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Justowska

Wola Justowska,Kraków

1 975 000 zł124 m² 15 869,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Wola justowska - nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dom o powierzchni 124,45 m2 na kameralnym, spokojnym osiedlu. Osiedle: składa się z 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

10 000 zł134 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 135 m usytuowane w przyjemnej i lubianej lokalizacji na Woli Justowskiej. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

10 500 000 zł750 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja mieszkalno- komercyjna* Dom 120m * Lokal Użytkowy 185m* Działka 750m * Wola Justowska Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości mieszkalno-komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

2 900 zł34 m² 84,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji na Woli Justowskiej - River Lane przy ulicy Piotra Borowego Jest to zespół kilku kameralnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Zakamycze

Wola Justowska,Kraków

5 500 000 zł500 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

English version below. |r|property prezentuje urokliwą willę zaadaptowaną na aparthotel. Miejsce noclegowe cieszące się ogromnym zainteresowaniem gości. Gotowy biznes do przejęcia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 024 330 zł125 m² 16 238,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Wola Justowska,Kraków

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na Woli Justowskiej w domu jednorodzinnym, dla pary studenckiej, lub dwóch studentek, niekrępujące mieszkanie ok.32m2.Dojazd do centrum ok.15 min .autobusami 102,134,152,192.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 186 975 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji gotowe do użytkowania Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w zabudowie bliźniaczej (D2) w dzielnicy Wola Justowska o powierzchni 124,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji gotowe do użytkowania Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w samodzielnym budynku położonym w kompleksie zabudowy bliźniaczej (g1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Bezpośrednio od Dewelopera bez Prowizji bez pcc! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w prestiżowym kompleksie na Woli Justowskiej. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chełmska

Wola Justowska,Kraków

1 700 000 zł700 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu piękna widokową działkę z panorama na Kraków oraz las Wolski.Na działce można postawić dom 360m2 (3-kondygnacje po 120m2).Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyżgi

Wola Justowska,Kraków

4 850 000 zł300 m² 16 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego na widokowej działce. Projekt zakłada budowę 3 domów o pow. około 300m2. Oferta dotyczy domu o projektowanej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

2 290 000 zł155 m² 14 759 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Doradcy Home Drop maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament o powierzchni 155,16 m2. Apartament znajduje się w jednej z najbardziej Ekskluzywnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Wola Justowska,Kraków

14 500 zł257 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z ogródkiem na Woli Justowskiej Więcej zdjęć na stronie biura :) lokalizacja Najbardziej luksusowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Wola Justowska,Kraków

709 920 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament do wykończenia, w kameralnym budynku oddanym do użytku, w prestiżowej lokalizacji na granicy zielonej części Bronowic i Woli Justowskiej. Ostatnie wolne mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majówny

Wola Justowska,Kraków

2 700 000 zł272 m² 9 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Perfect Estate ma zaszczyt zaprezentować nowo wybudowany dom wolnostojący znajdujący sie w bardzo modnej dzielnicy Krakowa. Okolica oferuje świetną komunikacje do centrum, na lotnisko, oraz wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Wola Justowska,Kraków

808 536 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament do wykończenia, w kameralnym budynku oddanym do użytku, w prestiżowej lokalizacji na granicy zielonej części Bronowic i Woli Justowskiej. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Wola Justowska,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament do wykończenia, w kameralnym budynku oddanym do użytku, w prestiżowej lokalizacji na granicy zielonej części Bronowic i Woli Justowskiej. Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży prestiżowy dom w kameralnej inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

3 350 zł58 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w kameralnym apartamentowcu na Woli Justowskiej. Bliskość terenów zielonych, cisza i spokój. Taras 11 m2 + indywidualny zamykany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 950 000 zł250 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego na Woli Justowskiej u podnóża lasku Wolskiego i tuż przy Parku Decjusza. Nieruchomość "z duszą",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

711 280 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kameralnej inwestycji z nowoczesną architekturą. Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

4 900 zł72 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3-pokojowy apartament 72 m2 na woli justowskiej Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 041 000 zł117 m² 17 489,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

nr 6j (g1) - Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji! 3-pokojowe mieszkanie 117 m2 + ogród 92 m2 - Kraków Wola Justowska Mieszkanie położone w kameralnym osiedlu domów. Okolica pełna zieleni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 030 000 zł64 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wola Justowska, królowej Jadwigi, jerzego Jurowicza, grabowa Gorąco polecam to miejsce! Szukasz atrakcyjnego miejsca w Krakowie ? Dobrze trafiłaś. Cudowna lokalizacja, kameralny blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 024 330 zł125 m² 16 194,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Wiosenna Promocja! wybrane domy taniej o 120 000! Nie zwlekaj umów się na prezentację #780#039 #741# Bezpośrednio od Dewelopera bez Prowizji bez pcc! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica VII Zwierzyniec, Wola Justowska

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij