dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Wola Justowska

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bliżniak W ekskluzywnej lokalizacji! lokalizacja: nova Wiosenna ulokowana jest w samym sercu Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. Okolicę otaczają domy jednorodzinne w niskiej zabudowie.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Wola Justowska,Kraków

2 135 000 zł97 m² 22 096,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedaży 4 - pokojowy apartament w stanie developerskim 96,62 m2 na ul. Brązowniczej - dzielnica: (wola Justowska). Nieruchomość usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podłącze

Wola Justowska,Kraków

2 450 000 zł118 m² 20 763 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz apartamentu Premium w najpiękniejszej części Krakowa i blisko centrum miasta, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

820 000 zł42 m² 19 524 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na Woli Justowskiej i zarazem w cichej i zielonej okolicy i z własnym ogródkiem, to ta alteratywa czeka na Ciebie! Zakup bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyszłości

Wola Justowska,Kraków

2 699 000 zł291 m² 9 278,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż obszerny dom położony w Krakowie w dzielnicy Wola Justowska .Budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 290 m2 ,użytkowej ok.243 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 999 000 zł124 m² 16 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Elegancji dom na sprzedaż - Wola Justowska Mamy przyjemność przedstawić ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

1 160 000 zł56 m² 20 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji -powierzchni 56,1 m2, usytuowanego na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 181 550 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurowicza

Wola Justowska,Kraków

7 700 zł144 m² 53,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Jurowicza w pobliżu Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy oraz szybkim dostępem do Portu Lotniczego w Balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Kraków

Wola Justowska,Kraków

1 529 755 zł117 m² 13 074,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 276 000 zł116 m² 10 967,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie w samym sercu Woli Justowskiej o powierzchni użytkowej 106,34 m2 Lokalizacja: - w okolicy znajduje się przystanek autobusowy, sklep, kawiarnia, apteka. -dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 650 000 zł107 m² 15 370,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 107,35 m2 + balkon i taras na dachu znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Wola Justowska,Kraków

28,26 zł/m²230 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro o powierzchni 233,72 m2 w renesansowej rezydencji. Zlokalizowany na ostatniej kondygnacji budynku, którą stanowi poddasze. Wejście do lokalu znajduje się od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wola Justowska,Kraków

4 900 000 zł4 582 m² 1 069,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Partnerzy w nieruchomościach prezentują Malowniczą działkę z wejściem do Lasu Wolskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 45,82 arów wraz z domem, położona przy ulicy Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

1 049 700 zł61 m² 17 199,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,03 m2 przy ulicy Na Błonie w dzielnicy Wola Justowska. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zarudawie

Wola Justowska,Kraków

3 399 000 zł1 760 m² 1 931 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Krakowie w dzielnicy Wola Justowska, przy ulicy Zarudawie. Jest to bardzo ładna okolica, w pobliżu rzeka, ścieżka rowerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Sikornikiem

Wola Justowska,Kraków

4 900 000 zł270 m² 18 148,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 582 m²

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 270 m przy ulicy Pod Sikornikiem w malowniczej dzielnicy Wola Justowska. Nowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

3 820 000 zł340 m² 11 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w samym sercu zielonej prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej. Opis nieruchomości Eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

93,75 zł/m²96 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 96m2 znajdujący się w nowoczesnym budynku z parkingiem przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słonecznikowa

Wola Justowska,Kraków

2 342 434 zł89 m² 26 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowo powstające apartamenty w bardzo atrakcyjnym miejscu Krakowa. Miejsce inwestycji jest wyjątkowe i trudno o podobną lokalizację projektu mieszkaniowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 119 221 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wiosenna promocja! mieszkania gotowe do odbioru! 124M2 Z ogródkiem I tarasem na dachu Prestiżowa dzielnica Krakowa - Wola Justowska! To tu przy ul. Wiosennej znajduje się nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słonecznikowa

Wola Justowska,Kraków

2 294 136 zł89 m² 25 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Wola Justowska,Kraków

1 990 000 zł144 m² 13 858,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy otulonej zielenią a jednocześnie być blisko centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Justowska,Kraków

2 294 131 zł89 m² 25 649,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego, nowoczesnego domu dwupiętrowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Krakowa - Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

5 500 000 zł495 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rozkład Willa zaadaptowana na kameralny Hotel, wysoko oceniany wśród gości Willa jest również idealnym miejscem do życia dla rodziny w spokojnej i zielonej dzielnicy Krakowa Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Wola Justowska,Kraków

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje do wynajęcia przestronne mieszkanie w kameralnym budynku na Woli Justowskiej - przy ul. Leszczynowej 9. Nieruchomość: - pow. 48 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kraków

Wola Justowska,Kraków

64 zł/m²200 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie Wynajmu Lokalu w Krakowie - Doskonała Przestrzeń dla Biznesu Lokalizacja: aleja Sosnowa Kraków (wola Justowska) Opis Lokalu: - powierzchnia: 200m2 na trzech poziomach - Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 090 760 zł124 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Justowskiej IV kwartał 2023 Przestronny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

1 165 000 zł56 m² 20 991 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji - ul. Jesionowa, wola Justowska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowa

Wola Justowska,Kraków

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dwoma balkonami i garażem - Wola Justowska. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja: kameralny budynek z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

2 299 000 zł139 m² 16 539,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam absolutnie unikatowy apartament zlokalizowany na Woli Justowskiej. Kameralna inwestycja otoczona zielenią tworzoną przez Park Decjusza i Las Wolski. Prywatne Osiedle, monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Wola Justowska,Kraków

1 550 000 zł103 m² 15 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bigdeal Home prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 103,42 m2, z możliwością rozdzielenia na dwa osobne lokale o powierzchniach 60 m2 i 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 399 000 zł68 m² 20 606,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie wyjątkową nieruchomość znajdującą się na Woli Justowskiej przy ulicy Wiosennej. Lokalizacja: wola Justowska jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na Woli Justowskiej komfort, prestiż i natura w jednym miejscu Jeśli cenisz wysoki standard, funkcjonalność i bliskość zieleni, ten apartament spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wyżgi

Wola Justowska,Kraków

7 500 000 zł2 500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na Woli Justowskiej na ulicy Wyżgi w Krakowie. Lokalizacja: prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

8 800 zł140 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Prime Property proponuje do wynajęcia zadbany dom (skrajny szereg) w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej. Dom będzie dostępny od 1.06.2025 Powierzchnia nieruchomości to ok. 140m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje na Woli Justowskiej! Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 z dwoma balkonami z roku 2001, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 849 100 zł91 m² 20 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,67 m2 + balkon oraz taras na dachu z roku 2023 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Wola Justowska,Kraków

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica VII Zwierzyniec, Wola Justowska