dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Stare Miasto

927 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

927 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Stare Miasto,Kraków

76,47 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia mały lokal biurowy o powierzchni 17,0 m2 IV piętro w reprezentacyjnej kamienicy na Placu Szczepańskim. Lokal z klimatyzacją, do wynajęcia pusty, bez wyposażenia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

1 220 000 zł46 m² 26 406,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Piękne mieszkanie w samym sercu Starego Miasta, przy ul. Kremerowskiej w Krakowie. Doskonale pod najem krótkoterminowy z udokumentowaną historią zarobków i setkami wspaniałych opinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Loretańska

Stare Miasto,Kraków

1 159 000 zł99 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa przy ulicy Krupniczej. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane - nieopodal przystanek tramwajowo-autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nasze biuro ma Państwu do zaprezentowania wyjątkowy apartament 3-pokojowy w centrum miasta. Lokalizacja: kamienica znajduje się na rogu ulic Radziwiłłowskiej oraz Lubicz. Dzięki bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

50 zł/m²1 600 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica ok 1600 m2, biuro, szkoła, kancelaria, *planty! Lokal składa się z 3- piętrowej kamienicy o łącznej powierzchni ok 1600 m2. Ogrzewanie elektryczne. Atuty: * Wejście z zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Na Groblach

Wawel,Kraków

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Kodel prezentuje ofertę parterowego lokalu biurowego znajdującego się na Placu Na Groblach w ekskluzywnym budynku z całodobową recepcją i monitoringiem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 zł50 m² 22 776,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja |r| Property prezentuje przepiękne mieszkanie w kamienicy wybudowanej w 1910 roku , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Stradom przy ul. Świętego Sebastiana. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Stare Miasto,Kraków

2 700 000 zł168 m² 16 117,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - apartament przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bogusławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 490 000 zł111 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż unikatowy apartament z prywatnym ogródkiem i jacuzzi w centrum Krakowa. Nieruchomość: - pow. 111 m2 - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament znajdujący się w niepowtarzalnej lokalizacji, vis a vis Galerii Krakowskiej, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 699 zł39 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, ładne mieszkanie na Prandoty 10b (możliwość wynajęcia miejsca postojowego) Apartamentowiec na Osiedlu Filmowym. Cicha, spokojna okolica, mimo bliskiej odległości od centrum! Blisko do:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Union House ma przyjemność Państwu zaprezentować nieruchomość położoną w centrum miasta przy ul. Ariańskiej Lokalizacja: ten niepowtarzalny apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o powierzchni 80m2 znajdujący się przy ul. Rakowickiej w dzielnicy Stare Miasto. Apartament Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Na Groblach

Wawel,Kraków

6 000 zł77 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament tuż przy Wawelu. Lokalizacja Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji przy Placu na Groblach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Radziwiłłowskiej, w samym centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękna kawalerka przy Placu Na Groblach na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: plac Na Groblach Przystanek: filharmonia W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

789 880 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio, bez kosztów prowizji! Termin oddania do użytkowania 31 maj 2024 Do sprzedaży apartament o powierzchni 30,38m2 zlokalizowany na I piętrze nieopodal Plant! Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson oferuje: apartament w pobliżu Wawelu z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Idealny dla osób, które uczą się na uczelniach krakowskich lub pracują na Starym Mieście lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławkowska

Stare Miasto,Kraków

2 799 920 zł80 m² 34 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 80m2, położony na I piętrze w zadbanej kamienicy nieopodal płyty Rynku Głównego, przy ulicy Sławkowskiej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Jana Matejki

Stare Miasto,Kraków

55 zł/m²36 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal biurowy, na parterze, z osobnym wejściem wprost z oficyny (nie przez klatkę schodową), składający się z przestronnego przedpokoju, który może posłużyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koletek

Wawel,Kraków

1 255 000 zł45 m² 27 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje apartament w luksusowym kompleksie Angel Wawel tuż przy Zamku Wawel i Bulwarach Wiślanych. Prezentowany apartament składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

19 905 000 zł1 137 m² 17 500,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży część wyjątkowej kamienicy położonej w samym sercu Krakowa, w sąsiedztwie Plant Krakowskich. Istnieje możliwość zakupu osobno parteru i pierwszego piętra wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

1 450 000 zł58 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ul. Łobzowska/ ul. Spasowskiego 1- stare Miasto - Centrum Krakowa. Idealna lokalizacja! na miejscu komunikacja i uczelnie - do Rynku Głównego zaledwie 5 minut spacerkiem. Piękne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

7 500 zł85 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Citywise ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju apartament z sauną w inwestycji Novum - ul. Rakowicka inwestycja Inwestycja Apartamenty Novum cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł73 m² 41,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wysokiej klasy przestronne mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami na wynajem przy ul. Św. Stanisława 8a na Starym Mieście. Mieszkanie ulokowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

11 000 zł86 m² 127,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

7 000 zł84 m² 82,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowy apartament W nowej inwestycji browar lubicz O powierzchni 85 M2 składające się Z: - 3 sypialni - salonu połączonego z kuchnią - łazienki - osobnej toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 397 000 zł56 m² 24 769,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Biuro Nieruchomości Promo Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowe 2-pok. mieszkanie o powierzchni 56.40 m2 przy ul. Topolowej. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie usytuowane zostało na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

2 250 000 zł115 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowego apartamentu, zlokalizowanego w sercu jednej z najbardziej prestiżowych i zabytkowych dzielnic Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie w kamienicy przy ul Bosackiej w samym centrum miasta. Potrzebujesz mieszkać w centrum? To idealna propozycja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

5 500 zł124 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem niesamowity apartament o powierzchni 124m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Plac Nowy

Stare Miasto,Kraków

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal parterowy W samym centrum kazimierza - W bezpośrednim sąsiedztwie placu nowego, kazimierz stare miasto. Opis nieruchomości Lokal zlokalizowany na parterze kamienicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Krzyża

Stare Miasto,Kraków

1 119 000 zł47 m² 23 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie do sprzedaży w Krakowie ul. Świętego Krzyża- ul. Sienna- stare Miasto. Sprzedamy dwupokojowe mieszkanie 47 metrowe w oficynie. Mieszkanie na 2 piętrze w zadbanej, czystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Biskupia

Stare Miasto,Kraków

66,67 zł/m²90 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

English version below! Kraków Stare Miasto lokal usługowy Plac Biskupi ok. 90m2 Możiwość wynajęcia pod kawiarnię z widokiem na Plac Biskupi, inna gastronomia i sprzedaż alkoholi nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

We speak english. Kraków Stare Miasto ul. Krowoderska 67 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 67m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy międzywojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecja

Wawel,Kraków

1 849 000 zł87 m² 21 252,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe wysoki standard! stare miasto! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Wenecja. Nieruchomość położona na 3 piętrze w bardzo zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kraków Stare Miasto al. Słowackiego 72 m2 Nieruchomość: apartament o powierzchni całkowitej 72m2 położony na czwartym piętrze w sześciopiętrowej kamienicy z zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

6 100 zł77 m² 79,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Please read English below. Do wynajęcia trzypokojowy w pełni wyposażony i umeblowany, klimatyzowany apartament znajdujący się w ekskluzywnym budynku z 2013 roku z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderska

Wawel,Kraków

1 519 000 zł71 m² 21 515,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

3pokojowy apartament wykończony W wysokim standardzie! stare miasto! Przestronne i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowej zabytkowej kameralnej kamienicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

1 390 zł16 m² 86,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Basztowej 10 *piętro 5 *ogrzewanie centralne *powierzchnia 16 m2 *kamienica usytuowana tuż przy Plantach, po drugiej stronie ulicy przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapucyńska

Stare Miasto,Kraków

1 550 000 zł68 m² 22 794,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

English version below Kraków Stare Miasto ul. Kapucyńska 2 pokoje 69 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni całkowitej 69 m2 wraz z balkonem (ok.4 m2) ulokowane na drugim piętrze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto