dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Stare Miasto

928 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

928 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

1 799 000 zł125 m² 14 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł14 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

0% prowizji od najemcy - oferta bezpośrednio od właściciela wyjątkowa oferta - nowocześnie zaaranżowane I wykonane studi0 studio wyposażone I gotowe do wprowadzenia sprawdzony wykonawca -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Estery

Wawel,Kraków

1 828 000 zł62 m² 29 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji Bezpośrednia sprzedaż apartamentu o powierzchni 61,5 m , usytuowanego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Estery

Wawel,Kraków

989 000 zł32 m² 30 906,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji Sprzedam apartament o powierzchni 32,1 m w odnowionej kamienicy. Budynek z 1909 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

1 349 000 zł89 m² 15 218,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

565 000 zł25 m² 22 572,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: funkcjonalna kawalerka 25m2 Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *łazienka opis budynku I okolicy: budynek znajduje się przy ul. Halickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

924 992 zł60 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2026 Funkcjonalne 3 pokoje z ogrodem 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

956 280 zł61 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy stare miasto opis inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować zaoferować 3 pokojowe mieszkanie na ul. Piłsudskiego Apartament o powierzchni 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche I przytulne mieszkanie 2 pokojowe W kamienicy, stare miasto. UL. Lubomirskiego. Tuż obok dworzec pkp pks, galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny I politechnika. Dostępne od: 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł33 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mavesta prezentuje funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną w przyziemiu kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie jest suche, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

329 000 zł39 m² 8 377,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość - przyziemie W inwestycji W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

939 000 zł57 m² 16 447,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

582 876 zł32 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem 17m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

800 zł18 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Witam; oferuję do wynajęcia 1 lub 2 kobietom ok. 18 m2 pokój w 4 pokojowym mieszkaniu w Centrum Krakowa przy ulicy Wygoda, tj obok dh Jubilat, alei Krasińskiego i Zwierzynieckiej;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł74 m² 15 168,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

2 099 000 zł148 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

898 219 zł56 m² 16 097,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

800 zł19 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Witam; oferuję do wynajęcia 1 lub 2 kobietomm, duży - ok. 19 m2, samodzielny pokój w 4 pokojowym, 80 m2 mieszkaniu w Centrum Krakowa przy ulicy Wygoda, tj obok dh Jubilat, alei Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

827 695 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

259 000 zł37 m² 7 072,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

529 000 zł78 m² 6 789,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł48 m² 15 738,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Librowszczyzna

Stare Miasto,Kraków

88,03 zł/m²57 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuje ofertę wynajmu Lokalu o powierzchni 56,80m2 zlokalizowanego na ul. Librowszczyzna 1. Lokal znajduje się na parterze 3 piętrowej kamienicy. Lokal składa się z dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku przy ulicy Czarnowiejskiej obok parku Wisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Stare Miasto,Kraków

309 000 zł18 m² 16 729,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Lokal w świetnej lokalizacji - Stare Miasto, przedmieście Warszawskie, kraków Na sprzedaż oferuję funkcjonalny lokal o powierzchni 18,47 m , który jest położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie Stare Miasto, kraków Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na IV piętrze w kamienicy usytuowanej w oficynie, co zapewnia wyjątkową ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Stare Miasto,Kraków

1 790 zł23 m² 77,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m położona na 4. piętrze budynku przy ul. Lotniczej 20 - blisko uczelni, spokojna okolica. Nieruchomość: mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy lat 1930. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 630 000 zł108 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

754 243 zł41 m² 18 550 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2026 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem 5,5m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paulińska

Stare Miasto,Kraków

645 000 zł34 m² 18 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

[Mówimy pl,ukr ,eng oraz ru][говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][we speak English] Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pok. mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ul. bp. Jana Prandoty. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. bp. Jana Prandoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal na Placu Szczepańskim w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Lokal mieści się na I piętrze, w budynku również winda. Do wynajęcia powierzchnia 149,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 855 000 zł229 m² 21 200,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

322 000 zł17 m² 18 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16,95 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

5 500 zł146 m² 37,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe na starym mieście. Dostępne 15.09.2025 OPIS NIERUCHOMOŚCI Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia 4 pokojowy apartament o łącznej powierzchni 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 197 105 zł53 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto