dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Stare Miasto

932 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

932 ogłoszenia

1 300 zł19 m²

 

Piętro:suterena/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Witam, oferuję do wynajęcia jednej lub dwóm młodym osobom dwuosobowy, ciepły, ok. 19 m2, umeblowany, samodzielny pokój w 3 pokojowym, 65 m2 mieszkaniu w suterynie kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 450 zł71 m² 12 921,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań I apartamentów inwestycyjnych Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań oraz apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie z jedną sypialnią i balkonem zlokalizowane w inwestycji Angel Plaza przy ul. Zwierzynieckiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

1 564 400 zł195,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej. Rozkład prezentuje rzut załączony do oferty. Powierzchnia użytkowa: 195,55 m2 Powierzchnia całkowita: 278,05 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową, w pełni funkcjonalną kawalerkę tuż przy Bulwarach Wiślanych przy Alei Krasińskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41,73 m² 12 437,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkania w zabytkowej kamienica z duszą- wyjątkowa inwestycja w sercu Kazimierza Zapytaj o szczegóły i zarezerwuj swoje mieszkanie zanim zrobi to ktoś inny!.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34,34 m² 15 433,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków- stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez pcc -prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł48,37 m² 19 743,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 48,37 m , które zostało funkcjonalnie podzielone na dwa lokale: lokalizacja: ulica Józefa Sarego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł217 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pok. - 217m2 apartament z klimatyzacją przy samych Plantach - 3 minuty spacerem do płyty Rynku Głównego! lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym centrum Starego Miasta - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł43,17 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w niedalekiej odległości od Rynku , 200 metrów do Plant Krakowskich, 650 metrów do Rynku Głównego, 600 metrów do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł113 m² 14 159,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament na Starym Mieście w bliskiej odległości od Plant, w rejonie ul. Zyblikiewicza, ul. Bonerowskiej. Spokojna okolica, budynek zadbany czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł28,78 m² 20 013,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 100 zł54,47 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 100 zł54,47 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W SERCU STAREGO MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 54,51 m, usytuowane na 4 oraz 5 piętrze (5 kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²435 m² 39 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy - Rynek Główny, kraków - 435m2 - II piętro z windą: lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

87,69 zł/m²32,50 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w dzielnice Stare miasto Opis: - pow. 32,5 m2 - 1 piętro - 1 pomieszczenie + toaleta - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - dobry stan biura - ogrzewanie mpec Podana.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42,50 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania poprawne. Są też takie, do których wchodzi się i od razu wiadomo, że ktoś kiedyś miał dobry gust. To jedno z tych drugich. W samym sercu miasta, w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł77 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 77 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy mieszczącej się w bocznej uliczne na.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 150 zł56,69 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł30,14 m² 23 889 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 65 m2 w prestiżowej inwestycji novum, w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 950 zł142,30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1857

Przestronny, zabytkowy apartament z balkonem 150 m od Rynku Głównego w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,17 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z Ogrodem gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47,17 m2, zlokalizowe na parterze przy ul. Ks. Biskupa Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Stare Miasto,Kraków

429 000 zł23,82 m² 18 010,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome oferuje wyjątkową okazję inwestycyjną mieszkania w ścisłym centrum Krakowa. Lokale mieszkalne znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

653 000 zł32,67 m² 19 987,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.6 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty 10C. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł22,32 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Klimatyczna kawalerka w centrum Krakowa - Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 23m2 położone na parterze w kamienicy niedaleko Teatru Bagatela. Składa się z: - przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

1 001 470 zł47 m² 21 307,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament 83 m - serce starego miasta 3 Sypialnie | 2 Łazienki | Wysokość 4m | Od 1.10.2026 Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z "duszą", położonego.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł66 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe 66m2 mieszkanie z balkonem przy ul. Rakowickiej w prestiżowej inwestycji *rakowicka Novum* w centrum Krakowa. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38,36 m² 80,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem przytulny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 38,36 m , zlokalizowany na Starym Mieście w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 133,35 m2 nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Rakowicka 20j w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 45 m znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł62 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż prezentuję mieszkanie zlokalizowane w samym centrum krakowa przy ulicy karmelickiej 64. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone jest na drugim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35,80 m² 19 273,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35,8 m , zlokalizowanego w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Wenecja w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Stare Miasto,Kraków

37,43 zł/m²171 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lokalizacja w samym centrum Krakowa w odległości 7 minut do Rynku Krakowskiego. Doskonałe połączenie z resztą Krakowa zarówno komunikacją miejską jak i samochodową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży na Starym Mieście przy ul. Koletek / ul. Sukienniczej. Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 71,50 m2 w prestiżowej lokalizacji w pobliżu wawelu. Jest po.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł120,26 m² 103,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.05.2026 | available from 01.05.2026 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Grodzka, kraków | 120,26 m Na wynajem unikatowe, przestronne mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92,62 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i przestronny penthouse położony w prestiżowej inwestycji Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej, zapewniającej doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł155 m² 18 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż 5 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta.Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto