dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Stare Miasto

927 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

927 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

52,13 zł/m²188 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Klimatyzowany lokal biurowo-usługowy z widokiem na Wawel I 188m2 Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal o powierzchni 188 m zlokalizowany w prestiżowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł39 m² 22 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 120 000 zł56 m² 19 858,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa przy ul. Bosackiej, tuż obok Parku Strzeleckiego i Dworca Głównego. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł21 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje na wynajem kawalerkę w samym centrum miasta przy ulicy Zyblikiewicza. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

13 000 zł142 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse z panoramicznym tarasem (ok. 60 m ) w prestiżowej inwestycji Sarego Rezydencja w sercu Krakowa. 1. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

499 000 zł23 m² 21 963 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątowa

Stare Miasto,Kraków

685 000 zł43 m² 15 941,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

52,13 zł/m²188 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal w kamienicy z windą - 188 m , 5. piętro - blisko centrum i Plant! Prezentuję do wynajęcia wyjątkowy, przestronny lokal o powierzchni 188 m położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

498 000 zł35 m² 14 228,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie o pow 34,76 m2, znajduje się na w przyziemiu, w 4 piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Na Groblach

Wawel,Kraków

1 195 000 zł67 m² 17 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Ciche mieszkanie 3 pokojowe z garderobą i ogrodem przy samym Zamku Królewskim Wawel. To mieszkanie daje prawdziwy komfort życia - ciszę, zieleń i pełną infrastrukturę pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 970 000 zł103 m² 19 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Stare Miasto,Kraków

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto ul Kopernika. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 38 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Juliusza Kossaka

Stare Miasto,Kraków

700 000 €152 m² 4 605,26 €/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Piękny 4-pokojowy apartament o powierzchni 152 m2 położony w budynku z lat 30-tych na pl. Kossaka. Kamienica w dobrym stanie, bardzo ładna klatka schodowa, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Krakowie Mieszkanie jest nieumeblowane do własnej aranżacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

415 000 zł18 m² 23 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

W pełni wyposażona kawalerka na poddaszu w Starym Mieście do zamieszkania od razu lub po drobnym odświeżeniu, to idealna Alternatywa dla osób poszukujących ekonomicznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielopole

Stare Miasto,Kraków

166,67 zł/m²12 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 12 m2 położony na wysokim parterze w nowoczesnym i eleganckim budynku zlokalizowanym przy ul. Wielopole (stare Miasto), w ścisłym centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Plac Nowy

Stare Miasto,Kraków

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal parterowy W samym centrum kazimierza - W bezpośrednim sąsiedztwie placu nowego, kazimierz stare miasto. Działający bar do przejęcia / zmiany pod inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

4 300 zł66 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Smoczej, przy Wawelu. Mieszkanie: nieruchomość położona jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament w samym centrum Starego Miasta. Z przyjemnością oferujemy w pełni urządzony i wyposażony w urządzenia o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mała

Stare Miasto,Kraków

85,43 zł/m²350 m² 29 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 350 m2 z dużą witryną z lokalizowany przy ulicy małej na Starym mieście zaledwie około 10 min spacerem na Rynek Główny w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

2 100 000 zł170 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Basztowej, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 169,43 m2 plus duża antresola, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 599 000 zł51 m² 31 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament 2 pokojowy W luksusowej inwestycji, jedyne 500M od rynku głównego, nieopodal ul. Basztowa I zielone planty, stare miasto. Dostępny od kwietnia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Na Groblach

Wawel,Kraków

1 850 000 zł84 m² 22 155,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Inwestycja przy Wawelu Z wysokim roi 9,34% | Parter | 26,5 / 26,5 m2 / 30,46 m | Idealne pod najem krótkoterminowy - wysoki roi ( roczny zwrot z inwestycji) Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapucyńska

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje piękne, stylowe mieszkanie w samym sercu Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z szczegółami oferty. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Kapucyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

6 000 zł60 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stradomska

Stare Miasto,Kraków

147,13 zł/m²204 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Premium Estates prezentuje przestronny lokal usługowo handlowy 150 metrów od Wawelu. Brak czynszu administracyjnego! lokalizacja: lokal znajduje się przy ul. Stradomskiej w głównym pasażu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Wawel,Kraków

84,34 zł/m²83 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Premium Estates prezentuje na lokal na wynajem w samym Centrum Krakowa przy Placu na Groblach. Budynek I lokalizacja Plac na Groblach 5 to prestiżowa inwestycja ukończona w 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Stare Miasto,Kraków

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-sypialniane | Browar Lubicz | Centrum Krakowa Do wynajęcia jasny i funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

15 900 zł131 m² 121,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami I 2 balkonami W prestiżowej kamienicy Z windą przy ul. ŚW. Gertrudy, dzielnica stare miasto. W pobliżu wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł17 m² 135,29 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Stare Miasto,Kraków

710 000 zł31 m² 22 676,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Kazimierza i Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawel,Kraków

6 700 zł111 m² 60,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament W centrum! Prezentuję do wynajęcia apartament o pow. 111 m2 położony na 4 piętrze w wyremontowanej kamienicy z windą na Starym Mieście. Opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w samym sercu miasta, przy ulicy Zwierzynieckiej w spacerowej odległości (ok. 500m) od Rynku Głównego! Apartamentowiec: zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

13 000 zł142 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Stare Miasto,Kraków

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto